Новини

29/05/2020 Новини школи

Ура, ми відновлюємо заняття за програмою "Професійний курс".

Заняття за програмою "Професійний курс управління автомобілем" - це якісна контраварійна підготовка, що дозволяє убезпечити Вас та Ваших пасажирів у складних дорожніх умовах. Крім того, це чудовий спосіб зняти стрес та відволіктись від щоденних клопотів. На заняттях ми розберемо найскладніші ситуації на практиці і навчимо приймати правильні рішення максимально швидко та діяти чітко.

Курс включає:

➡вибір ефективного методу гальмування в залежності від ситуації та покриття;

➡керування з використанням прийомів розподілу ваги автомобіля;

➡долання ям, “лежачих поліцейських”, відкритих люків;

➡побудова траєкторії для швидкого проїзду повороту;

➡гальмування, підхід до повороту і фази руху у ньому;

➡проходження повороту з врахуванням особливостей дорожнього покриття;

➡динамічне відчуття габаритів;

➡гальмування з об’їздом перешкоди;

➡об’їзд перешкоди без гальмування;

➡вправи на розвиток реакції;

➡аналіз допущених помилок їх виправлення.

Все це та багато іншого чекає Вас на заняттях «Професійного курсу»! Обіцяємо, нудьгувати не буде ніхто. Для Вашої безпеки та комфорту - заняття відбуваються безконтактно, Ви одні у власному авто, інструктор керує по рації.

 

Детальніше

27/05/2020 Новини школи

У Львові знову сезон дощів. Але погана погода за вікном - не привід засмучуватись, а ще одна нагода задуматись про необхідність навчитись керувати автомобілем. Адже, в салоні авто завжди сухо і комфортно, і не потрібно годинами чекати громадський транспорт.

А якщо Ви не визначились, на якому авто Вам навчатись (власному чи школи, з механічною КПП чи з «автоматом») - пам’ятайте, в школі водійської майстерності «Rega» Ви можете обрати комбінований курс, розпочавши навчання на одному з автомобілів школи, а завершити на власному авто, щоб призвичаїтись до його особливостей та габаритів. Або, пройти частину курсу на авто з автоматичною КПП, а частину на автомобілі з «механікою», щоб на власному досвіді оцінити переваги та недоліки.

Інфо: 098-444-12-40, (032)290-26-06.

 

Детальніше

25/05/2020 Новини школи

Мотобудні, або заняття за програмою «Початковий курс управління мотоциклом». Тут Ви освоїте всі необхідні навички для впевненого управління мотоциклом, отримаєте масу нових знань, емоцій та вмінь. Або зможете відновити раніше отримані навички, виправити помилки в базових елементах управління мотоциклом, що зробить Вашу техніку водіння більш впевненою та безпечною.

Інфо: 098-444-12-40, (032)290-26-06.

 

 

Детальніше

21/05/2020 Новини школи

Вагаєтесь, на автомобілі з якою КПП займатися? Поговоримо про переваги навчання на авто з «механікаю».
✔Таке навчання дозволить стати справжнім «універсальним солдатом» - підмінити втомленого товариша за кермом, орендувати дешевшу або просто останню машину під час подорожі.

✔Навчившить керувати авто на "механіці", Ви, в майбутньому, зможете з легкістю пересісти і на "автомат". А ось якщо Ви вчилися на "автоматі", відразу поїхати на "механіці" не вийде.

✔Навчатися на авто з МКПП на початку важче, але в результаті Ви отримуєте навички управління більш складним транспортом.

✔Вибравши для навчання водінню "механіку", Ви будете вільні у виборі автомобіля в майбутньому, без зусиль зможете управляти машиною з будь-якою коробкою перемикання передач. Пересісти на чужій або новий автомобіль - не проблема, якщо ви навчалися на механічній коробці передач.

✔Також, важливо знати, що в Україні вже кілька років планується зміна порядку видачі посвідчень водія в залежності від типу коробки передач автомобіля. Якщо людина буде здавати практичний іспит на "ручній" коробці, його не обмежать в праві управляти і машиною з автоматом. В іншому випадку в правах поставлять позначку "автомат" – з таким посвідченням сідати за кермо машини з "механікою" буде заборонено.

 

Детальніше

19/05/2020 Новини школи

В школі водійської майстерності «Rega» Ви самостійно обираєте час навчання, інструктора та авто. І якщо Ви оберете автомобіль з автоматичною КПП - такий курс не буде дорожчим, ніж заняття на «механіці».

Вибір коробки передач транспортного засобу для навчання - проблема для багатьох, і, як правило, студенти обирають таке авто, яким збираються керувати в майбутньому. Серед переваг навчання на автомобілі з АКПП:

✔При навчанні на "автоматі" Ви приділяєте менше уваги процесу фізичного керування машиною, а більше сконцентровані на самій дорозі, Ви не думаєте про те, коли тиснути на педаль щеплення, переключити передачу і де ця передача знаходиться.

✔Їзда на "автоматі" комфортніша ніж на МКПП, особливо у міському циклі, при частих заторах і тягнучках.

