Відгуки про автошколу

Якщо Ви бажаєте залишити відгук про нашу роботу, або маєте до нас якісь запитання - скористайтесь формою зворотнього звязку

Чемишенко Галина 22/05/2023

хочеться щоб відгук вийшов не дуже великий, тому що дуже довгі я і сама рідко читаю
ДО РЕГИ я ходила в іншу школу, де на першому ж занятті ми поїхали в місто в центр, я їхала тупо як пасажир, інструктор забрав керування автомобілем повністю, забрав кермо, забрав педалі, ну і звісно я в повному шоці в дуже поганому сенсі цього слова. Педалі я так і не отримала назад, аж до кінця навчання в тій школі. Після майже 30 годин практики я пішла з тої школи, невміючи нічого та з нервовим тіком від інструктора, зла та в розпачі.
Як раз в той момент мені перетелефонували з Реги, і я в повному розпачі неочікуючи нічого особливого поїхала в Регу на перше заняття.

Після цього першого заняття в РЕЗІ мені треба було взагалі переварити той факт, що мені наме чого переварити.

Мій інструктор Олег Дмитрук прислуховувся до того, що я казала з приводу, що мене не влаштовувало в іншій школі.
Керування автомобілем я отримала повністю одразу, за весь час навчання Олег нажав на гальма мабуть 2 рази, з першого ж заняття, я вже починала відчувати себе водійкою і що саме я керую автомобілем, а не машина сама їде, і зупиняється, я завжди мала достатньо часу подумати, наприклад коли ми вивчали парковки і тільки якщо я здавалась Олег допомагав, я звикала до думки що саме я відповідальна за мої дії та мої рішення на дорозі. Кожне заняття починалось з майданчика, що мене повністю влаштовувало, я незнаю чому інші автошколи проти майданчика… починаючи з майданчика інструктор перш за все бачить що я в нормі сьогодні і не збираюсь в’їхати в стовб або в людей, що справляюсь з керуванням, і мені давало можливість потренуватись краще відчувати машину, відчути, що я керую машиною, що я нічого раптом не забула і нікому не в’їду в зад.
За 8 занять початкового курсу я навчалась їхати по місту (чужому для мене!!!!), паркуватись різними способами, сама без втручання інструктора. От і переваріть тепер в іншій школі за 15 занять я невміла руліть, гальмувати, про парковку взагалі можна забути…

Олег дуже спокійна та позитивна людина. Завдяки йому, керування автомобілем перетворилось з повного розпача в реально класний та радісний досвід!!!

От це мабуть коротко, саме я керувала автомобілем, відсутність зайвої метушні, кожне заняття щось нове та цікаве, мій інструктор прислухався до моїх побажань, і був нормальною людиною. Ну чого можна ще бажати.
Насправді сказати можна ще багато просто відгук буде на п’ять листів.
Я 100 процентів повернусь в Регу на інші курси вже на моєму авто.
Точно можу рекомендувати саме цю школу, якщо хочете навчитсь водінню, бути впевненим водїєм і отримати права з Регою без того щоб платити за права, бо їхати не вмієте.

Потапчук Тетяна 22/05/2023

Мої стосунки з водінням давні і складні, права отримала ще 10 років тому, потім 6 років не водила, потім була інструкторка в іншому місті, потім знову перерва в 4 роки і Львів. Парковки, вузьки вулички, мала дитина. Треба вже по-третьому колу вчитися. Звернулася в «Регу», бо дуже рекомендували всі знайомі. Десь більше місяця чекала, але неймовірно задоволена навчанням! Воно того точно вартувало. В мене був інструктор Андрій! Він доступно, спокійно пояснював всі нюанси, терпляче відпрацьовував зі мною всі моменти, які не виходили. Жодного разу не пожалкувала, що звернулась саме в цю автошколу. Дякую.

Оксана Скаліш 27/04/2023

Маючи водійські права я майже не їздила на автомобілі, бо боялась . Закінчивши «Початковий курс» в автошколі Рега з інстуктором Андрієм , я навчилась правильно паркуватись, відчувати габарити машини і їздити по місту. Андрій Сидорів дуже хороший, спокійний і терплячий інструктор, професіонал своєї справи. Він все доступно і легко пояснює, як бути в різних ситуаціях дії водіння . Завдяки йому я тепер не боюсь їздити сама.
Щиро дякую інтруктору Андрію за навчання водіння автомобіля і бажаю Вам хороших і наполегливих учнів.

Годованюк Жанна 07/04/2023

Добрий день!
Десь місяць тому я закінчила навчання в Вашій школі. До Вас я прийшла вже з закінченимим курсом з іншої школи, але сама не їздила, так як мала страх, на це повпливало не дуже коректне попереднє навчання!
Хочу подякувати Вашому інструктору Михайлу! Завдяки його зусиллям я вже їжджу по місту сама, в будь яку погоду) паркуюсь і головне не маю такого страху, який був до того. Михайло дуже крутий інструктор, який зацікавлений в тому щоб все добре пояснити, показати і щоб учні робили все за кермом з впевненістю! Класно, що Ви маєте в команді таких професіоналів!

Осіпова Юлія 07/04/2023

Гублячись у виборі серед великої кількості автошкіл Львова, я обрала школу Рега з причини можливості вивчення теорії онлайн. Складно було підлаштувати робочій графік, тож вибір онлайн був очевидний. Здавши з першої спроби іспит з теорії, нервуючись, далі я обрала цю саме школу, тому що ціни були запропоновані за практичні заняття приємніші ніж в інших. Але на виході, як то кажуть, можу запевнити будь кого, що школу Рега виділяють не тільки адекватні ціни, а ще й професіонали. Приємна Ірина завжди спокійно і привітно все роз'яснювала. Інструктор Дмитрук Олег - є дуже спокійним і розумним викладачем. При  допущених мною помилках було тільки адекватне, спокійне і зрозуміле пояснення. Іспит здала з першого разу і без ніяких, навіть, натяків на хабар. Дякую!