Початковий курс управління мотоциклом

Мотошкола "Rega" - школа безпечного керування мотоциклом. Наше завдання - підготувати Вас до самостійного та впевненого керування мотоциклом - тому ми не зупиняємося на стандартному наборі вправ, які необхідні виключно при здачі іспиту в сервісному центрі МВС. Займаючись за програмою "Початкового мотокусу" ви отримаєте перший, правильний досвід та навички керування двоколісним транспортним засобом. Початковий мотокурс - це гнучка навчальна програма, яка легко адаптується під індивідуальні потреби та особливості кожного учня. Навчання у нас комфортне та повністю безпечне - при потребі, наші мотоцикли можуть доукомплектовуватись доповнюючими колесами, які будуть додатковою страхівкою  від падіння. Великий, спеціально обладнаний майданчик, дає можливість відпрацювати не тільки базові елементи управління мотоциклом, такі як «змійка» або «вісімка», а й освоїти багато інших, життєво необхідних для кожного байкера навичок.

Мотоінструктор на практичних заняттях мотошколи, крім навчання водінню мотоцикла, розповість про тактику і стратегію пересування мотоцикліста в місті, про тонкощі обслуговування мототехніки, про небезпеки на дорозі та способи їх уникнення. Якщо ви ще не купили власний байк, то в процесі навчання наші інструктори розкажуть про особливості різних типів мотоциклів, їх плюси та мінуси. Порекомендують модель та  марку конкретно для вас, орієнтуючись на вашу динаміку навчання в мотошколі та ваші потреби. У вартість навчання на нашому мотоциклі входить захисне екіпірування.

В програмі навчання:

  • Ознайомлення з технічною будовою мотоцикла;
  • Посадка на мотоциклі, підбір та використання захисного екіпірування;
  • Активна і пасивна безпека мотоцикліста;
  • Початок руху та контроль зупинки;
  • Подолання поворотів, розвороти (робота над поглядом, вибором траєкторії, робота газом);
  • Опрацьовуємо стандартні елементи водіння: «вісімка», «змійка», «габаритний коридор»;
  • Вчимось працювати з дзеркалами, поворотами одночасно з іншими вправами.

Навчання відбувається  на сучасних мотоциклах Honda CB 125, Honda xr125, Honda xr150 L та Yamaha YBR 125. Досвідчений тренер підбере для занять мотоцикл, який буде максимально зручний та безпечний для вас –  мотопарк школи найбільший в Західній Україні і налічує 11 мотоциклів різних марок, класів та потужностей. На час навчання (на мотоциклі школи) ми забезпечимо вас усім необхідним екіпіруванням.

Курс –10 годин (5 занять по 2 години).

Вартість на мотоциклі клієнта - 2560 грн.

Вартість на мотоциклі школи  -  3760 грн.