Новини

27/11/2019 Новини школи

Навчальний сезон 2019 в мотошколі "REGA" офіційно завершено. Наші мотоцикли відпраились на заслужений відпочинок. Хоч навчання в цьому році завершились - хороші спогади залишились!

Дякуємо що обирали нашу школу і чекаємо Вас у 2020 році!

 

Детальніше

26/11/2019 Новини школи

Погодні умови змінюються, а це означає – і водіям потрібно вносити корективи у свою звичну тактику керування автомобілем. Навіть якщо Ви – досвідчений водій, їздите повільно, обережно та завжди максимально уважні за кермом - від неадекватної поведінки інших водіїв або непередбачених ситуацій, що виникли в результаті, наприклад, погодніх умов, ніхто не застрахований.

На заняттях за програмою «Професійний курс» ми навчимо що робити, якщо автомобіль почав аквапланування, як екстрено загальмувати при раптовій появі перешкоди на дорозі, як швидко зробити необхідний маневр не піддавши небезпеці себе та інших учасників дорожнього руху.

Ми підготувалися до холодів і чекаємо Вас на заняттях за програмою «Професійний курс».

Тел.: (032)290-26-06, 098-444-12-40.

 

Детальніше

25/11/2019 Новини школи

Розібратися у великій кількості інформації, відділити та систематизувати корисну та дійсно потрібну від другорядної, а потім випробувати все це на практиці – допоможуть заняття за програмою «Початковий курс» в школі “REGA”.

Галина, учениця тренера Назара Кравця завершила навчання за програмою «Початковий курс» і не просто освоїла базові навики управління автомобілем, як часто буває після завершення більшості водійських курсів. Можна сказати з впевненістю - всього за 8 занять за нашою методикою Галина позбулася комплексів, притаманних початківцям і перетворилася на рівноцінного та обережного учасника дорожнього руху, готового рухатися зі швидкістю потоку, не наражаючись на небезпеку та не створюючи перешкод іншим автомобілістам.

В програмі курсу:

- Правильна посадка та доведення до автоматизму роботи з органами керування автомобіля;

- Безпечне керування автомобілем та перелаштування у швидкісному потоці;

- Вибір дистанції під час зупинки та руху;

- Проїзд простих та складних перехресть, перехресть з круговим рухом;

- Рушання під гірку (різні прийоми);

- Рух задом, розворот у вузьких місцях;

- Традиційні способи паркування (передом, задом);

- Повторення ПДР(під час навчання інструктор звертає увагу на дорожні знаки та розмітку, коментує складні моменти ПДР).

 

 

Детальніше

22/11/2019 Новини школи

Говорять, через теплу осінь цього року на Львівщині навіть ведмеді не впадають в сплячку. Так само і з байкерами. Хоч львівські клуби вже давно закрили сезон - наші випускники використовують кожен погожий день щоб потренуватись.

Вчора до нас в гості завітав студент тренера Дмитра Вороніна - Максим. Завжди раді бачити наших випускників і чекаємо на тренуваннях в наступному році!

 

Детальніше

21/11/2019 Новини школи

Пробний урок в школі водійської майстерності «REGA» - це не тільки можливість познайомитись з нашою методикою роботи. Це своєрідний аудит Ваших водійських знань та навиків.

Пробний урок надасть Вам відповіді на такі запитання:

✔Чи достатньо Ви підготовлені, щоб здійснити перший самостійний виїзд в місто?

✔Чи можете Ви вважати себе безпечним водієм, які Ваші сильні і слабкі сторони?

✔Чи готові Ви до водіння взимку, на слизькій дорозі?

✔Яку навчальну програму Вам обрати?

В результаті аудиту Ви отримаєте перелік рекомендацій від досвідченого тренера, зможете визначитися, який курс обрати, щоб продовжити розвивати свою водійську майстерність максимально ефективно та правильно.

