Знижки від автошколи "Rega"

Для того, щоб отримати знижку  на наші послуги, потрібно:

1. Скористатися послугою "Гарячі заняття". Якщо у вас гнучкий графік і ви можете відвідувати навчання з водіння не заздалегідь узгодженим графіком, а тоді коли у наших тренерів є вільні години - послуга «Гарячі заняття» саме те, що вам потрібно. Інколи наші студенти, на жаль, хворіють, або змушені пропустити своє заняття з інших причин і тоді у наших тренерів утворюються «вікна».  Ви можете скористатись ними, щоб  опанувати навички керування автомобілем на спеціальних умовах. Займаючись у такий спосіб, ви не тільки отримаєте велику знижку на заняття, але й не будете очікувати своєї черги на навчання.

Залиште свій номер адміністратору і коли ми будемо повідомлені  про такі «вікна» завчасно (за добу, або в день заняття) - відразу вам зателефонуємо.

Увага, кількість місць дуже обмежена!  Запис та детальна інформація за тел.: 098-444-12-40.

2. Бути постійним клієнтом (знижка 10 % на наші послуги*) – це означає, пройти один з курсів, або бути учасником корпоративних програм.

3. Бути працівником організації, яка є нашим корпоративним клієнтом (знижка 10 % на наші послуги*). Знижка діє при умові замовлення повного курсу.   

4. Навчання «50 на 50»  - це можливість пройти одну з наших навчальних програм одночасно двом особам, а сплатити лише за одного. Навчальний час ділиться порівну між студентами, а деякі вправи виконуватимуться разом. Партнера для навчання та час занять ви обираєте самостійно.  Вимога до такої міні-групи - однаковий рівень водіння. Студенти одного рівня при виконанні поставлених завдань будуть допускати одинакові помилки та зіштовхуватимуться з однаковими труднощами. Перебуваючи разом у навчальному автомобілі, ви матимете унікальну можливість вчитись не лише на своїх помилках, а й свого товариша по навчанню.   Коли інструктор звертатиме  увагу водія на його дії, інший учасник групи теж отримає можливість переусвідомити інформацію і  таким чином теж прийматиме безпосередню участь у навчальному процесі.

5. Купити автомобіль Ford  в офіційного дилера Ford у Львові - компанія «Велет Авто». Клієнт проходить курс навчання у Школі водійської майстерності «REGA» та має право отримати компенсацію за навчання при купівлі нового авто у Автосалоні Ford «Велет Авто». Сума знижки на нове авто Ford відповідає вартості курсу навчання у Школі водійської майстерності «REGA».

Автошкола Водійської Майстерності пропонує кожному відвідати безкоштовне пробне заняття в той час, коли йому зручно, та на власному досвіді переконатись у високій ефективності методики нашої автошколи.

* Знижка на наші послуги – знижка на навчання на власному автомобілі клієнта.