Новини

26/06/2019 Новини школи

Наша методика навчання допоможе навіть початківцю без жодного досвіду перетворитись на добре підготовленого водія, готового до будь-яких труднощів на дорозі.

Вікторія, учениця Олега Пилата, нещодавно отримала посвідчення водія і разом з своїм тренером працювала для того, щоб не тільки довести до автоматизму необхідні водію-початківцю навички, але й щоб навчитись застосовувати теоретичні знання ПДР на практиці. Правильне розуміння ПДР - важлива складова безпеки на дорозі і кваліфікований інструктор не тільки пояснить, але й продемонструє правила в дії.

Бажаємо Вікторії безпечних доріг!

 

25/06/2019 Новини школи

Ви вже отримали початковий досвід управління мотоциклом на майданчику школи та маєте посвідчення водія категорії «А». Тепер можна випробувати себе у реальних умовах.

І ось він – довгоочікуваний виїзд у місто! Основне, що треба пам'ятати при першому виїзді на дорогу загального користування - завжди бути в «бойовій готовності», адже мотоцикл є недостатньо видимим для інших учасників дорожнього руху, а сам райдер менш захищений ніж водії автомобілів.

Тому, перший досвід їзди у міському трафіку бажано отримувати під прикриттям досвідченого інструктора, який не дозволить розгубитися на дорозі. Інструктор, який супроводжує Вас, розповість:

1️. На чому потрібно акцентувати увагу щоб зробити пересування вулицями максимально безпечним і комфортним;

2️. як обрати безпечне положення на дорозі;

3️. як правильно здійснювати обгін;

4️. навчить передбачати можливі варіанти розвитку дорожньої ситуації, адекватно і грамотно реагувати на них;

5️. навчить вчасно помічати небезпеки та багато іншого.

24/06/2019 Новини школи

Жоден інший засіб пересування не подарує Вам стільки відчуття свободи та позитивних емоцій, як мотоцикл. А ще, це можливість розслабитись після напруженого робочого дня.

Все це неможливо описати словами, а потрібно просто відчути! Запрошуємо на вечірні тренування в мотошколу “Rega”.

Тел. для запису: 098-444-12-40.

 

21/06/2019 Новини школи

Коли ти точно впевнений що байк – це твоє.

Михайло, учень тренера Дмитра Вороніна, на першому уроці займався на мотоциклі школи Yamaha YBR 125, а вже на друге заняття приїхав на власному, новенькому Honda Rebel.

Працівники салону Арія Моторс - Honda MOTO dealer допомогли з транспортуванням мотоцикла на майданчик школи «Rega», а ми забезпечили надійне зберігання на період навчання.

Основні якості Rebel полягають у комфортній посадці на низьке сидіння, надійності та продуктивності двигуна, а також легкості управління. Цікавий та сучасний дизайн – завжди актуальний і практичний.

Михайло легко впорався зі всіма завданнями на майданчику школи, тому на наступному занятті його чекає перший виїзд на дорогу загального користування у супроводі тренера, який страхуватиме свого учня за допомогою сучасної системи радіозв’язку.

 

20/06/2019 Новини школи

Ранкові заняття за програмою «Професійний курс». У літній період, для Вашого комфорту та меншого навантаження на автомобіль, заняття за програмою «Професійний курс» відбуваються на 8:00 та на 10:30 ранку.

Для досвідчених водіїв, які бажають отримати досвід керування автомобілем в умовах, наближених до критичних, в нашій школі розроблено 2 навчальні програми - «Професійний курс» та «Зимовий професійний курс». Ці програми будуть корисними для кожного, хто дбає про свою безпеку та безпеку своїх пасажирів і вони не заміняють, а ефективно доповнюють один одного.

Досвідчені водії знають, влітку з машиною можуть статися все ті ж неприємності, що і взимку, особливо, на мокрій дорозі. Тільки на асфальті вони відбуваються на більш високих швидкостях, а значить, і впоратися з машиною складніше, і тяжкість наслідків можливого ДТП вища.

