Moto city

Навчання за програмою Moto city в  школі «Rega» – це можливість отримати досвід та навики керування байком в міському трафіку під «прикриттям» досвідченого тренера. Супровід буде здійснюватися за допомогою сучасної системи радіозв’язку. Мета курсу - підготовка байкерів до суворих міських умов. Навчальна програма не містить «змійок» та «вісімок», які ми вивчаємо на «Початковому мотокурсі», а складається з максимальної кількості виїздів на дорогу загального користування та моделювання найскладніших дорожніх ситуацій на закритому навчальної майданчику. Пройшовши навчання за програмою «Міський курс», ви:

  • навчитесь взаємодії з іншими учасниками дорожнього руху;
  • отримаєте навички маневрування у швидкісному потоці;
  • відточите вміння контролювати сліпі зони;
  • дізнаєтесь які небезпеки на вас чекають та як їх уникнути;
  • навчитесь займати правильне положення на дорозі;
  • отримаєте досвід управління мотоциклом на позаміських дорогах.

       Ви навчитесь аналізувати ситуацію з точки зору мотоцикліста, автомобіліста та пішохода, правильно взаємодіяти з усіма учасниками руху, максимально безпечно керувати байком та отримувати задоволення від подорожей. Нам важливо, щоб кожен випускник нашої мотошколи став впевненим учасником дорожнього руху.

      Після завершення курсу ви отримаєте можливість приймати участь у відкритих тренувальних зборах випускників мотошколи «REGA», які ми проводимо у вечірній час - це допоможе вам не втратити отримані під час навчання навички та цікаво провести час у товаристві інших мотолюбителів.

      Мотопарк школи налічує 11 мотоциклів Yamaha, Suzuki, Honda, Kawasaki які повністю підготовлені для навчання всіх рівнів водіння. У вартість навчання на мотоциклі школи входить комплект захисного екіпірування, а також до ваших послуг - великий вибір мотошоломів - різних розмірів та моделей.

Курс – 1 заняття (2 години).

Вартість на мотоциклі клієнта -  2300 грн.

Вартість на мотоциклі школи  - 2700 грн. (за потреби +200 грн. підшоломник та рукавички)