Відгуки про автошколу

Якщо Ви бажаєте залишити відгук про нашу роботу, або маєте до нас якісь запитання - скористайтесь формою зворотнього звязку

Паранчук Олена 30/04/2024

Навчалися в автошколі REGA "підлітковий курс", навчання на найвищому рівні. Інструктор Віталій викладався на всі 100%. Навчає легко, зрозуміло і доступно пояснює, врівноважений, професіонал своєї справи. Все було спокійно, без підвищених тонів. Надихнув дитину до подальшого навчання водіння не тільки на авто але ще й мототранспорті. Велике дякую за терпіння і віру в нас.

Ірина Горфіняк 16/08/2023

Пройшла початковий курс водіння на власному авто. І ось уже два тижні самостійно їжджу, вільно і впевнено можу заїхати в будь яку частину міста. Моїм інструктором був Андрій. Наша співпраця була чіткою, спланованою і з урахуванням всіх моїх побажань. Особливо сподобалась ретроспектива по завершенні уроку, де ми обговорювали що мені вдалось добре а над чим ще потрібно попрацювати. Андрій чітко підмічав всі мої слабкі сторони, і при цьому без зайвого тиску допомагав все виправити. Звісно не все ще ідеально, і інколи виникають труднощі на ділянках з обмеженим простором. Але планую пройти основний курс, де я впевнена мої водійські вміння стануть ідеальними.

Сусяк Ірина 15/08/2023

Коли я була в пошуках курсів водіння, отримала рекомендації від своїх друзів про Автошколу Рега. І не помилилась, саме тут мій інструктор Андрій дуже гарно пояснював всі нюанси і з терпінням ставився до мене, і як резельтат - навчив мене їздити. Дуже рекомендую Андрія, як розумного і толерантного вчителя.

Чернишенко Констянтин 11/07/2023

Навчався на мотокурсах в цій школі, інструктори просто кращі! Особлива подяка Дмитру і Олегу, все доступно та зрозуміло пояснювали та вказували на недоліки, дуже сподобалася дружня атмосфера, Дмитро погодився підлаштуватися під мій гарфік роботи. Дякую за все)

Демидів Маряна 11/07/2023

Навчалась на мото курсі на категорію А, дуже задоволена. Інструктор Дмитро майстер своєї справи ,все було супер доступно і це був чудовий досвід. Однозначно рекомендую саме школу Rega !!! Тут ви отримаєте супер результат і море позитивних емоцій.