Відгуки про автошколу

Якщо Ви бажаєте залишити відгук про нашу роботу, або маєте до нас якісь запитання - скористайтесь формою зворотнього звязку

Оксана Дереш 06/12/2021

Привіт) Недавно завершила початковий курс з водійської майстерності, який складався з восьми занять по дві години на кожне. Перш за все хочу подякувати інструкторові Олегу, який уважно слідкував за кожним моїм рухом та рішенням за кермом. Завдяки Вашій терпимості та наполегливості я справді навчилась їздити. Інструктор уважно стежив за кожним етапом, всі помилки ми одразу ж аналізували, обговорюючи, як краще зробити та не допустити в майбутньому. Як у кожного учня, щось мені добре вдавалось, щось не дуже розуміла, але було й те, що взагалі не вдавалось. І відпрацьовували помилки доти, поки не навчусь. Можу з впевненістю сказати, що завдяки вашій школі та, особисто інструктору Олегу, я навчилась впевнено рушати з місця, зупинятися плавно, паркувати авто різними способами і головне — почуваю себе впевнено за кермом. Обов’язково рекомендуватиму вашу школу своїм друзям та знайомим </div>
      </div>
      </div>
          <div id=

Олег Гнатишак 15/11/2021

Пройшов навчання. Інструктор Олег Барабаш. Подача чітка та лаконічна, звернули увагу на спеціальні нюанси. Результатом задоволений. Рекомендую.

Володимир Мончак 19/10/2021

Після початковго курсу вирішив відвідати ще кілька додаткових занять зі своїм авто, аби впевненіше почуватись на дорозі і звикнутись з габаритами. Андрій, як завжди, все суперсько і доступно розповів і показав. Ще раз велике дякую автошколі Рега.

Тарас Г. 18/10/2021

Нещодавно завершив своє навчання у школі Rega, залишився дуже задоволений рівнем сервісу та окремо хочу подякувати інструктору Ігорю за професіоналізм та відмінну комунікацію. Проходження курсу в Рега дозволило мені, покладаючись лише на власні сили та здобуті навички, отримати посвідчення водія після успішної здачі екзаменів. Рекомендую!

 

Березіна Ніна 08/10/2021

Нещодавно я пройшла початковий курс водіння. Дякую автошколі Regа за навчання й хороший результат! Хочу відмітити інструктора Олега Дмитрука за його уважність, інтелігентність та професійність.