Початковий курс + категорія Б

Розрахований на студентів без посвідчення водія.

На сьогодні посвідчення водія може стати предметом першої необхідності. Якісно підготуватися до іспитів допоможуть заняття за методикою «Start level», яка була розроблена спеціалістами з безпечного водіння та включає всі вимоги та нормативи МВС у 2024 році.

Проаналізувавши досвід, що накопичився протягом 17 років роботи, вивчивши європейські системи підготовки водіїв, ми розробили нову, інтенсивну та адаптовану до наших реалій методику підготовки майбутніх водіїв.

Програма «Start level» включає 2 етапи:

✔ теоретичний курс в групі чи онлайн по цікавим відео урокам у зручний для вас час;

✔ динамічні практичні заняття у сучасній автошколі з власним майданчиком та найбільшим автопарком у Львові.

Ви можете обрати авто як з автоматичною, так і механічною КПП – на вартість навчання це не впливає. Наша мета – отримання студентами найрізноманітнішого досвіду, який допоможе скласти іспити з першої спроби.

Разом з досвідченим інструктором ви відпрацюєте всі елементи водіння, які включені у чек-лист та навчитесь безпомилково проїжджати екзаменаційні маршрути. Вам пояснять усі «підводні камені» та тонкощі практичного іспиту.

Записатися можна не виходячи з дому - просто надішліть документи (чіткі фото, або скани) нам у месенджер, вайбер чи електронну пошту. Щоб навчатися без посвідчення водія Вам також потрібна Медична довідка щодо придатності до керування транспортним засобом (форма 083/о).

 

Вартість навчання:

Теорія (в групі чи онлайн) + 40 год. практики (механіка/автомат) - 34190 грн 31500 грн. (оплата здійснюється в 3 етапи) * 

Вартість практичного навчання (40 год.) при складеній теорії - 31 000 грн.

У вартість навчання на автомобілі школи входить вартість пального.

 

*Знижка  діє при записі на повний курс  до  31.05.24 р.