Початковий курс управління мотоциклом

Школа "REGA" запрошує всіх бажаючих пройти курс управління мотоциклом. Цей курс допоможе вам отримати перший досвід та навики керування двохколісним транспортним засобом. При потребі, наші мотоцикли можуть доукомплектовуватись доповнюючими колесами, які будуть додатковою страхівкою  від падіння.

Мотоінструктор на практичних заняттях мотошколи, крім навчання водінню мотоцикла, розповість про тактику і стратегію пересування мотоцикліста в місті, про тонкощі обслуговування мототехніки, про небезпеки на дорозі та способи їх уникнення. Якщо ви ще не купили власний байк, то в процесі навчання наші інструктори розкажуть про особливості різних типів мотоциклів, їх плюси та мінуси. Порекомендують модель та  марку конкретно для вас, орієнтуючись на вашу динаміку навчання в мотошколі та ваші потреби. У вартість навчання на нашому мотоциклі входить захисне екіпірування.

В програмі навчання:

  • Ознайомлення з технічною будовою мотоцикла;
  • Посадка на мотоциклі, підбір та використання захисного екіпірування;
  • Активна і пасивна безпека мотоцикліста;
  • Початок руху та контроль зупинки;
  • Подолання поворотів, розвороти (робота над поглядом, вибором траєкторії, робота газом);
  • Опрацьовуємо стандартні елементи водіння: «вісімка», «змійка», «габаритний коридор»;
  • Вчимось працювати з дзеркалами, поворотами одночасно з іншими вправами.

Навчання відбувається на спеціально обладнаному майданчику школи, на сучасних мотоциклах Honda CB 125, Honda xr125, Honda xr150 L та Yamaha YBR 125. На час навчання (на мотоциклі школи) ми забезпечимо вас усім необхідним екіпіруванням.

Курс –10 годин (5 занять по 2 години).

Вартість на мотоциклі клієнта - 2560 грн.

Вартість на мотоциклі школи  -  3760 грн.