✔Відсутній страх «заглохнути» на перехресті чи світлофорі, скотитися назад на підйомі.

Інфо: 098-444-12-40, (032)290-26-06.

 

Детальніше

18/05/2020 Новини школи

Досить чекати, настав час діяти! Погода сприяє, тому запрошуємо всіх, хто давно мріяв підкорити двоколісного, на заняття за програмою «Початковий курс управління мотоциклом». У нас Ви отримаєте:

Практичні уроки на великому, спеціально обладнаному та розміченому майданчику;

Найбільший в Західній Україні вибір техніки. Наших учнів чекають 10️ сучасних мотоциклів, завжди справних і готових до експлуатації. Якщо у вас є можливість проходити навчання на своєму транспорті, ми також не будемо проти.

✔На час занять Ви отримаєте повний комплект якісної екіпіровки.

✔Індивідуальний графік занять.

✔Наші інструктори, крім багаторічного досвіду і великого водійського стажу, мають сталеві нерви та колосальну терпеливість.

✔І найголовніше - багаторівнева система навчання, яка дає можливість почати з основ і розвинутися до рівня впевненого професіонала.

Інфо: 098-444-12-40, (032)290-26-06.

 

Детальніше

15/05/2020 Новини школи

Найголовніше у навчанні в автошколі - це не отримання посвідчення водія, а набуття якісних знань і практичних навичок, їх грамотна систематизація та використання.

Займаючись за програмою «Початкового курсу» Ви навчитесь:

✔проїжджати прості та складні перехрестя, перехрестя з круговим рухом;

✔безпечно перелаштовуватись, не створюючи перешкод іншим учасникам руху;

✔вибирати правильну дистанцію під час руху та зупинки;

✔освоїте рух заднім ходом та рух під гірку;

✔правильно виїжджати з другорядної дороги на головну;

✔паркуватися різними способами та заїжджати в вузькі місця.

А головне, після занять в нашій школі, Ви будете робити це все безпечно для себе та інших учасників руху.

Інфо: 098-444-12-40, (032)290-26-06.

Детальніше

12/05/2020 Новини школи

Спокій і тільки спокій за кермом. Або що таке водійська етика.

Під «культурою водіння» крім бездоганного знання та дотримання правил дорожнього руху, мається на увазі вміння стримувати роздратування та контролювати свої емоції - а це ціле мистецтво, якому треба вчитися.

Пам’ятайте, ставлячись коректно та з повагою до оточуючих, Ви отримаєте таке ж ставлення і до себе. На дорозі трапляються неприємності і важливо не втрачати спокою та витримки. Тому потрібно спробувати поставити себе на місце іншого водія, особливо водія-початківція. Згадайте себе, коли Ви тільки робили перші кроки за кермом і поставтесь з розумінням до чужих помилок та не відповідайте на грубість.

Основні ознаки культурного водія:

✔Дотримання правил дорожнього руху;

✔Безпечний рух – керуючи автомобілем, такий водій завжди враховує можливі помилки інших водіїв;
✔При можливості, культурний водій завжди допомагає іншим учасникам руху;

✔Намагається не квапити автомобіліста перед собою і не створювати перешкод іншим учасникам руху;
✔Культурний водій ніколи не займе півтора або два місця на паркові;

✔Не нервується, коли їде за учбовим авто, намагаючись не притискатись занадто близько до нього. Адже розуміє, що через кілька метрів обов'язково буде місце для безпечного обгону.

✔Культурний водій не приймає участі у вуличних гонках.

На заняттях в школі «Rega» Ви не просто познайомитесь з основами водійської етики, а вчать взаємної поваги та правильної взаємодії з іншими учасниками дорожнього руху.

Зберігайте спокій, і безпечної Вам дороги!

 

Детальніше

11/05/2020 Новини школи

Бадьорого ранку, друзі. Хороших новин усім нам на цьому тижні!

 

Детальніше

08/05/2020 Новини школи

 Невдовзі на Вас чекає іспит в сервісному центрі МВС, але Ви не відчуваєте себе достатньо готовими?

✔Якісно підготуватися допоможуть заняття за нашою методикою. Разом з інструктором "REGA" Ви не просто проїдете екзаменаційні маршрути, де Вам пояснять «підводні камені» і небезпечні місця. Програма «Початкового курсу», розроблена провідними спеціалістами з безпечного водіння, включає всі вимоги та нормативи МВС. Крім цього, у план навчання включено багато з того, чого немає в екзаменаційній програмі, але життєво необхідно кожному водію.
✔Для того, щоб в нашій школі могли навчатися не тільки студенти з посвідченням водія, але і ті хто тільки планує його отримати - 5 наших автомобілів обладнано дублюючими педалями, відповідно до вимог законодавства в 2020 році.

✔Для того, щоб навчатися без посвідчення водія Вам потрібна лише Медична довідка щодо придатності до керування транспортним засобом (форма 083/о) і рішучість покластися на досвід професіоналів.
Інфо: 098-444-12-40, (032)290-26-06.

Детальніше