Мотосекція

«Ювелірне», на рівні рефлексів, управління мотоциклом дає свободу вибору та час на прийняття рішення. Мотосекція  REGA  -  це систематичні  групові тренування для байкерів, які вже мають хороший досвід, бажають вдосконалюватись та підвищувати власну майстерність.

В основі кожного тренування  – відпрацювання вправ на базі Джимхани (фігурне управління мотоциклом з елементами мото слалому).  Досвідчений тренер фіксуватиме час проходження спеціальної траси кожним учасником за допомогою системи телеметрії. Заняття відбуваються в груповому форматі, але ви будете змагатися не лише один з одним, а, в першу чергу,  покращити власні результати. Тренування в Мотосекції розширять ваше розуміння фізики управління мотоциклом: ви навчитеся впевнено проходити повороти будь-якої складності - завдяки чіткому контролю над своїм тілом, поглядом і органами управління.

Регулярні заняття в Мотосекції дозволять до ідеалу відточити здобуті на початкових курсах навички, які  активно застосовуються в міському середовищі: як для безпечного виходу з складних ситуацій, так і для поліпшення якості управління в  міському потоці та «корках». Це значно підвищить безпеку байкера, мотоподорожі будуть більш комфортними, а мотоцикл - більш передбачуваним. Ви зможете вільніше маневрувати, краще відчувати габарити, скоротиться час реакції на раптові перешкоди.

Вміння ще краще відчувати свій мотоцикл, можливість попрацювати над своїми сильними та слабкими сторонами , приємна компанія однодумців - ось що ви отримаєте, потрапивши  на заняття в Мотосекції.
Заняття в Мотосекції «REGA» відбуваються двічі на тиждень, у вівторок та четвер на 18:00. Запрошуємо випускників мотошколи «REGA» та всіх бажаючих!