Новини

11/08/2020 Новини школи

Це літо просто створене для занять з екстремального водіння. Прохолодні ранки, з низькою температурою повітря та асфальтового покриття, значно зменшують рівень зношування шин та навантаження на автомобіль. А якщо ранок туманний, або йде дощ – вдвічі цікавіше. Навчання в дощову погоду будуть корисними навіть найбільш досвідченому водію, адже на занятті ми відтренуємо та доведемо до автоматизму правильну послідовність дій у випадку втрати автомобілем стійкості.

 

Детальніше

10/08/2020 Новини школи

До кінця літа залишилось менше місяця! Саме час почати втілювати в життя все, що задумали на це літо.

Якщо Ви планували долучитися до дружньої сім'ї байкерів - welcome! «Початковий курс управління мотоциклом» - це не тільки відпрацювання екзаменаційних елементів та освоєння базових принципів управління мотоциклом. Ми навчимо:

✅ розуміти та ефективно використовувати переваги мотоцикла;

✅ розкажемо про сильні та слабкі сторони мотоцикла в порівнянні з іншими видами транспорту;

✅ навчимо впевнено та безпечно почувати себе серед інших учасників руху у великому місті.

Додатковий бонус після закінчення навчання - нові друзі та цікаве спілкування в компанії однодумців.

Інфо: (032)290-26-06,098-444-12-40.

 

Детальніше

07/08/2020 Новини школи

Для того, щоб почувати себе впевнено серед інших учасників дорожнього руху, необхідно їздити постійно, кожен день - нагадує своїм учням тренер Назар Кравець . І дуже скоро страх перед дорогою залишиться в минулому.

Швидко побороти невпевненість, виправити неправильно сформовані звички, заповнити «пробіли» - допоможе навчання за програмою «Основний курс». Це - методика навчання, спрямована на вироблення безпечного стилю водіння, розвиток вміння правильно оцінювати дорожню ситуацію, прогнозувати та не потрапляти у небезпечні обставини. Включає вивчення всіх потенційно проблемних ситуацій на дорозі та найрізноманітніші способи парковки як на майданчику так і в реальних умовах.

Курс включає:

✔Комунікація і взаємодія з іншими учасниками руху;

✔Проїзд простих та складних перехресть, перехресть з круговим рухом;

✔Контроль дистанції під час руху та зупинки;

✔Вибір безпечного швидкісного режиму;

✔Правильне планування маршруту і орієнтування на ньому з урахуванням ділянок підвищеного ризику;

✔Розвиток вміння швидко приймати правильне рішення в різних дорожньо-транспортних ситуаціях;

✔Паркування в безпечних та реальних умовах.

 

Детальніше

06/08/2020 Новини школи

Міський курс (Safety riding). Мотоцикл більш маневрений, ніж автомобіль. Він дарує більше свободи пересування та драйву, але також вимагає від байкера додаткової пильності, уважності та відмінних навичок водіння.

 На початку "байкерської кар'єри" навіть мотоциклісту з хорошим авто досвідом не так просто орієнтуватися в завантаженому транспортному потоці та відстежувати дорожню ситуацію. Виїзд на дорогу загального користування з досвідченим інструктором дасть можливість відчути себе впевненіше, а голосові підказки та коментарі допоможуть уникнути багатьох помилок в майбутньому.

Супровід буде здійснено з використанням сучасної системи радіозв’язку Sena.

На занятті інструктор не просто їде поруч, але й коректує Ваші дії при необхідності, а після завершення уроку проведе з Вами розбір помилок.

Інфо: 098-444-12-40, (032)290-26-06.

 

 

Детальніше

05/08/2020 Новини школи

Навіть якщо у Вас ще немає жодного досвіду водіння, або Ваш попередній досвід був не дуже приємним та результативним - від впевненого керування автомобілем Вас відділяють лише 8 занять за програмою «Початковий курс». Ми в школі «Rega» не використовуємо складні схеми пояснення, а намагаємось зробити навчання максимально комфортним та простим. А тому - результативним.

Наталя, учениця тренера Богдан Матвіів всього за три тижні пройшла шлях від виконання елементарних дій на майданчику школи до впевненого маневрування в щільному транспортному потоці. А на останнє заняття наша випускниця приїхала до нас вже на власному авто. Яке значно більше по габаритах від автомобіля, на якому Наталя навчалася в нашій школі. Але добре підготовлений - означає озброєний. Тому це не викликало у Наталі жодного дискомфорту.

 

Детальніше

04/08/2020 Новини школи

Відкрийте нові відчуття в житті разом із командою професіоналів «Rega», і ми гарантуємо отримання відмінних навичок керування байком.

Леся завершує навчання за програмою «Початковий мотокурс». На заняття наша учениця приїздила з Трускавця, адже якщо дівчина чогось захоче - її не зупинять ні відстань, ні напружений робочий графік. Лесі вдалось легко приборкати двоколісний і тепер учениця Дмитра Вороніна подумує про власний байк.

Детальніше

03/08/2020 Новини школи

Доброго ранку і вдалого робочого тижня від команди школи «Rega».

 

Детальніше

31/07/2020 Новини школи

Ви – досвідчений водій та добре знаєте всі свої сильні та слабкі сторони?

Ми підберемо таку навчальну програму, яка буде цікава та корисна навіть найбільш вправному водію. На заняттях за програмою «Професійний курс» ми будемо практикуватись керувати автомобілем у екстремальних ситуаціях:

✔ відпрацьовувати прийоми екстреного гальмування та об’їзду перешкод,

✔ навчимось керувати автомобілем розподіляючи його вагу по вісях та колесах, що дозволить легко долати глибокі ями та відкриті люки на дорозі,

✔ будувати правильну траєкторію для безпечного проїзду поворотів;

✔ навчимось проходити повороти з врахуванням особливостей дорожнього покриття,

✔ вправи на розвиток реакції.

 

Детальніше

30/07/2020 Новини школи

Доброго ранку, друзі! Сонце ще тільки піднімається над Ареною, а ми вже готуємо майданчики до ранкових занять за програмою «Професійний курс».

 

Детальніше

28/07/2020 Новини школи

За кілька місяців на нашу студентку Тетяну чекає здача іспиту та отримання посвідчення водія в Іспанії. Готує Тетяну тренер Олег Пилат, який спеціалізується на підготовці іноземних студентів та тих, хто буде отримувати посвідчення водія закордоном.

Олег добре знайомий з особливостями керування автомобілем та процедурою отримання посвідчення водія в багатьох країнах – його студенти успішно складали іспити з водіння в Польщі, Італії, Німеччині, Швейцарії, Канаді та США.

Хоча громадяни України можуть обміняти свої водійські права на іспанські без складання іспитів, Тетяна прийняла рішення отримувати посвідчення в Іспанії, а готуватися в нашій школі. В Іспанії існує можливість навчатися самостійно, без відвідування автошколи. Закон зобов'язує взяти лише 5 обов’язкових практичних занять для доступу до іспиту з практики водіння.

 

Детальніше