Відгуки про автошколу

Якщо Ви бажаєте залишити відгук про нашу роботу, або маєте до нас якісь запитання - скористайтесь формою зворотнього звязку

Natalia Datskiv 08/08/2022

Закінчила навчання у школі з інструктором Богдан Матвіїв! Дуже взячна за прекрасну підготовку та допомогу в подоланні страху перед водінням та дорогою. Богдан дуже терпляче, професійно та доступно пояснює усі нюанси водіння та дій в під час непередбачуваних ситуацій. Завжди допомагає та спонукає до самостійних дій під час їзди. Він дійсно вчить водінню та самостійності а не просто каже що робити. Після курсу з легкістю освоїла водіння як на механічній коробці передач так і на автоматичній, без проблем паркуюсь в тісному просторі та впевнено кермую! Дякую та дуже рекомендую! результат гарантований!

Софія Сень 05/08/2022

Нещодавно я завершила навчання в автошколі Rega та залишилась надзвичайно задоволеною процесом навчання та результатом, адже все було на найвищому рівні! Моїм інструктором був Владислав Жулкевський - справжній професіонал своєї справи, який доступно та легко пояснював те, що мені здавалось неможливим.
Тепер усім буду радити автошколу Rega та найкращого інструктора - Владислава Жулкевського!

 

Ксенія Гусєва 01/08/2022

Закінчила основний курс з інструктором Андрієм. За 6 занять здобула практичні навички як паркування у всіх його різновидах (що було однією з найбільших проблем) так і навчилась відчувати габарити авто. Були відпрацьовані практичні заняття як на майданчику так і по місту (за містом теж

Hanna Tenyuch 19/07/2022

Хочу щиро подякувати інструктору Андрію за кваліфіковане навчання водіння автомобіля. Йдучи на курси я мала великий страх їзди в великому місті. За 8 занять я не лише позбулася даного страху, а й здобула чудові практичні навики. Ввічлива мова, практичні поради, графічне пояснення виконання маневрів та навіть узгодження графіку плану навчання перетворили ці заняття в справжнє задоволення. Після здобуття практичних навиків водіння я на даний час отримую лише задоволення від водіння автомобіля. Рекомендую всім хто планує проходити курси водіння звертатися в автошколу Рега. 

 

Наталія 04/07/2022

Хочу подякувати чудовому інструктору Олегу Дмитруку за його професійність, витримку, спокій. Завдяки Олегу подолала страх водіння та втілила свою мрію в реальність. Олег чітко та вичерпно відповідав на кожне моє питання, зрозуміло пояснював всі нюанси правил дорожнього руху.
Олег, бажаю Вам хороших, кмітливих та наполегливих учнів. Не зупиняйтеся допомагати людям втілювати їх мрії.