Початковий курс управління мотоциклом

    Бажаєте отримати перший, правильний досвід та навички керування двоколісним транспортним засобом? Запрошуємо в мотошколу "Rega" - школу безпечного керування мотоциклом. Наше завдання - максимально повно підготувати вас до самостійного та впевненого управління байком. Тому ми не зупиняємося на стандартному наборі вправ, які необхідні виключно при здачі іспиту в сервісному центрі МВС, а пропонуємо захоплюючі заняття, на яких вам розповідають не тільки базову теорію водіння, але і розбирають цікаві випадки на дорогах і вчать правильному реагуванню на складні ситуації.

      Початковий мотокурс - це гнучка навчальна програма, яка легко адаптується під індивідуальні потреби та особливості кожного учня. Великий, спеціально обладнаний майданчик, дає можливість відпрацювати  базові елементи управління мотоциклом, такі як «змійка» та «вісімка», а також освоїти багато інших, життєво необхідних для кожного байкера навичок.

    Мотоінструктор на практичних заняттях мотошколи, крім навчання водінню мотоцикла, розповість про тактику і стратегію пересування мотоцикліста в місті, про тонкощі обслуговування мототехніки, про небезпеки на дорозі та способи їх уникнення. Якщо ви ще не купили власний байк, то в процесі навчання наші інструктори розкажуть про особливості різних типів мотоциклів, їх плюси та мінуси. Порекомендують модель та марку конкретно для вас, орієнтуючись на вашу динаміку навчання в мотошколі та ваші потреби. Кожне заняття відбувається у міні-групі до 3-х людей, досвідчений тренер підбирає оптимальний режим навчання для складає індивідуальний план навчання для кожного студента. У вартість навчання на нашому мотоциклі входить захисне екіпірування.

В програмі навчання:

  • Ознайомлення з технічною будовою мотоцикла;
  • Посадка на мотоциклі, підбір та використання захисного екіпірування;
  • Активна і пасивна безпека мотоцикліста;
  • Початок руху та контроль зупинки;
  • Подолання поворотів, розвороти (робота над поглядом, вибором траєкторії, робота газом);
  • Опрацьовуємо стандартні елементи водіння: «вісімка», «змійка», «габаритний коридор»;
  • Вчимось працювати з дзеркалами, поворотами одночасно з іншими вправами.

      Навчання відбувається  на сучасних мотоциклах Honda CB 125, Honda xr125, Honda xr150 L та Yamaha YBR 125. При потребі, вони можуть доукомплектовуватись доповнюючими колесами, які будуть додатковою страхівкою  від падіння. Досвідчений тренер підбере мотоцикл, який буде максимально зручним для вас –  мотопарк школи найбільший в Західній Україні і налічує 11 байків різних марок, класів та потужностей. Навчаючись на мотоциклі школи ви отримаєте усе необхідне - ми забезпечимо комплектом якісного екіпірування та власним підшоломником. 

А ще, у нас зручна паркова та є можливість залишати власний байк на час навчання на майданчику мотошколи. Чекаємо вас в  REGA!

Курс –10 годин (5 занять по 2 години).

Вартість на мотоциклі клієнта -  5222 грн. 4700 грн.

Вартість на мотоциклі школи  -  7222 грн. 6700 грн.

 

Курс навчання на відкриття категорії «А» при наявності вищої категорії  - 11200 грн. (вартість з урахуванням знижки).

 

*Знижка - 10 % діє при записі на повний курс до 31.05.24 р.