Новини

03/07/2020 Новини школи

Оксана призвичаюється до габаритів нового, значно більшого авто, з допомогою тренера Владислава Жулкевського. Хоча Оксана досвідчений водій і проїхала за кермом не одну тисячу кілометрів, попрактикуватися на майданчику та на жвавій заміській трасі - не буде зайвим. Тим більше, невдовзі на нашу студентку чекають далекі поїздки і незнайомі маршрути.

Навіть досвідчений водій, коли сідає за кермо нового транспортного засобу, потребує часу на звикання до його розміру та усвідомлення місця, яке займає авто на дорозі.

На заняттях за програмою «Основний курс» ми допоможемо розібратися, як відчути автомобіль, з якими основними проблемами стикаються водії при зміні авто та як швидко виробити схему орієнтації в просторі.

 

Детальніше

02/07/2020 Новини школи

Правильна посадка на мотоциклі - базова навичка, з формування якої розпочинається навчання на Початковому мотокурсі. Якщо Ви звикнете сидіти на байку не правильно - проблем в майбутньому не уникнути. Адже посадка впливає на Вашу безпеку в майбутньому та дозволяє уникнути великої кількості труднощів в процесі навчання.

Катерина, учениця тренера Олег Барабаш, завершує навчання і, ми впевнені, у майбутньому почуватиме себе впевнено за кермом будь-якого мотоцикла, адже на заняттях за програмою «Початковий мотокурс» вже встигла потренуватися на більшості наших байків:

✔ Yamaha YBR 125

✔ Honda СВ 125

✔ Honda xr150 L

✔ Kawasaki BR250EGF

✔ Yamaha MT-03.

 

Детальніше

01/07/2020 Новини школи

Плануєте отримати посвідчення водія? Пройдіть якісну практичну підготовку разом із спеціалістами «Rega». Адже в нашій школі можуть навчатися не лише студенти із посвідченням, а й ті, хто тільки планує його отримати. Навчання у нас - це не просто поїздки екзаменаційними маршрутами та відпрацювання елементів водіння, які включені у чек-лист. Проаналізувавши досвід, що нагромадився протягом 15 років роботи, вивчивши європейські системи підготовки водіїв, ми розробили свою, адаптовану до наших реалій, методику навчання початківців.

Студент тренера Олега Пилата готується до здачі іспиту у Сервісному Центрі МВС і на нього вже чекає власне авто, тому, завдання Дмитра - не лише підготуватися до практичного іспиту, а отримати повний комплект навичок, який дозволить почувати себе за кермом впевнено та безпечно, ще й в найкоротші терміни.

 

Детальніше

29/06/2020 Новини школи

Ранкові заняття за програмою «Професійний курс» - краще будь-якої зарядки. Тут Ви отримаєте заряд енергії на весь робочий день і безцінні знання, які допоможуть розширити світогляд водія навіть з великим досвідом.

Вміння правильно реагувати в критичних ситуаціях істотно знижує ризики для водія, його пасажирів та всіх інших учасників дорожнього руху, а знання, отримані під час занять, допоможуть зробити поїздку більш комфортною та безпечною.

Інфо: 098-444-12-40, (032)290-26-06.

 

Детальніше

25/06/2020 Новини школи

Займаючись підготовкою водіїв вже більше 15-ти років, ми добре знаємо, наскільки травматичним може бути досвід перших самостійних поїздок. Особливо, якщо базові водійські навички були сформовані неправильно. Водіння авто не повинно бути джерелом стресу‼️ Тому, студенти нашої школи виїзджають на дорогу загального користування вже повністю підготовленими до умов насиченого трафіку, озброєні всіма потрібними водію-початківцю знаннями та навичками.

 «Якщо Вам не комфортно та страшно їхати певною дорогою, значить – прокладіть інший маршрут. Вибирайте завдання, які вам під силу і просто насолоджуйтеся процесом» - завжди радить на початку навчання своїм студентам-початківцям тренер Владислав Жулкевський.

P.S. Ще один випускний в школі “Rega” - вітаємо Наталю із успішним завершенням навчання!

 

Детальніше

24/06/2020 Новини школи

У наш час водій повинен вміти швидко адаптуватися до змінних умов навколишнього середовища. Схеми руху, які постійно змінюють, численні транспортні розв'язки, величезна кількість регульованих і нерегульованих перехресть, непрацюючі світлофори - все це здатне поставити в глухий кут навіть досвідченого водія.

Навчання за програмою «Основний курс» спрямоване на покращення навиків водіння, розвитку вміння правильно оцінювати дорожню ситуацію, прогнозувати та не потрапляти у небезпечні обставини.
Вітаємо Андрія, студента Назара Кравця із успішним завершенням навчання. Всього за 7 занять наш студент досягнув високих результатів, ставши значно безпечнішим та обережним водієм, адже заняття за програмою «Основний курс» заміняє кілька років активного водійського досвіду.

 

Детальніше

23/06/2020 Новини школи

Діана, учениця тренера Дмитра Цвигуна, завершує навчання за програмою «Підлітковий курс». В планах - систематичне навчання водінню, адже рівень відповідальності у сучасного водія дуже високий: він відповідає не тільки за себе і за свій транспортний засіб, але і за пасажирів, а також за пішоходів і колег-водіїв.

У такій важливій та відповідальній справі як керування автомобілем досвід, отриманий в ранньому віці, стане міцною основою майбутньої водійської майстерності. Спеціалісти впевнені - шкільний вік є найкращим для засвоєння моторних навичок, дитяча пам‘ять гнучка і нова інформація запам‘ятовується легше та залишається з нами протягом всього життя.

 

Детальніше

22/06/2020 Новини школи

В небезпечній ситуації не буває часу на роздуми. Рішення повинно бути прийняте миттєво, а тіло відреагувати чітко. Це можливо лише тоді, коли алгоритм дій прописаний на рівні рефлексів та закріпився у м’язовій пам’яті байкера.

Все це та багато іншого на тренуваннях для досвідчених мотоциклістів. Запрошуємо на вечірні заняття за програмою «Професійний мотокурс».

Інфо: 098-444-12-40, (032)290-26-06.

 

Детальніше

19/06/2020 Новини школи

Одна з основних переваг навчання в мотошколі “REGA” - це багаторівневість системи навчання, що дає можливість нашим студентам почати з основ та розвинутися до рівня впевненого професіонала.

Дмитро, учень тренера Олега Грицая, вже пройшов курс для початківців, оволодівши повним набором базових навичок управління мотоциклом. Наступний етап - навчитися виконувати складні маневри, що вимагають не тільки ідеального володіння мотоциклом, а й своїм тілом.

 

Детальніше

18/06/2020 Новини школи

Навчання за програмою «Початкового курсу», розробленого спеціалістами «Rega» - це не просто завчання стандартного набору маршрутів. Займаючись за нашою методикою Ви навчитесь по-справжньому розбиратися в організації дорожнього руху, передбачати можливість виникнення нестандартної дорожньої ситуації та коректно взаємодіяти з іншими учасниками дорожнього руху.

Ірина, учениця тренера Богдан Матвіїва, вже завершує навчання і, ми впевнені, перед нами ще один безпечний та обережний водій, готовий до будь-яких ситуацій на дорозі.

 

Детальніше