Відгуки про автошколу

Якщо Ви бажаєте залишити відгук про нашу роботу, або маєте до нас якісь запитання - скористайтесь формою зворотнього звязку

Загородня Наталія 26/12/2022

Вважаю що мені надзвичайно пощастило що моїм провідником в світ водіння став саме інстуктор Михайло, адже йому не лише вдалось навчити мене усім необхідним базовим аспектам водіння, а й допомогти побороти страх їзди по місту ( за що я найбільше переймалась). Заняття жодного разу не викликало шалених стресів чи негативних вражень, лише позитивні емоції. Комунікація - окремий великий плюс, це були легкість в спілкуванні, чіткі і конструктивні відповіді, заохочення самостійного мислення і усвідомлення причин різноманітних механізмів дій при різних ситуація на дорозі ( а не  просто бо так в ПДР написано). 
 Так, в моєму процесі навчання теоретична частина підготовки залишила не найкращі враження ( адже я чекала 2.5 місяці щоб просто отримати дозвіл для здачі в МВС і приступити до практики), але  заняття з паном Михайлом змогли повністю перебити цей попередній негатив і дозволили мені смілливо рекомендувати Регу як чудове місце де тобі допоможуть стати саме хорошим водієм, а не лише особою з посвідченням водія  за кермом.
 Тому Дякую).

Карпеш Ярина 31/10/2022

Проходила курс водіння за рекомендацією у Вашій школі та залишилась дуже задоволеною. Особливо вдячна інструктору Юрію за терпеливість, толерантність та доступність пояснень (для жінок то надважливо ))). На разі кермую вже більш впевнено з розумінням контролю дороги.

Natalia Datskiv 08/08/2022

Закінчила навчання у школі з інструктором Богдан Матвіїв! Дуже взячна за прекрасну підготовку та допомогу в подоланні страху перед водінням та дорогою. Богдан дуже терпляче, професійно та доступно пояснює усі нюанси водіння та дій в під час непередбачуваних ситуацій. Завжди допомагає та спонукає до самостійних дій під час їзди. Він дійсно вчить водінню та самостійності а не просто каже що робити. Після курсу з легкістю освоїла водіння як на механічній коробці передач так і на автоматичній, без проблем паркуюсь в тісному просторі та впевнено кермую! Дякую та дуже рекомендую! результат гарантований!

Софія Сень 05/08/2022

Нещодавно я завершила навчання в автошколі Rega та залишилась надзвичайно задоволеною процесом навчання та результатом, адже все було на найвищому рівні! Моїм інструктором був Владислав Жулкевський - справжній професіонал своєї справи, який доступно та легко пояснював те, що мені здавалось неможливим.
Тепер усім буду радити автошколу Rega та найкращого інструктора - Владислава Жулкевського!

 

Ксенія Гусєва 01/08/2022

Закінчила основний курс з інструктором Андрієм. За 6 занять здобула практичні навички як паркування у всіх його різновидах (що було однією з найбільших проблем) так і навчилась відчувати габарити авто. Були відпрацьовані практичні заняття як на майданчику так і по місту (за містом теж