Початковий курс

Розрахований на водіїв без досвіду керування або на тих, які почали робити перші кроки у водінні.

Навчання початківців відбувається за спеціальною програмою, розробленою фахівцями Школи водійської майстерності і яка довела свою високу ефективність. Основний акцент приділяється розвитку навичок, які дозволяють перейти від управління «органами керування» до управління автомобілем та прогнозування дорожньої ситуації.  Складаючи індивідуальний план навчання для кожного, ми максимізуємо ефективність занять, тим самим зменшуючи їх кількість. За рахунок цього вам потрібна менша кількість часу для досягнення бажаного результату. 

Працюючи багато років в галузі вдосконалення водійської майстерності, ми знаємо з якими труднощами зіштовхуються водії - початківці. Знаємо,  як якісно та в найкоротші терміни навчити вас керувати автомобілем. Наша програма починається з виконання елементарних дій у безпечних та комфортних умовах і закінчується складним паркуванням у малому просторі. Досвідчений тренер складе для вас індивідуальну програму, яка орієнтована на вашу динаміку навчання,  сильні та слабкі сторони. Якщо вам потрібний хороший результат в максимально короткий термін  ми, без сумніву, допоможемо.

Також, працівники школи водійської майстерності «Rega» допоможуть водіям-початківцям транспортувати придбаний автомобіль на майданчик школи, та забезпечать місцем парковки на час навчання. Інструктор розповість, що потрібно мати кожному водію у власному автомобілі. При необхідності, допоможе доукомплектувати автомобіль усім необхідним: аптечкою, вогнегасником, знаком аварійної зупинки та ін.

Курс передбачає:

 • правильна посадка водія,ознайомлення з органами керування;
 • напрацювання правильної техніки роботи з кермом (способи крутіння керма);
 • робота з органами управління автомобіля(доведення до автоматизму);
 • рушання під гірку (різні прийоми);
 • динамічний розгін і ефективне гальмування до зазначеного місця;
 • вправи на відчуття поперечно-повздовжніх габаритів авто;
 • основи паркування(передом,задом);
 • рух задом,розворот у вузьких місцях;
 • міська їзда;
 • ознайомлення з ПДР;
 • вивчення необхідних маршрутів;
 • особливості індивідуального  паркування;
 • аналіз дорожніх ситуацій;
 • індивідуальні вправи для підвищення водійської майстерності
 • надання рекомендацій після завершення навчання.

За умови виконання поставлених завдань та наданих інструктором рекомендацій,  по завершенню навчання, ми гарантуємо високий результат та задоволення від процесу навчання.

Курс:  від 8 занять (16 годин).

Вартість на автомобілі клієнта -  4978 грн. 4480 грн.

Вартість на автомобілі школи  -   7258 грн. 6760 грн.
 

*Знижка - 10% діє при записі на повний курс до 31.01.22 р

У вартість навчання на автомобілі школи входить пальне.

 

Початковий курс Start level

Розрахований на студентів без посвідчення водія.
 
Незабаром у вас практичний іспит в сервісному центрі МВС, але ви не відчуваєте себе достатньо впевнено?
Якісно підготуватися допоможуть заняття за нашою методикою. Програма «Початкового курсу Start level», розроблена досвідченими спеціалістами з безпечного водіння, включає всі вимоги та нормативи МВС у 2021 році. Проаналізувавши досвід, що нагромадився протягом 17 років роботи, вивчивши європейські системи підготовки водіїв, ми розробили нову, адаптовану до наших реалій, методику навчання початківців.
Разом з досвідченим інструктором ви відпрацюєте всі елементи водіння, які включені у чек-лист та навчитесь безпомилково проїжджати екзаменаційні маршрути. Вам пояснять усі «підводні камені» і «тонкі місця» практичного іспиту з водіння.
Щоб навчатися без посвідчення водія Вам потрібна лише Медична довідка щодо придатності до керування транспортним засобом (форма 083/о) і рішучість покластися на досвід професіоналів.
Для того, щоб в нашій школі могли навчатися не тільки студенти з посвідченням водія, але і ті хто тільки планує його отримати – 6 з наших автомобілів обладнано дублюючими педалями, що відповідає вимогам Державного стандарту щодо обладнання учбових авто.
 

 

Початковий курс Start level:   20 годин  (10 занять).

Вартість на автомобілі школи  -  8690 грн.  8100 грн. 

У вартість навчання на автомобілі школи входить пальне.

*Знижка -15% діє при записі на повний курс до  31.01. 22 р.