Чому тренінг з паркування краще проходити на власному авто?
1️.Габарити. Кожне авто має унікальні розміри, радіус повороту та особливості керування.
2. Знайомство з особливостями свого авто: камери, парктроніки, дзеркала. На власному ви навчитесь правильно використовувати всі допоміжні системи, щоб паркуватися швидше й безпечніше.
3️.Перед початком тренінгу інструктор перевірить правильність посадки та допоможе налаштувати дзеркала.
4️.Комфорт та впевненість. Більшість водіїв почуваються впевненіше у знайомому авто. Це зменшує стрес під час тренування і дозволяє краще зосередитися на відпрацюванні навичок паркування.
5️. Навчаючись на авто, яким ви керуєте щодня, ви отримаєте навички, які одразу зможете застосовувати у реальному житті - після навчання не буде періоду адаптації до власного авто.
Інші новини
- Внутрішній іспит на категорію B
- Спеціалізований тренінг «Контраварійна підготовка та безпечне водіння» для Головного управління поліції.
- У 2026 році зафіксувати ДТП можна буде у застосунку ДІЯ
- Тренування в мотошколі REGA тривають
- Новий формат тренінгу з Паркування в автошколі REGA
- Важливо: Зміни в процедурі складання практичного іспиту!
- Відновлення водійських навичок після перерви: чому це важливо і з чого почати?

УКР
ENG
POL
