Новини

15/01/2021 Новини школи

Погода відкриває нові можливості для наших студентів-початківців. І хоч консерватори вважають, що вчитися основам водіння взимку надто складно, тренера школи «REGA» переконані –займатися за програмою «Початкового курсу» сьогодні – корисно і цікаво. В умовах нестабільної погоди ви зможете дізнатися, як поводить себе авто на слизькій дорозі і що потрібно знати та робити, щоб не потрапити в халепу.

 

Детальніше

14/01/2021 Новини школи

Досвід керування автомобілем у найрізноманітніших умовах - в місті, на позаміських дорогах, паркінгах бізнес та торгових центрів - це гарантія ваших спокою та безпеки за кермом.

Наша випускниця Галина - поціновувачка пригод та далеких подорожей. Власний автомобіль для неї - запорука свободи пересування, незалежності та можливості у будь-який час вирушити у мандрівку. Галина успішно завершила навчання за програмами «Початкового» та «Основного» курсів в нашій школі і вже здійснила не одну поїздку.

P. S. Вітаємо з днем народження та бажаємо безпечних доріг!

 

Детальніше

13/01/2021 Новини школи

Ми працюємо на результат: підбираємо індивідуальну програму для кожного учня, складаємо гнучкий графік занять та карту маршрутів - в залежності від потреб та побажань кожного студента.

Наша цілеспрямована випускниця Оксана приїжджала на заняття з с. Комарно, вперше в житті самостійно долаючи відстань майже в 50 км. Враховуючи хорошу динаміку навчання Оксани, її потребу постійно відвідувати центр міста - ми запропонували нашій студентці програму, яка включала виконання складних габаритних вправ, а також рух та паркування в діловій частині міста - в ТЦ «Форум», біля офісних центрів та переповнених паркінгах супермаркетів.

 

Детальніше

12/01/2021 Новини школи

Не даремно ми залишили ще декілька мотоциклів на майданчику мотошколи. Ми як відчували, що цієї зими вони нам ще знадобляться. Незважаючи на сніг та мінусові температури вчора з допомогою тренера Дмитра Вороніна готувався до іспиту в сервісному центрі Олег Назаров.

Нагадуємо, що іспити на категорію А відбуваються увесь рік, не залежно від сезону.

 

Детальніше

08/01/2021 Новини школи

Паркуватися - легко! У нас в школі «Rega» - справжнє навчальне містечко, яке складається з кількох майданчиків, один з яких - це система паркувальних стендів різної ступені складності та призначення.

Займаючись за програмою «Основного курсу» ви поглиблено вивчите найрізноманітніші способи та

прийоми паркування спочатку у безпечних, а потім і в реальних умовах.

Інфо: 098-444-12-40, (032)290-26-06.

 

Детальніше

06/01/2021 Новини школи

Чудово мати два захоплення. Наш клієнт Володимир у літній період регулярно відвідує тренування для досвідчених байкерів. А з настанням холодів стає постійним учасником індивідуальних спортивних тренувань в школі «Rega».

 

Детальніше

05/01/2021 Новини школи

Новий рік - це завжди нові можливості. Можливості отримати нові знання, навички та досвід. За кілька днів до закінчення 2020-го року Олена завершила навчання за програмою «Початкового курсу». В 2021 році нашу випускницю чекає придбання власного авто і Олена вже планує самостійні подорожі.

Разом з тренером Михайлом Чаусом Олена відпрацьовувала:

✔ безпечне керування автомобілем та перелаштування у швидкісному потоці;

✔вибір дистанції та бокового інтервалу під час зупинки та руху;                                                                                      

✔вибір безпечного швидкісного режиму;

✔проїзд кругових перехресть та перехресть із складним рухом;

✔ рух задом, розворот у вузьких місцях;

✔відпрацювання індивідуальних маршрутів;                                                                             

✔основи паркування в безпечних та реальних умовах;

✔повторення ПДР.

 

Детальніше

30/12/2020 Новини школи

В цьому році мотосезон був довгим, як ніколи. Тільки зараз частина наших навчальних мотоциклів переїжджає з майданчика школи у теплий гараж - для планового обслуговування та відпочинку. В 2020-у заняття в мотошколі «Rega» тривали до останнього.

P.S. Але не сумуйте, ще кілька мотоциклів залишилось на Арені-Львів....про всяк випадок.

Детальніше

29/12/2020 Новини школи

Іспит в сервісному центрі здано, посвідчення водія отримано. Проте з моменту отримання водійських прав до становлення водія повинно пройти чимало часу.

 «Початковий курс» - особлива навчальна програма, яка дозволить заощадити час та досягнути максимальних результатів за коротший термін. Наша студентка Наталя вже завершила навчання, отримавши всі необхідні знання та навички, для впевненого управління власним авто в умовах інтенсивного руху. Бажаємо безпечних доріг нашій випускниці!

 

 

Детальніше

28/12/2020 Новини школи

Сьогодні - останній понеділок у 2020 році! Бажаємо вам хорошого дня та активного завершення року!

Детальніше