Запис на пробний урок: (032)290-26-06, 098-444-12-40

Детальніше

20/11/2019 Новини школи

Інструктор в школі “Rega” це не тільки досвідчений та вправний водій, а й хороший педагог. Саме завдяки цьому навіть найскладніші прийоми та способи паркування не викличуть у Вас жодних труднощів – ми простими словами пояснюємо, здавалося б, складні речі. Для Наталі, учениця тренера Олега Пилата, навіть паркування в дуже обмеженому просторі не було проблемою - адже терплячий тренер завжди поруч.

Програма «Основного курсу» передбачає детальне вивчення найрізноманітніших способів паркування у безпечних та реальних умовах. В програмі курсу:

- Габаритна підготовка: формування почуття статичних і динамічних габаритів автомобіля;

- Маневрувати в обмеженому просторі;

- Рух заднім ходом за допомогою дзеркал заднього виду;

- Перпендикулярна парковка;

- Паралельна паркова;

- Вивчення найпоширеніших помилок водіїв при паркуванні та як їх уникнути.

Детальніше

19/11/2019 Новини школи

Наші студенти часто відзначають, що після занять за програмою «Професійний курс» вони починають їздити по дорогах загального користування обережніше та повільніше, усвідомлюючи, яку небезпеку несуть необдумані та ризиковані дії.

Для досвідчених водіїв, які бажають отримати досвід керування автомобілем в умовах, наближених до критичних, в нашій школі розроблено 2 навчальні програми - «Професійний курс» та «Зимовий професійний курс». Ці програми будуть корисними для кожного хто дбає про свою безпеку та безпеку своїх пасажирів і вони не заміняють, а ефективно доповнюють один одного.

Наші студенти часто відзначають, що після занять за програмою «Професійний курс» вони починають їздити по дорогах загального користування обережніше та повільніше, усвідомлюючи, яку небезпеку несуть необдумані та ризиковані дії.

Для досвідчених водіїв, які бажають отримати досвід керування автомобілем в умовах, наближених до критичних, в нашій школі розроблено 2 навчальні програми - «Професійний курс» та «Зимовий професійний курс». Ці програми будуть корисними для кожного хто дбає про свою безпеку та безпеку своїх пасажирів і вони не заміняють, а ефективно доповнюють один одного.

 

Детальніше

18/11/2019 Новини школи

Варто дівчині по-справжньому чогось захотіти - і її вже нічого не зупинить. Навіть не дуже сприятливі погодні умови не стануть на заваді.

Уляна, учениця тренера Олега Грицая, розпочала навчання в мотошколі “Rega”. Ми впевнені, вже весною ряди мотоциклістів поповняться ще одним, дуже цілеспрямованим байкером.

 

Детальніше

13/11/2019 Новини школи

Іванна, учениця тренера Олега Пилата, керує автомобілем не перший рік і є вправним та обережним водієм. Але, як відомо, деколи маневри на парковці можуть викликати головну біль і в досвідченого водія.

Паралельна парковка в умовах обмеженого простору - цей вид паркування вважається одним з найскладніших для водіїв, особливо для початківців. Однак, освоївши цю техніку, Ви назавжди позбавитесь труднощів з паркуванням в майбутньому.

Найбільш поширеною помилкою при паркувані авто є невірна оцінка розміру паркувального місця та габаритів власного автомобіля. Спеціально обладнаний майданчик з паркувальними станками - ідеальне місце для відпрацювання різних способів паркування, тому з нашою допомогою Ви до автоматизму відпрацюєте точність дій та правильність траєкторій при паркуванні.

 

Детальніше

12/11/2019 Новини школи

Незважаючи на те, що сьогодні у нас всього +7° C, на мото майданчику школи «Rega» по літньому жваво. Студенти тренера Олега Грицая продовжують підвущувати навики управління двоколісним.

Не втрачаємо час - готуємось до нового сезону. Як кажуть - зима близько.

 

Детальніше