Відгуки про автошколу

Якщо Ви бажаєте залишити відгук про нашу роботу, або маєте до нас якісь запитання - скористайтесь формою зворотнього звязку

Оксана Михалевич 12/01/2021

Закінчила навчання у Школі водійської майстерності REGA, інструктором у мене був Ярослав Пінтоха-грамотний спеціаліст, виважена, спокійна людина. Пан Ярослав дуже дохідливо пояснював, при необхідності повторював і 5 і 10, і скільки потрібно разів, допоміг побороти страх перед дорогою та навчив етики водія. Ще раз велике спасибі! Бажаю Вашій школі примноження і процвітання, а пану Ярославу - здоров`я, достатку, задоволення від роботи і всіх благ.
З повагою О. Михалевич.

Альона Тимченко 14/12/2020

Добрий день!

Насправді, багато чула позитивних відгуків про саму школу і інструкторів від своїх колег і друзів, але я не уявляла, наскільки тут професійно і талановито підходять до навчання людей. Мені дуже сподобалось, було комфортно з першого заняття. Моїм інструктором був Ярослав Пінтоха. Ярославу окреме величезне дякую за терплячість, професійність і гумор, який допомагав не раз :)

Дуже подобалось, що є чіткий розклад і заняття триває 2 години. Я 100% раджу Регу, якщо ви хочете навчитися або вдосконалити свої навики водіння. Я мега задоволена і вдячна!

Дякую!

 

Марія Ощипок 08/12/2020

Успішно закінчила Початковий курс з інструктором Владиславом! Надзвичайно задоволена! Незважаючи на певний досвід водіння,самостійно їздити по місту дуже боялася та ще й на 8 місяці вагітності,завдяки Владиславу, після 1 заняття почувалалася впевнено і безпечно за кермом,а вже після 4 заняття самостійно здійснила декілька успішних поїздок,в подальшому навчилася паркуватися різними способами,прогнозувати різні ситуації на дорозі! Безмежно вдячна Владиславу за професіоналізм,терпіння і доступність,було дуже комфортно і цікаво вчитися. Рекомендую автошколу Rega,зокрема інструктора Владислава і оцінка 101 зі 100%.

 

Наталія Гучко 08/12/2020

Без зайвих вагань обрала школу Rega, бо вона рахується однією із найкращих автомобільних шкіл, коли прийшла вперше на заняття до інструктора Андрія, був страх, хвилювання, що не впораюся із поставленою задачею, але коли сіла в автомобіль і Андрій почав все розказувати і показувати, страх та переживання пропали, з нетерпінням чекала наступних занять, тому що Андрій дуже детально, зрозуміло пояснював, давав можливість самостійно оцінювати ситуацію на дорозі, дуже сподобалося, те що він в мене повірив і підтримав, дав поштовх, щоб самостійно сісти за кермо, коли додатково почала їздити, то на заняттях могли обговорити різні ситуації в які я потрапляла на дорозі, наприклад, чому на даній ділянці дороги мені посигналили, що я зробила не так, як правильно проїжджати на перехресті, коли у двох авто загоряється зелене світло на світлофорі і безліч інших ситуацій. Вміння, терплячість, розуміння і ще багато інших рис, якими володіє інструктор Андрій, допомогли мені швидко освоїти навики водіння, вчасно реагувати і поводитися спокійніше та впевненіше, коли на дорозі зустрічаються не адекватні водії, які порушують правила дорожнього руху чи спричиняють критичні ситуації. Однозначно буду рекомендувати Вашу школу і інструктора Андрія, бо Ви найкращі!!!

Лілія Турчин 04/12/2020

Минулого тижня закінчила підготовчий курс у Ярослава Пінтохи. Дуже сподобалось. Інструктор відшліфовував кожен мій рух, що привело до хороших результатів. Тепер я не боюсь заглохнути, в'їжджати у поворот чи паркуватись. Значно впевненіше почуваюся за кермом. Дякую!