Новини

20/11/2019 Новини школи

Інструктор в школі “Rega” це не тільки досвідчений та вправний водій, а й хороший педагог. Саме завдяки цьому навіть найскладніші прийоми та способи паркування не викличуть у Вас жодних труднощів – ми простими словами пояснюємо, здавалося б, складні речі. Для Наталі, учениця тренера Олега Пилата, навіть паркування в дуже обмеженому просторі не було проблемою - адже терплячий тренер завжди поруч.

Програма «Основного курсу» передбачає детальне вивчення найрізноманітніших способів паркування у безпечних та реальних умовах. В програмі курсу:

- Габаритна підготовка: формування почуття статичних і динамічних габаритів автомобіля;

- Маневрувати в обмеженому просторі;

- Рух заднім ходом за допомогою дзеркал заднього виду;

- Перпендикулярна парковка;

- Паралельна паркова;

- Вивчення найпоширеніших помилок водіїв при паркуванні та як їх уникнути.

Детальніше

19/11/2019 Новини школи

Наші студенти часто відзначають, що після занять за програмою «Професійний курс» вони починають їздити по дорогах загального користування обережніше та повільніше, усвідомлюючи, яку небезпеку несуть необдумані та ризиковані дії.

Для досвідчених водіїв, які бажають отримати досвід керування автомобілем в умовах, наближених до критичних, в нашій школі розроблено 2 навчальні програми - «Професійний курс» та «Зимовий професійний курс». Ці програми будуть корисними для кожного хто дбає про свою безпеку та безпеку своїх пасажирів і вони не заміняють, а ефективно доповнюють один одного.

Наші студенти часто відзначають, що після занять за програмою «Професійний курс» вони починають їздити по дорогах загального користування обережніше та повільніше, усвідомлюючи, яку небезпеку несуть необдумані та ризиковані дії.

Для досвідчених водіїв, які бажають отримати досвід керування автомобілем в умовах, наближених до критичних, в нашій школі розроблено 2 навчальні програми - «Професійний курс» та «Зимовий професійний курс». Ці програми будуть корисними для кожного хто дбає про свою безпеку та безпеку своїх пасажирів і вони не заміняють, а ефективно доповнюють один одного.

 

Детальніше

18/11/2019 Новини школи

Варто дівчині по-справжньому чогось захотіти - і її вже нічого не зупинить. Навіть не дуже сприятливі погодні умови не стануть на заваді.

Уляна, учениця тренера Олега Грицая, розпочала навчання в мотошколі “Rega”. Ми впевнені, вже весною ряди мотоциклістів поповняться ще одним, дуже цілеспрямованим байкером.

 

Детальніше

13/11/2019 Новини школи

Іванна, учениця тренера Олега Пилата, керує автомобілем не перший рік і є вправним та обережним водієм. Але, як відомо, деколи маневри на парковці можуть викликати головну біль і в досвідченого водія.

Паралельна парковка в умовах обмеженого простору - цей вид паркування вважається одним з найскладніших для водіїв, особливо для початківців. Однак, освоївши цю техніку, Ви назавжди позбавитесь труднощів з паркуванням в майбутньому.

Найбільш поширеною помилкою при паркувані авто є невірна оцінка розміру паркувального місця та габаритів власного автомобіля. Спеціально обладнаний майданчик з паркувальними станками - ідеальне місце для відпрацювання різних способів паркування, тому з нашою допомогою Ви до автоматизму відпрацюєте точність дій та правильність траєкторій при паркуванні.

 

Детальніше

12/11/2019 Новини школи

Незважаючи на те, що сьогодні у нас всього +7° C, на мото майданчику школи «Rega» по літньому жваво. Студенти тренера Олега Грицая продовжують підвущувати навики управління двоколісним.

Не втрачаємо час - готуємось до нового сезону. Як кажуть - зима близько.

 

Детальніше

11/11/2019 Новини школи

Катя, студентка тренера Олега Грицая, після ретельної підготовки на майданчику школи «Rega», відпрацьовує паркування заднім ходом у реальних умовах.

Паркування заднім ходом - один з найбільш необхідних маневрів в міських умовах. Місць для стоянки стає все менше, тому водіям частенько доводиться паркуватися в дуже складних умовах. При цьому, навіть у досвідчених водіїв подібна процедура може викликати труднощі.

