Новини

11/12/2019 Новини школи

Скоро шкільні канікули, проведіть їх з користю та задоволенням в школі «REGA».

Ми переконані - вчитись правильно керувати автомобілем найкраще з дитинства. Знання та навики, отримані в ранньому віці, стануть міцним фундаментом майбутньої водійської майстерності.

Всі заняття з підлітками проводяться у безпечних умовах - на закритому, спеціально обладнаному майданчику, де Ваша дитина навчиться не просто механічно управляти автомобілем, але й розвине навик прогнозування розвитку небезпечних подій та впливати на їх результат.

Тел. для запису: 098-444-12-40, (032)290-26-06.

 

10/12/2019 Новини школи

А ми вже готуємось до мотосезону 2020! І цей красень, новенький Honda XR 150 з весни поповнить мотопарк школи «Rega».

Чекаємо Вас, запис на навчання у новому році вже відкрито!

Тел. для запису: 098-444-12-40, (032)290-26-06.

 

09/12/2019 Новини школи

Якщо Ви мали тривалу перерву в керуванні автомобілем, змінили авто, або почуваєте себе недостатньо впевнено в складних погодніх умовах – навчання за програмою «Основний курс» саме те, що Вам потрібно. Ми допоможемо в короткі терміни не тільки пригадати забуті навички, але й отримати нові.

Олена, учениця тренера Дмитра Вороніна, швидко адаптувалася до нового автомобіля, хоч і мала значну перерву в керуванні. Найскладніші маршрути, різка зміна погодніх умов, паркування в центральній частині міста та багато іншого тепер не проблема для нашої здібної випускниці.

 

06/12/2019 Новини школи

Ольга, учениця тренера Назара Кравця, завершує навчання за програмою «Основний курс». Залишилось ще потренуватись у водінні у сутінках та на ожеледиці і наша випускниця буде готовою до будь-яких несподіванок на дорозі.
Навчаючись за нашою методикою, Ви:
✔Зрозумієте, як дотримуватися безпечної, комфортної для Вас швидкості руху та дистанції без створення перешкод для інших учасників дорожнього руху;
✔Навчитесь правильно планувати власні маневри і заздалегідь бачити наміри інших водіїв, прогнозувати їх поведінку за непрямими ознаками;
✔Дізнаєтесь, як не потрапляти в залежність від дій інших учасників руху і не стати заручником випадкових обставин.

 

05/12/2019 Новини школи

Ранкові заняття за програмою «Професійний курс». Буває, в міжсезоння погода змінюється щогодини. Займаючись в такий період, наші студенти мають можливість потренуватися в туман, дощ тa сніг. Деколи, це все протягом одного заняття.
Заняття «Професійного курсу» - це заряд адреналіну, який Ви отримуєте у безпечних умовах. Крім того - це якісна контраварійна підготовка, що дозволяє убезпечити Вас, Ваших пасажирів та Ваш автомобіль у складних дорожніх обставинах.

 

02/12/2019 Новини школи

Бонус від природи отримала Наталя, учениця тренера Віктора Усика. Останні заняття за програмою «Початковий курс» відбувались в умовах сильного погіршення погоди - раптове похолодання, густий туман та дощ внесли свої корективи в план занять.

Ми, в автошколі «Rega» вважаємо, що навчатись водінню у осінньо-зимовий період - надзвичайно ефективно та корисно. В умовах нестабільної погоди наші студенти мають змогу випробувати авто не лише на сухому асфальті, а й дізнатися, як керувати автомобілем на мокрій та засніженій дорозі.

Інфо: ‎098-444-12-40, ‎(032)290-26-06.

 

29/11/2019 Новини школи

Відновлення навичок водіння в автошколі Rega - це професійна та ефективна допомога. Всього через кілька занять за нашою методикою - і Ви будете швидше реагувати на зміну дорожньої ситуації, оперативніше розшифровувати дорожні знаки, грунтовніше розбиратися в теорії, знати, як поводитися в спірних ситуаціях.

Тетяна, учениця тренера Назара Кравця, завершує навчання. В осінньо-зимовий період темніє рано, і деякі із занять Тетяни відбувалися вже у сутінках, що дозволило нашій студентці попрактикуватися у водінні в темний час доби. Це вимагає особливої концентрації не тільки у початківця, але і у досвідченого водія. У сутінках притупляється зір, сліпуче світло фар зустрічних авто відволікає і погіршується видимість. Тому, отримати досвід керування авто в темний час доби дуже корисно будь-якому учню.

Звертайтеся до нас - потренуємось!

 

27/11/2019 Новини школи

Навчальний сезон 2019 в мотошколі "REGA" офіційно завершено. Наші мотоцикли відпраились на заслужений відпочинок. Хоч навчання в цьому році завершились - хороші спогади залишились!

Дякуємо що обирали нашу школу і чекаємо Вас у 2020 році!

 

26/11/2019 Новини школи

Погодні умови змінюються, а це означає – і водіям потрібно вносити корективи у свою звичну тактику керування автомобілем. Навіть якщо Ви – досвідчений водій, їздите повільно, обережно та завжди максимально уважні за кермом - від неадекватної поведінки інших водіїв або непередбачених ситуацій, що виникли в результаті, наприклад, погодніх умов, ніхто не застрахований.

На заняттях за програмою «Професійний курс» ми навчимо що робити, якщо автомобіль почав аквапланування, як екстрено загальмувати при раптовій появі перешкоди на дорозі, як швидко зробити необхідний маневр не піддавши небезпеці себе та інших учасників дорожнього руху.

Ми підготувалися до холодів і чекаємо Вас на заняттях за програмою «Професійний курс».

Тел.: (032)290-26-06, 098-444-12-40.

 

25/11/2019 Новини школи

Розібратися у великій кількості інформації, відділити та систематизувати корисну та дійсно потрібну від другорядної, а потім випробувати все це на практиці – допоможуть заняття за програмою «Початковий курс» в школі “REGA”.

Галина, учениця тренера Назара Кравця завершила навчання за програмою «Початковий курс» і не просто освоїла базові навики управління автомобілем, як часто буває після завершення більшості водійських курсів. Можна сказати з впевненістю - всього за 8 занять за нашою методикою Галина позбулася комплексів, притаманних початківцям і перетворилася на рівноцінного та обережного учасника дорожнього руху, готового рухатися зі швидкістю потоку, не наражаючись на небезпеку та не створюючи перешкод іншим автомобілістам.

В програмі курсу:

- Правильна посадка та доведення до автоматизму роботи з органами керування автомобіля;

- Безпечне керування автомобілем та перелаштування у швидкісному потоці;

- Вибір дистанції під час зупинки та руху;

- Проїзд простих та складних перехресть, перехресть з круговим рухом;

- Рушання під гірку (різні прийоми);

- Рух задом, розворот у вузьких місцях;

- Традиційні способи паркування (передом, задом);

- Повторення ПДР(під час навчання інструктор звертає увагу на дорожні знаки та розмітку, коментує складні моменти ПДР).