Корпоративні навчання

Сьогодні  автомобіль - це не тільки засіб пересування, а для багатьох - інструмент якісного виконання посадових обов'язків.  
Для компаній, головна мета яких знизити аварійність на своїх підприємствах і, як наслідок, зменшити витрати на утримання автопарку, ми пропонуємо навчання, основане на концепції Безпечного водіння - «Safety driving». Або, як його називають в західних країнах – «Defensive driving» (Захисне водіння).

     

Програма «Defensive driving» була розроблена Національною радою безпеки США у 1964 році. З того часу, програма безпечного водіння широко застосовується як державними, так і приватними організаціями у всьому світі. 
Концепція Захисного водіння  - це навчання безпечного керування автомобілем, що дозволяє знизити ризик виникнення аварії, передбачаючи розвиток небезпечної ситуації, а в разі виникнення такої ситуації – нівелювати її можливі наслідки, незважаючи на несприятливі умови або помилки інших людей. Адже, далеко не секрет, що аварії можуть траплятися не тільки з Вашої вини, а й з вини інших водіїв. Отже, захисне водіння - це система навчання водіїв транспортних засобів, що виходить за рамки звичайних ПДР і основ техніки водіння. 
Таке навчання побудовано на формуванні навичок регулярного застосування ключових правил захисного водіння, головною метою яких є:
- Прогнозування аварійно-небезпечних ситуацій на дорозі;
- Вибір такого положення на дорозі, яке дозволяє обійти всі проблемні ділянки дороги;
- Створення своїми діями зони безпеки навколо власного автомобіля, в якій ризики некоректних дій інших водіїв будуть мінімальні.
 

                                  

Що отримає компанія замовивши навчання за програмою «Defensive driving»:
- Зниження аварійності на підприємстві;
- Зменшення витрат на утримання автопарку;
- Економія споживання палива;
- Можливість проведення навчання у форматі тимбілдингу, що сприятиме формуванню командного духу та розвитку навичок командної роботи;
- Можливість тестування потенційних працівників перед прийомом на роботу.
 

Вартість навчання розраховується індивідуально та залежить від обраної програми та місця проведення тренінгу. Більше інформації можна дізнатися за телефоном: 098-444-12-40.