Знижки від автошколи "Rega"

Для того, щоб отримати знижку  на наші послуги, потрібно:

1. Бути постійним клієнтом (знижка 10 % на наші послуги*) – це означає, пройти один з курсів, або бути учасником корпоративних програм.

2. Бути працівником організації, яка є нашим корпоративним клієнтом (знижка 10 % на наші послуги*). Знижка діє при умові замовлення повного курсу.   

3. Навчання «50 на 50»  - це можливість пройти одну з наших навчальних програм одночасно двом особам, а сплатити лише за одного. Навчальний час ділиться порівну між студентами, а деякі вправи виконуватимуться разом. Партнера для навчання та час занять Ви обираєте самостійно.  Вимога до такої міні-групи - однаковий рівень водіння. Студенти одного рівня при виконанні поставлених завдань будуть допускати одинакові помилки та зіштовхуватимуться з однаковими труднощами. Перебуваючи разом у навчальному автомобілі, Ви матимете унікальну можливість вчитись не лише на своїх помилках, а й свого товариша по навчанню.   Коли інструктор звертатиме  увагу водія на його дії, інший учасник групи теж отримає можливість переусвідомити інформацію і  таким чином теж прийматиме безпосередню участь у навчальному процесі.

4. Купити автомобіль Ford  в офіційного дилера Ford у Львові - компанія «Велет Авто». Клієнт проходить курс навчання у Школі водійської майстерності «REGA» та має право отримати компенсацію за навчання при купівлі нового авто у Автосалоні Ford «Велет Авто». Сума знижки на нове авто Ford відповідає вартості курсу навчання у Школі водійської майстерності «REGA».

Автошкола Водійської Майстерності пропонує кожному відвідати безкоштовне пробне заняття в той час, коли йому зручно, та на власному досвіді переконатись у високій ефективності методики нашої автошколи.

* Знижка на наші послуги – знижка на навчання на власному автомобілі клієнта.