Підлітковий курс

Не секрет,  що діти навчаються набагато швидше ніж дорослі.  Нашим дітям легко вдається те, до чого нам треба докласти більше зусиль та часу. Дитяча пам'ять є більш гнучка – все нове засвоюється швидше, а сприймається легше. Навички,  здобуті у ранньому віці, як правило, залишаються з нами протягом усього життя.

Також, загальновідомим є  той факт, що чим раніше людина починає вчитись водінню, тим кращих результатів вона досягає у майбутньому.  На нашу думку, підлітковий вік – це найкращий час для того, щоб робити перші кроки у водінні.

Саме це міркування  і стало поштовхом для розроблення програми навчання підлітків спеціалістами нашої автошколи.

При розробці даної навчальної програми, нашою метою став підбір вправ та завдань, які дозволять розширити світогляд вашої дитини,  дадуть  можливість поглянути на процескерування автомобілем не лише через скло власного авто, але й очима пішохода або велосипедиста. Ми навчимо відповідальності за себе, пасажирів та інших учасників руху.

Навчання відбуватиметься  на закритому, спеціально обладнаному майданчику автошколи під наглядом досвідченого спеціаліста.Після проходження навчання за цією програмою, практичний іспит з водіння у Сервісному центрі МВС не складе труднощів.

Що отримає студент пройшовши курс навчання у нашій автошколі:

  • на рефлекторному рівні навчиться володіти органами керування автомобіля, що в майбутньому дозволить легко  управляти будь-яким авто;
  • ознайомиться  з  правилами  дорожнього руху;
  • навчиться відчувати габарити автомобіля та  зможе паркуватися у різноманітних місцях: передом, задом;
  • отримує розуміння того, що може призвести до виникнення аварійної ситуації і як їх уникнути;
  • задоволення від процесу навчання.

Пам’ятайте, що ви можете зробити практичний та потрібний подарунок своїй дитині, замовивши курс водіння у нашій школі. Для цього, вам необхідно зв’язатися  з адміністратором школи та замовити іменний подарунковий сертифікат. Працівники нашої організації оперативно  доставлять сертифікат у зручне для вас місце.

Курс:  5 занять (10 годин)

Вартість на автомобілі клієнта - 5833 грн. 5250 грн.

Вартість на автомобілі школи  -  8333 грн. 7750 грн.
 

*Знижка - 10% діє при записі на повний курс до 30.06.24 р

У вартість навчання на автомобілі школи входить пальне.