Новини

20/04/2021 Новини школи

Професійний курс в школі «Rega» - це не тільки якісна контраварійна підготовка, це море емоцій і спосіб чудово провести час у компанії однодумців - поціновувачів швидкої та безпечної їзди. Розробляючи навчальну програму для кожного студента, тренер враховує:

- водійський досвід;

- навички управління автомобілем;

- мету експлуатації авто;

- побажання учня.

 

Детальніше

19/04/2021 Новини школи

Будь-яка негода вимагає від водія підвищеної концентрації уваги. І особливу пильність водію-початківцю слід проявляти під час дощу. Знижена видимість, погіршене зчеплення з дорогою - це далеко не всі перешкоди, з якими стикаються водії, керуючи автомобілем в дощ.

Займаючись сьогодні, крім навчання за основною програмою, ми обговорюємо з студентами правила, які допоможуть уникнути неприємностей на дорозі в дощовий день.

 

 

Детальніше

16/04/2021 Новини школи

Здається, дощ починається? А нам все одно, у нас є можливість займатися у підтрибунному просторі Арени. І коли погода вже зовсім псується, ми заняття не скасовуємо, а переносимо під накриття.

Інфо: 098-444-12-40, (032)290-26-06.

 

Детальніше

15/04/2021 Новини школи

В таку погоду як сьогодні, наші студенти розбирають нюанси управління автомобілем в умовах дощу та обмеженої видимості.

Основна мета та завдання «Професійного курсу» - навчити водія не потрапляти в критичні ситуації, ну а якщо вже потрапили - зуміти вийти з них з найменшими втратами.

Інфо: 098-444-12-40, (032)290-26-06

 

Детальніше

14/04/2021 Новини школи

Пам‘ятаєте нашу студентку Ірину, яка в березні наполегливо готувалася до здачі іспиту в сервісному центрі МВС? Минулого тижня Ірина з першої спроби здала практичний іспит та отримала посвідчення водія! Вітаємо і дуже пишаємось!

 

Детальніше

13/04/2021 Новини школи

Займаючись за програмою «Основного курсу» Леся, студентка тренера Дмитра Вороніна, працювала над розвитком вміння правильно оцінювати дорожню ситуацію, прогнозувати та не потрапляти у небезпечні обставини. Адже хороший початковий досвід у нашої студенки вже був, але програми класичної автошколи для того, щоб почувати себе впевнено у жвавому трафіку недостатньо.

Центральна частина міста, львівський Аеропорт, стадіон Арена Львів - мало не все місто об‘їздили Леся зі своїм тренером, відпрацьовуючи складні маршрути, паркуючись у вузьких місцях та паркінгах торгових центрів.

 

Детальніше

12/04/2021 Новини школи

Юлія, випускниця Rega school, справжня відмінниця навчання - вона не лише старанно відпрацьовувала вправи на заняттях, а й відповідально виконувала всі домашні завдання. Як результат - вже на третє заняття за програмою «Початкового курсу» Юлія приїхала самостійно, подолавши невеличкий маршрут с. Сокільники - Арена Львів. Маленька, а вже перемога.

 

Детальніше

08/04/2021 Новини школи

Завдання «Підліткового курсу»- підготувати майбутнього водія до усвідомленого та обережного керування автомобілем, відповідальності не тільки за себе, але й за інших учасників дорожнього руху.

Кваліфікований інструктор не лише допоможе отримати перший, правильний досвід керування автомобілем - він на прикладах пояснить складні моменти ПДР. Після проходження навчання за цією програмою, практичний іспит з водіння у МРЕВ не складе труднощів.

Інфо: 098-444-12-40, (032)290-26-06.

 

Детальніше

06/04/2021 Новини школи

Випускники «Rega» не бояться раптових змін дорожніх умов, перепадів температури та інших несподіванок. Адже кожному водію важливо користуватися автомобілем в будь-яких погодних умовах, на будь-якому дорожньому покритті - мокрому асфальті, бруківці або ґрунтовій дорозі в сільській місцевості. В цьому допоможе навчання за програмою «Основного курсу».

Студенти, які завершили цю програму, впевнено почувають себе серед інших учасників руху незалежно від погодних умов, добре орієнтуються на дорозі, вчасно реагують  на зміну ситуації та знають що робити, щоб уникнути неприємностей.

Інфо: 098-444-12-40, (032)290-26-06.

 

Детальніше

05/04/2021 Новини школи

Для того, щоб самостійно скласти іспит та отримати посвідчення водія вам потрібні лише бажання та рішучість покластися на досвід професіоналів.

Ірина готується  до іспиту в Сервісному центрі МВС за нашою особливою програмою, яка включає не тільки вимоги та нормативи МВС, але й багато того, що не включено в екзаменаційну програму, але потрібно знати і вміти кожному водію.

Вболіваємо за нашу випускницю і переконані, що вона впорається на відмінно, адже готувалась відповідально.

 

Детальніше