Новини

21/10/2020 Новини школи

Студенти тренера Олега Грицая готуються до виїзду на дорогу загального користування.

Якщо Ви вже отримали початковий досвід управління мотоциклом та маєте посвідчення водія категорії «А» - можна випробувати себе у реальних умовах.

Основне, що треба пам'ятати при першому виїзді на дорогу загального користування - завжди бути в «бойовій готовності», адже деколи мотоцикл є недостатньо видимим для інших учасників дорожнього руху, а сам райдер менш захищений ніж водії автомобілів. Тому, перший досвід їзди у міському трафіку бажано отримувати під прикриттям досвідченого інструктора, який не дозволить розгубитися на дорозі. Інструктор розповість:

- на чому потрібно акцентувати увагу щоб зробити пересування вулицями максимально безпечним і комфортним;

- як обрати безпечне положення на дорозі;

- як правильно і безпечно здійснювати обгін та перелаштування;

- як передбачати можливі варіанти розвитку дорожньої ситуації, адекватно і грамотно реагувати на них;

- навчить вчасно помічати небезпеки та багато іншого.

Детальніше

20/10/2020 Новини школи

Почуваєте себе невпевнено в жвавому транспортному потоці, важко запаркуватися в центральній частині міста чи на завантаженому паркінгу торгового центру?

Олена, учениця тренера Олександра Сагайдака, вже вирішала цю проблему, пройшовши навчання за програмою «Основний курс».

Основний курс – методика навчання спрямована на вироблення безпечного стилю водіння, розвиток вміння правильно оцінювати дорожню ситуацію, прогнозувати та не потрапляти у небезпечні обставини. Включає вивчення всіх потенційно проблемних ситуацій на дорозі та найрізноманітніші способи парковки як на майданчику, так і в реальних умовах.

Курс включає:

✔Комунікація і взаємодія з іншими учасниками руху;

✔Проїзд простих та складних перехресть, перехресть з круговим рухом;

✔Контроль дистанції під час руху та зупинки;

✔Вибір безпечного швидкісного режиму;

✔Правильне планування маршруту і орієнтування на ньому з урахуванням ділянок підвищеного ризику;

✔Розвиток вміння швидко приймати правильне рішення в різних дорожньо-транспортних ситуаціях;

✔Паркування в безпечних та реальних умовах.

 

Детальніше

19/10/2020 Новини школи

Зараз на Арені Львів - заняття за програмою «Професійний курс».

Секрет безпеки за кермом у постійному вдосконалені - переконані спеціалісти з контраварійної підготовки Роман Струс та Олександр Сагайдак.

Занос, знос екстрений об'їзд перешкоди - це лише маленька частинка критичних ситуацій, які хоч раз траплялися з кожним активним водієм, в якого за плечима не одна тисяча кілометрів. Ми навчимо діяти правильно та зберігати спокій в найбільш небезпечних ситуаціях, а систематичні заняття сформують «м'язову пам'ять», що дозволить виходити з екстремальних ситуацій на рівні підсвідомості.

 

Детальніше

16/10/2020 Новини школи

Вагаєтесь, яке авто Вам обрати: з автоматичною чи механічною КПП? Оберіть комбінований курс навчання в школі водійської майстерності “Rega” і на власному досвіді, з допомогою професійного інструктора, оцініть переваги та недоліки кожного типу трансмісії.

Ми навчимо не тільки вправно керувати автомобілем, ми розкажемо про особливості водіння та обслуговування автомобіля з кожним типом трансмісії, що в майбутньому дозволить Вам бути «універсальним водієм» та підібрати для себе такий транспортний засіб, який буде максимально відповідати Вашим потребам та бажанням.

Вітаємо Марію з успішним завершенням «Початкового курсу» і бажаємо успіху у виборі власного авто!

 

Детальніше

15/10/2020 Новини школи

Сьогодні у нас на Арені +8, але учнів тренера Дмитра Вороніна це не зупинило. Заняття з «Початкового мотокурсу» за розкладом, адже, майбутнім байкерам потрібно бути готовими до різних погодніх умов і коливань температури.

 

Детальніше

14/10/2020 Новини школи

В умовах поганої видимості: у дощ, туман та просто пасмурну погоду - завжди вмикайте денне світло або ближнє світло фар, як на дорогах міста так і за межами населених пунктів - нагадують тренера школи «Rega».

Пам‘ятайте, фари не тільки розширять Вашу зону видимості, вони зроблять Вас більш помітними для інших учасників руху.

 

Детальніше

13/10/2020 Новини школи

Давно мрієте приборкати двоколісний?

Не дайте повсякденній рутині встати на шляху до своєї мети.

Навчання в школі «Rega» відбувається за єдиною методикою, але з індивідуальним підходом до кожного учня. Тому в нашій школі Ви отримаєте:

✔Максимальні результати за короткий термін;

✔Вирішення індивідуальних проблем;

✔Вибір конкретного інструктора та мототехніки;

✔Індивідуальний графік занять.

Інфо: 098-444-12-40, (032)290-26-06.

 

Детальніше

12/10/2020 Новини школи

Доброго ранку, друзі! Сьогодні понеділок - початок нового тижня і чудова нагода для того, щоб записатися на курси водіння. Як кажуть, відкладайте на завтра те, що можна зробити сьогодні.

Гарного Вам тижня!

 

Детальніше

09/10/2020 Новини школи

Невдовзі на Марію, студентку тренера Олега Пилата, чекає здача іспиту у Сервісному Центрі МВС. Наша учениця налаштована рішуче і якісна практична підготовка - стане запорукою успіху та спокою на іспиті.

Навчання за системою «Rega»- це не просто поїздки екзаменаційними маршрутами та відпрацювання елементів водіння, які включені у чек-лист. Проаналізувавши досвід, що нагромадився протягом років роботи, вивчивши європейські системи підготовки водіїв, ми розробили свою, адаптовану до наших реалій, методику навчання початківців.

Бажаємо успіху!

 

Детальніше

08/10/2020 Новини школи

Заняття за програмою «Професійний курс».

З кожним днем осінь все більше вступає в свої права - з ранковими туманами та постійними дощами.

Підготуйтеся до погіршення погодніх умов заздалегідь з професіоналами – інструкторами школи водійської майстерності «REGA». Навчання за програмою «Професійний курс» це можливість подбати про безпеку - свою та пасажирів, нерозважливих водіїв та неуважних пішоходів.

 

Детальніше