Міський курс (Основний мотокурс. Safety riding)

Навчання за програмою Moto city в  школі «Rega» – це можливість отримати досвід та навики керування байком в міському трафіку під «прикриттям» досвідченого тренера. Супровід буде здійснюватися за допомогою сучасної системи радіозв’язку. Мета курсу - підготовка байкерів до суворих міських умов. Навчальна програма не містить «змійок» та «вісімок», які ми вивчаємо на «Початковому мотокурсі», а складається з максимальної кількості виїздів на дорогу загального користування та моделювання найскладніших дорожніх ситуацій на закритому навчальної майданчику. Пройшовши навчання за програмою «Міський курс», ви:

  • навчитесь взаємодії з іншими учасниками дорожнього руху;
  • отримаєте навички маневрування у швидкісному потоці;
  • відточите вміння контролювати сліпі зони;
  • дізнаєтесь які небезпеки на вас чекають та як їх уникнути;
  • навчитесь займати правильне положення на дорозі;
  • отримаєте досвід управління мотоциклом на позаміських дорогах.

       Ви навчитесь аналізувати ситуацію з точки зору мотоцикліста, автомобіліста та пішохода, правильно взаємодіяти з усіма учасниками руху, максимально безпечно керувати байком та отримувати задоволення від подорожей. 

      Після завершення курсу ви отримаєте можливість приймати участь у відкритих тренувальних зборах випускників мотошколи «REGA», які ми проводимо регулярно у вечірній час - це допоможе вам не втратити отримані під час навчання навики та цікаво провести час у товаристві інших мотолюбителів.

         У вартість навчання на нашому мотоциклі входить захисне екіпірування.

Курс – 6 годин (3 заняття по 2 години).

Вартість на мотоциклі клієнта - 2650 2385 грн. 

Вартість на мотоциклі школи  -  4250 3985 грн.