Початковий курс

Розрахований на водіїв без досвіду керування або на тих, які почали робити перші кроки у водінні.

Навчання відбувається за принципом "Step by step", або  «крок за кроком»  - від простого до складнішого, від роботи з органами керування автомобіля на безпечному майданчику школи і до впевненого руху у напруженому транспортному потоці великого міста. 

Основний акцент приділяється розвитку навичок, які дозволяють перейти від управління «органами керування» до управління автомобілем та прогнозування дорожньої ситуації. Складаючи індивідуальний план навчання для кожного, ми максимізуємо ефективність занять, тим самим зменшуючи їх кількість. Якщо вам потрібний хороший результат в максимально короткий термін - ми допоможемо, адже працюючи багато років в галузі вдосконалення водійської майстерності добре знаємо, з якими труднощами зіштовхуються водії - початківці. 

Якщо ви вирішите займатися на власному автомобілі - працівники школи водійської майстерності «Rega» допоможуть  транспортувати ваше авто на майданчик школи та забезпечать місцем парковки на час навчання. Інструктор розповість, що потрібно мати кожному водію у власному автомобілі - при необхідності, допоможе доукомплектувати його усім необхідним: аптечкою, вогнегасником, знаком аварійної зупинки та ін.

Курс передбачає:

 • правильна посадка водія, ознайомлення з органами керування;
 • напрацювання правильної техніки роботи з кермом (способи крутіння керма);
 • робота з органами управління автомобіля (доведення до автоматизму);
 • рушання під гірку (різні прийоми);
 • динамічний розгін і ефективне гальмування до зазначеного місця;
 • вправи на відчуття поперечно-повздовжніх габаритів авто;
 • основи паркування (передом,задом);
 • рух задом, розворот у вузьких місцях;
 • міська їзда;
 • ознайомлення з ПДР;
 • вивчення необхідних маршрутів;
 • особливості індивідуального  паркування;
 • аналіз дорожніх ситуацій;
 • індивідуальні вправи для підвищення водійської майстерності
 • надання рекомендацій після завершення навчання.

Займаючись за програмою "Початкового курсу" ви навчитесь складати оптимальний маршрут, вчасно і правильно планувати власні маневри і заздалегідь бачити наміри інших водіїв, прогнозувати їх поведінку за непрямими ознаками. Наші випускники - це безпечні водії, які впевнено пересуваються в щільному міському трафіку без створення перешкод для інших учасників дорожнього руху та комфортно і без стресу для себе.

Курс:   8 занять (16 +2 години)*

Вартість на автомобілі клієнта -  5333 грн. 4800 грн.

Вартість на автомобілі школи  -   8413 грн. 7880 грн.

У вартість навчання на автомобілі школи входить пальне.

Знижка - 10% діє при записі на повний курс до 31.07.22 р

При замовленні курсу ви отримаєте Сертифікат на тренінг з безпечного водіння у подарунок. Тренінг триває 2 години та відбувається на власному автомобілі клієнта.


 

Початковий курс Start level

Розрахований на студентів без посвідчення водія.
 
Незабаром у вас практичний іспит в сервісному центрі МВС, але ви не відчуваєте себе достатньо впевнено?
Якісно підготуватися допоможуть заняття за нашою методикою. Програма «Початкового курсу Start level», розроблена досвідченими спеціалістами з безпечного водіння, включає всі вимоги та нормативи МВС у 2022 році. Проаналізувавши досвід, що нагромадився протягом 17 років роботи, вивчивши європейські системи підготовки водіїв, ми розробили нову, адаптовану до наших реалій, методику навчання початківців.
 
Разом з досвідченим інструктором ви відпрацюєте всі елементи водіння, які включені у чек-лист та навчитесь безпомилково проїжджати екзаменаційні маршрути. Вам пояснять усі «підводні камені» та тонкощі практичного іспиту з водіння.
 
Щоб навчатися без посвідчення водія Вам потрібна лише Медична довідка щодо придатності до керування транспортним засобом (форма 083/о) і рішучість покластися на досвід професіоналів.
 
Для того, щоб в нашій школі могли навчатися не тільки студенти з посвідченням водія, але і ті хто тільки планує його отримати – 6 з наших автомобілів обладнано дублюючими педалями, що відповідає вимогам Державного стандарту щодо обладнання учбових авто.
 

 

Початковий курс Start level:   20 годин  (10 занять).

Вартість на автомобілі школи  -  10520 грн.  9650 грн. 

У вартість навчання на автомобілі школи входить пальне.

*Знижка -13% діє при записі на повний курс до 31.07.22 р.