Відгуки про автошколу

Якщо Ви бажаєте залишити відгук про нашу роботу, або маєте до нас якісь запитання - скористайтесь формою зворотнього звязку

Давидяк Ярослав 12/04/2021

Хочу поділитися своїми враженнями про своє навчання в Rega)
Водійське посвідчення маю вже дуже давно, ще зі школи, але авто не було. Минулого літа збирався купувати авто і перед покупкою пішов в Rega щоб набратися досвіду. Моїм наставником був Владислав Жулкевський, я дуже задоволений моїм інструктором. Він показав мені що водити авто у великому місті зовсім не страшно, коли розумієш як діяти в певних ситуаціях. Ми навчилися паркуватися, проїзджати кільце та багато інших цікавих та корисних речей. Коли я сів за кермо вже власного авто, я був впевнений в собі, завдяки досвіду отриманову в Rega.
Цієї зими коли навалило снігу, я звернувся до Владислава знову і ми мали кілька занять зимового водіння. І знову, все виявилося не так страшно як я думав. Владислав все пояснив та показав.
Я просто в захваті, рекомендую Rega всим)
Зараз і дружина записалася в чергу для початківців.
Чим більше людей будуть навчатися у професіоналів, тим безпечніше буде на дорогах. Навіть якщо ви вже їздете, я впевнений що більшості всерівно є чому повчитися.

 

Юлія Мазур 22/03/2021

Місяць тому завершила початковий курс з інструктором Андрієм Сидоровим, повністю задоволена процесом навчання та результатом! Після завершення курсу змогла одразу впевнено водити авто сама, паркуватися, добре орієнтуватись у транспортних розв'язках. Хочу відзначити професійний і водночас індивідуальний підхід інструктора Андрія, терплячість та доброзичливість. Під час занять завжди отримувала конструктивний відгук та оцінку, що мотивувало мене покращуватись. Рекомендую школу Рега кожному, хто хоче навчитись водити та отримувати задоволення від процесу навчання!

 

Марта Могила 08/03/2021

Місяць тому завершила навчання на початковому курсі у Владислава Жулкевського. Дуже задоволена програмою навчання, структурою занять та професійністю викладача. за вісім занять я з нуля набула необхідних навичок від ергономіки до впевненого керування в міському потоці. Дякую Владиславу за набуті вміння та терплячість! Дякую керівництву за створення такої школи та внесок у безпеку дорожнього руху!

Стасишин Олена 08/02/2021

Лише сьогодні закінчився мій « початковий курс» , а я вже сумую ) Отримала значно більше знань і навиків ніж очікувала . Приємними бонусами було їздити на автомобілі про який мрію, а як виявилося ще і інструктор-мрія мені попався. Дякую Юрію за його терпіння та вміння навчати , коли я вже сама хотіла битися головою об кермо після того як ми поїхали на кільця то Юрій максимально зберігав спокій і терпеливо пояснював, малював і намагався різними способами донести до мене інформацію. Класний автомобіль, професійний інструктор, чудовий навчальний майданчик , школа крута . Рекомендую!!!

Оксана Михалевич 12/01/2021

Закінчила навчання у Школі водійської майстерності REGA, інструктором у мене був Ярослав Пінтоха-грамотний спеціаліст, виважена, спокійна людина. Пан Ярослав дуже дохідливо пояснював, при необхідності повторював і 5 і 10, і скільки потрібно разів, допоміг побороти страх перед дорогою та навчив етики водія. Ще раз велике спасибі! Бажаю Вашій школі примноження і процвітання, а пану Ярославу - здоров`я, достатку, задоволення від роботи і всіх благ.
З повагою О. Михалевич.