Результати

Високий рівень водійської майстерності кожного випускника - це основне  завдання  яке ставить перед собою колектив нашої школи. Дякуючи Вашій довірі та хорошим рекомендаціям,  ми впродовж багатьох років залишаємося лідерами у галузі підвищення рівня водійської майстерності.

Для досягнення високого результату Вам потрібні лише бажання та рішучість покластися на досвід професіоналів. Ми  гарантуємо, що результат не примусить себедовго  чекати.  Наші студенти навчаються у комфортних умовах,на спеціально обладнаних майданчиках за авторською програмою, розробленою  засновником та директором школи – Регою Тарасом. Парк навчальних автомобілів представлений широким рядом моделей, який є одним з кращих не лише у Львові, а й в Україні.

Ми завжди у пошуках нових ідей та можливостей для покращення якості  навчання. Кожен з наших інструкторів регулярно проходить навчання по підвищенню власної кваліфікації та відповідає високим стандартам нашої організації. Також, інструктор несе відповідальність за результат кожного випускника нашої школи.

З метою якнайповнішого задоволення потреб наших учнів, ми розробили  кількарівневу систему навчання - від початківця до впевненого професіонала. Саме ця методика дозволяє нам найточнійше підбирати ті комплекси вправ та завдань, які повністю відповідають індивідуальним потребам кожного студента – відштовхуючись від його навиків, здібностей та досвіду