Відгуки про автошколу

Якщо Ви бажаєте залишити відгук про нашу роботу, або маєте до нас якісь запитання - скористайтесь формою зворотнього звязку

Корнійчук Юлія 13/07/2021

Доброго дня! Хотіла б залишити відгук про інструктора Юрія. Я залишилась дуже задоволена. Все було інформаційно, цікаво та без зайвих нервів. Дякую дуже!

 

Балицька Любов 02/07/2021

Доброго дня. Нещодавно завершила основний курс з інструктором Романом. Надзвичайно задоволена! Пан Роман дуже ввічливий, виважений та компетентний.

Усі пояснення зрозумілі, чіткі та доступні. Навчання проходило легко та без напруження. Вдячна школі Рега за такого професійного інструктора та п. Роману за його терпіння ;)

 

Олена Бабич 14/06/2021

Пройшла початковий курс з інструктором Ярославом. Враження від навчання лише позитивні. З кожним заняттям почуваюся впевненіше і дійсно вчуся керувати автомобілем і приймати рішення на дорозі. Є над чим працювати, але й є впевненість що з усім впораюсь і сяду за кермо повністю самостійно.

 

Соломія Самковська 21/05/2021

Дуже задоволена заняттями в цій школі!

Посвідчення водія я отримала кілька місяців тому, проте ніяк не могла наважитись їздити самостійно без присутності чоловіка. І вже після першого заняття з Владиславом (Жулкевським) додому поїхала сама! На всі наступні заняття приїжджала також самостійно, а під кінець навчання, навіть, почала їздити під легкий супровід улюбленої музики :)

Навчальний підхід інструктора Владислава вразив найбільше. Все проходило настільки спокійно, професійно, чітко, поетапно, що краще годі і уявити). Владислав завжди давав спершу зрозуміти помилки самостійно, проговорював/роз’яснював кожен момент, разом відпрацьовували усі маневри до автоматизму.

Тож я рекомендую однозначно!

 

Копанський Сергій 14/05/2021

Мав можливість отримати уроки водіння у Вашій школі. Моїм інструктором був Ярослав Пінтоха. Хочу висловити щиру подяку за його методичний хист, професійні вміння, відчуття людського фактору. Все- на високому рівні! Відмінна якість роботи! Рекомендую!