Основний мотокурс. Safety Riding

      Заняття за програмою основного курсу управління мотоциклом будуть цікаві мотоциклістам, які мають не великий досвід та почувають себе не достатньо впевнено на двоколісному. Навчання відбувається на спеціально обладнаних майданчиках школи водійської майстерності «REGA» та на дорогах загального користування - за наявності у студента категорії А. На нашому тренувальному майданчику Вас навчать прийомам правильного гальмування, різноманітним технікам проходження поворотів (з нахилом мотоцикла). Також, програма основного мотокурсу включає контраварійну підготовку та  вправи на розвиток реакції та швидкість прийняття рішень. Навчання на дорогах загального користування проходить в постійному контакті між тренером та учнями. Для цього ми застосовуємо комунікативні пристрої які вмонтовані у шоломи. Тренер поділиться своїм досвідом та розкаже, як найбезпечніше поводити себе у потоці автомобілів.

       Ви навчитесь аналізувати ситуацію з точки зору мотоцикліста, автомобіліста та пішохода, адже мета нашої школи - навчити Вас правильно взаємодіяти з усіма учасниками руху, максимально безпечно керувати байком та отримувати задоволення від подорожей. Для тих клієнтів, які не мають ні автомобільного, ні мотоциклетного досвіду ми згадаємо ПДР під час практичних занять.

      Після закінчення навчання Ви отримаєте можливість приймати участь у відкритих тренувальних зборах випускників мотошколи «REGA», які ми проводимо регулярно у вечірній час - це допоможе Вам не втратити отримані під час навчання навики та цікаво провести час у товаристві інших мотолюбителів.

         У вартість навчання на нашому мотоциклі входить захисне екіпірування.

Курс – 6 годин (3 заняття по 2 години).

Вартість на мотоциклі клієнта - 2160 грн.  1945 грн.

Вартість на мотоциклі школи  -  3810 грн.  3595 грн.