Для того, щоб безпечно маневрувати в обмеженому просторі, потрібно добре відчувати габарити свого автомобіля. Таке відчуття власного авто, його розмірів (крайніх точок) приходить на спеціально обладнаному майданчику школи, де на заняттях за програмою «Основний курс» Ви:

✅Зрозумієте скільки місця в реальності займає Ваше авто, відчуєте поперечно-повздовжні габарити автомобіля;

✅Навчитесь безпечно маневрувати в обмеженому просторі;

✅До автоматизму відпрацюєте точність дій та правильність траєкторій при паркуванні;

✅Розберете найпоширеніші помилки водіїв на парковках та навчитись уникати їх.

 

Детальніше

08/11/2019 Новини школи

Одним з найбільш важливих моментів навчання за програмою «Початковий курс управління мотоциклом» є усвідомлення ваги мотоцикла та його габаритів. Завдяки комплексу спеціальних вправ, Ви навчитесь легко та впевнено управляти важким байком на різних швидкостях, здійснювати необхідні маневри швидко та безпечно.

Детальніше

08/11/2019 Новини школи

Будьмо взаємно ввічливими.
Увімкнути покажчик повороту — просто. Однак, неодноразово трапляються ситуації, коли водії забувають або свідомо ігнорують цю просту дію.
Виконуючи маневри без попередження, можна з легкістю створити аварійну ситуацію. Вмикати покажчики повороту необхідно незалежно від того, чи є на дорозі інші автомобілі чи ні. Адже таким чином водії інформують про маневр не тільки інших водіїв, а й пішоходів, велосипедистів.
     Подавати сигнал покажчиками повороту або рукою належить завчасно до початку маневру (з урахуванням швидкості руху), але не менш як за 50–100 м у населених пунктах і за 150–200 м поза ними, і припиняти негайно після його закінчення (подавання сигналу рукою слід закінчити безпосередньо перед початком виконання маневру). Сигнал забороняється подавати, якщо він може бути не зрозумілим для інших учасників руху.
     Водій повинен подавати сигнали світловими покажчиками повороту відповідного напрямку:

  • перед початком руху і зупинкою;
  • перед перестроюванням, поворотом або розворотом.

✔️У разі відсутності або несправності світлових покажчиків повороту сигнали початку руху від правого краю проїзної частини, зупинки зліва, повороту ліворуч, розвороту або перестроювання на смугу руху ліворуч подаються лівою рукою, витягнутою вбік, або правою рукою, витягнутою вбік і зігнутою у лікті під прямим кутом угору.
✔️Сигнали початку руху від лівого краю проїзної частини, зупинки справа, повороту праворуч, перестроювання на смугу руху праворуч подаються правою рукою, витягнутою вбік, або лівою рукою, витягнутою вбік і зігнутою у лікті під прямим кутом угору.
✔️У разі відсутності або несправності сигналів гальмування такий сигнал подається лівою або правою рукою, піднятою вгору.
Відповідальність за порушення правил використання сигналів поворотів передбачено ч.2 статті 122 КУпАП. Тому будьте відповідальними та не порушуйте!

Детальніше

06/11/2019 Новини школи

Дощовий осінній ранок - не привід сумувати, а ще один стимул для того щоб навчитись керувати автомобілем. Адже в салоні авто завжди тепло і затишно. А ще - не потрібно чекати громадський транспорт на холодній зупинці.

Наша школа працює за авторською методикою, перевіреною часом, завдяки чому навчання в "Rega" це 100 процентний результат та гарантія Ваших впевненості та безпеки на дорозі.

Детальніше

04/11/2019 Новини школи

З настанням осені погодні умови погіршуються і пересуватися на байку стає складніше.

Осінь у Львові - це час дощів, вітру і ранкових туманів. Якщо автомобіліст достатньо захищений від негативних погодних явищ, перебуваючи в теплому і затишному салоні машини, то мотоцикліст дуже гостро відчуває на собі всі коливання погоди.

В такий час варто особливо подбати про безпеку - їзда в негоду вимагає не тільки спеціальної підготовки техніки та відповідного екіпірування, але й хороших навичок водіння.

Заняття за програмою «Професійний курс управління мотоциклом» допоможе Вам підготуватися до будь-яких сюрпризів погоди і несприятливих дорожніх обставин!

Інфо: 098-444-12-40.

 

Детальніше