 

19/06/2019 Новини школи

Володимир записався в нашу школу коли прийняв рішення перебратися з м. Радехів до Львова. І хоч Володимир вже мав солідний досвід керування автомобілем у рідному місті, для того щоб почувати себе впевнено у насиченому трафіку Львова його досвіду виявилося замало. 
Програма «Основного курсу», за якою займався Володимир - це інтенсивна методика навчання, яка легко адаптується під потреби та індивідуальні побажання кожного студента. 
Складаючи план занять Олександр, тренер Володимира, приділив основну увагу виробленню безпечного стилю водіння - розвитку вміння прогнозувати зміни дорожньої обстановки та не потрапляти в небезпечні ситуації.

 

18/06/2019 Новини школи

У Львові стало на одного впевненого і безпечного водія більше!

Місяць тому Наталя закінчила навчання за програмою «Початковий курс», і з того часу кожен день за кермом власного авто долає великі відстані. І для цього Наталі знадобилось всього 9 занять «Початкового курсу» за нашою методикою, адже заняття в школі водійської майстерності «Rega» кардинально відрізняються від курсів в звичайній автошколі.

1. На першому етапі навчання, яке відбувається на спеціально обладнаному майданчику, у наших студентів формується відчуття автомобіля:

- доводиться до автоматизму робота з органами керування автомобілем;

- приходить розуміння скільки місця на дорозі займає авто;

- як правильно розганятися та гальмувати.

2️. Після занять на майданчику зникають страх і невпевненість. Наступний етап – виїзд на дорогу загального користування, від простих маршрутів навколо Арени Львів і до руху по найбільш завантаженим вулицям Львова.

Коли навчання організовано комплексно та послідовно - тоді і результат перевершує очікування.

 

13/06/2019 Новини школи

Однією з сильних сторін мотоцикла є його маневреність, тому на заняттях за програмою «Професійний курс управління мотоциклом» ми вчимось максимально використовувати цю перевагу для об'їзду перешкод різного типу та складності.

На жаль, у реальному житті випадки коли байкеру доводиться уникати зіткнення з раптовою перешкодою трапляються досить часто і вимагають хорошої підготовки - щоб не розгубитись у відповідний момент та зуміти мобілізувати всі отримані раніше теоретичні знання та практичні навички.

 

11/06/2019 Новини школи

Проходження курсів в мотошколі та отримання посвідчення водія категорії А - це не кінець навчання, а лише початок цікавого шляху в середовищі однодумців. Адже, будь-яку справу веселіше робити разом.

Спостерігаючи за більш досвідченими колегами та обмінюючись своїми спостереженнями приходить більш глибоке розуміння тонкощів та нюансів керування мотоциклом.

 

05/06/2019 Новини школи

Наталя проходить в нашій школі навчання за програмою «Основний курс», яке націлене на вироблення безпечного стилю водіння, розвиток вміння прогнозувати та запобігати розвитку критичних ситуацій.

Деколи, рух по місту - серйозне випробування не тільки для початківця, але і для водія з досвідом: щомиті змінюється ситуація, а величезний потік інформації вимагає підвищеної уваги.

Пройшовши навчання в нашій школі Ви зможете збирати безліч додаткової інформації не відволікаючись від дороги, адже у хорошого водія завжди достатньо часу щоб бачити дорожню картину в цілому та легко слідкувати за кількома речами одночасно.«Основний курс» дозволить перейти на новий рівень керування автомобілем, Ви навчитесь:

  • Відрізняти важливу інформацію від другорядної, не витрачаючи час на неважливі речі.
  • Бачити, та миттєво реагувати на потенційно небезпечних пішоходів на краю тротуару, готових зробити крок під колеса автомобіля, навіть якщо вони приховані припаркованими вздовж тротуару автомобілями.
  • Автоматично, на рефлекторному рівні знижувати швидкість біля зупинок громадського транспорту та припаркованих автомобілів, адже буде завжди готові до раптової появи пішоходів.

Бажаємо учениці тренера Олександр Сагайдак багато приємних та безпечних подорожей за кермом власного авто!