Професійний мотокурс

      Спеціалісти мотошколи водійської майстерності «Rega» розробили кількарівневу систему  навчання, що дає можливість нашим студентам почати з основ та розвинутися до рівня  впевненого професіонала. Якщо ж у вас вже є певний досвід – заняття за програмою «Професійний мотокурс» допоможуть вам покращити майстерність керування байком та навчитися  виконувати складні маневри, що вимагають не тільки ідеального володіння мотоциклом, а й своїм тілом. Навчання за цією програмою не можливе без хорошого попереднього досвіду, адже вимагає розуміння можливостей мотоцикла та вміння бачити дорогу.

Навчання за програмою «Професійний курс управління мотоциклом» відбувається на спеціально обладнаному майданчику школи «Rega» на території стадіону «Арена Львів». Рівень складності завдань  змінюється в процесі навчання - ми починаємо з простих дистанцій з великими проміжками між перешкодами і поступово  переходимо  до маневрування  по складних траєкторіях. Курс дозволить перейти на новий рівень управління мотоциклом, розширить Ваше розуміння принципів керування байком -  завдяки чіткому контролю над своїм тілом, поглядом та органами управління Ви навчитеся впевнено проходити повороти будь-якої складності.

Ми навчимо:

  • Максимально ефективно гальмувати з різних швидкостей;
  • Швидко маневрувати в обмеженому просторі;
  • Правильно нахиляти мотоцикл та будувати оптимальну траєкторію проходження поворотів;
  • Працювати корпусом при розгоні, гальмуванні та поворотах, різні види звішувань;
  • Чітко об'їжджати перешкоди за допомогою прийому контрруління.

     Це все надасть впевненості та стане запорукою вашої безпеки. Ваш арсенал навиків керування двоколісним значно розшириться.

    Після закінчення навчання ви отримаєте можливість приймати участь у відкритих тренувальних зборах випускників мотошколи «REGA», які ми проводимо регулярно у вечірній час - це допоможе вам не втратити отримані під час навчання навички та цікаво провести час у товаристві інших мотолюбителів.

   

Курс – 12 годин (6 занять по 2 години).

Вартість на мотоциклі клієнта - 3900 грн. 3510 грн.