Новини

29/09/2020 Новини школи

Ну що, поїхали в новий тиждень?

Пам’ятайте, що навчання в нашій школі - це гарантія отримання правильних знань та навичок. Ми розробили кількарівневу систему навчання, що дає можливість нашим студентам почати з основ та розвинутися до рівня впевненого професіонала:

  • Початковий курс;
  • Основний курс;
  • Професійний курс;
  • Зимовий курс;
  • Підлітковий курс;
  • МОТОШКОЛА.

Інфо: 098-444-12-40, (032)290-26-06.

 

Детальніше

28/09/2020 Новини школи

Навчання стає ефективним коли відбувається системно та комплексно, переконана наша студентка Леся. Саме тому одразу після проходження «Початкового мотокурсу» випускниця тренера Дмитра Вороніна здала іспит та отримала посвідчення водія категорії А. Далі - виїзд на дорогу загального користування у супроводі досвідченого тренера.

Інфо: 098-444-12-40, (032)290-26-06.

 

Детальніше

25/09/2020 Новини школи

Процес відновлення водійських навичок після дуже тривалої перерви. Катерина, учениця тренера Владислава Жулкевського, отримала перший досвід та навички керування автомобілем більше чотирьох років тому, і з того часу автомобілем не керувала. Тому Катерина повернулась до навчання вже за програмою «Основного курсу».

Основний курс допоможе в короткі терміни не тільки пригадати втрачені навички, а й навчитися новому. В програмі:

✔Секрети управління в швидкісному потоці;

✔Безпечне перелаштування;

✔Вибір дистанції під час зупинки і руху;

✔Подолання міських нерівностей і перешкод;

✔Проїзд простих, складних перехресть, з круговим рухом;

✔Прогнозування небезпечних ситуацій;

✔Вправи для впевненого руху задом;

✔Найрізноманітніші способи та місця  паркування (передом задом), у безпечних та реальних умовах;

✔Вивчення нових маршрутів.

 

Детальніше

10/09/2020 Новини школи

Осінь - ідеальний час для нових починань, реалізації задумів та навчання.

Надія, учениця тренера Михайла Чауса завершує програму «Початкового курсу». В школі «Rega» - індивідуальний підхід до кожного, тому навіть якщо у Вас, як і у нашої випускниці, щільний робочий графік - ми знайдемо можливість для ефективного навчання та складемо гнучкий графік занять.

Після завершення «Початкового курсу» Ви зможете відразу почати їздити містом - грамотно, впевнено та безпечно. Ви будете бачити заздалегідь основні небезпеки, що підстерігають водія-початківця в потоці автомобілів та при маневрах в обмеженому просторі, уникати неправильних дій, що тягнуть за собою аварії. Ви будете точно знати, що саме повинні робити і, найголовніше - чого не можна робити ні в якому разі!

 

Детальніше

09/09/2020 Новини школи

Мотошкола «Rega» - це багаторівнева система навчання, що дає можливість почати з основ і розвинутися до рівня впевненого професіонала.

Це для вас, якщо:

➡Ви мріяли спробувати себе в ролі мотоцикліста та зрозуміти, чи потрібно це Вам;

➡Ви маєте початковий досвід керування байком та хочете оцінити свої навички на даний момент і отримати професійні рекомендації;

➡Ви вирішуєте, якому мотоциклу віддати перевагу (в нашій школі - найбільший мотопарк в Західній Україні. До Ваших послуг 9 новеньких мотоциклів різних класів та потужностей).

➡Ви маєте хороший попередній досвід, але бажаєте вдосконалюватись, тренуючись в компанії однодумців.

✔Заняття проходять у безпечних умовах на майданчику протяжністю 150 м., що дозволяє рухатися на реальних «міських» і «заміських» швидкостях.

Інфо: 098-444-12-40, (032)290-26-06.

 

Детальніше

08/09/2020 Новини школи

Тренер з водійської майстерності Роман Струс переконаний - стати безпечним водієм може кожен! І для цього не обов’язково мати 5, 10, 20 років водійського стажу.

Важливо розуміти, що досвід не завжди означає майстерність. Вся справа в правильній підготовці. Заняття за програмою «Професійний курс» дадуть можливість поглянути на процес керування автомобілем не лише як комплекс фізичних дій та реакцій, а процес завчасного прийняття рішень, які страхують водія від можливих ДТП.

 

Детальніше

07/09/2020 Новини школи

Основний курс – ідеально підходить для водіїв з невеликим досвідом, або тих, хто мав тривалу перерву у водінні. Лео, студент тренера Назара Кравця отримав посвідчення водія кілька років тому, і з того часу автомобілем не керував. Займаючись за нашою методикою, Лео за короткий термін не тільки відновив втрачені навички, але й здобув нові:

✔Безпечне керування та перелаштування в швидкісному потоці;

✔Вибір дистанції під час зупинки і руху;

✔Проїзд складних перехресть, перехресть з круговим рухом;

✔Вправи для впевненого руху задом;

✔Найрізноманітніші способи та місця паркування (передом задом), у безпечних та реальних умовах;

✔Прогнозування та уникнення небезпечних ситуацій.

В супроводі досвідченого тренера, Лео вивчав складні, але необхідні для кожного впевненого водія маршрути:

✔Аеропорт;

✔Центральна частина міста;

✔Залізничний вокзал.

 

Детальніше

04/09/2020 Новини школи

Тренувальні збори для досвідчених. Скоро осінь і навіть якщо Ви вже не перший рік за кермом мотоцикла, важкі погодні умови - туман, сильний дощ, а також їзда у сутінках посилюють невпевненість та породжують відчуття тривоги. Але підготовлений - означає озброєний.

Бути завжди у формі, зрозуміти свої сильні та слабкі сторони, відтренувати складні моменти - допоможуть регулярні тренування в безпечних умовах.

 

Детальніше

02/09/2020 Новини школи

Від початківця з мінімальним досвідом до впевненого водія - за 2 тижні. Завдяки нашій інтенсивній навчальній програмі «Основний курс» Ви за 7 занять (14 годин) досконало оволодієте навичками управління автомобілем у великому місті, відпрацюєте всі потенційно проблемні ситуації на дорозі та парковці:
✔Проїзд простих та складних перехресть, перехресть з круговим рухом;

✔Безпечне перелаштування у щільному потоці;

✔Прогнозування дорожньої обстановки та уникання небезпечних ситуацій;

✔Коректна взаємодія з іншими учасниками руху;

✔Вибір дистанції під час зупинки та руху;

✔Найрізноманітніші способи паркування, як на майданчику школи, так і в реальних умовах.

Дмитро, учень тренера Владислава Жулкевського успішно завершив навчання. В майбутньому на нашого випускника чекає безліч поїздок за кермом авто - і більшість з них - закордоном, по незнайомим маршрутам та на різних автомобілях. Саме тому - якісна підготовка, хороше розуміння принципів безпечного водіння - запорука комфортних та приємних подорожей для Дмитра.

Бажаємо успіху!

 

Детальніше

31/08/2020 Новини школи

Чи реально скласти практичний іспит з водіння з першої спроби? Безперечно, ТАК - якщо покластися на досвід професіоналів та поставитись до навчання відповідально.

Наш випускник Максим місяць тому завершив «Початковий курс», а нещодавно успішно склав іспит у Львівському сервісному центрі, з першої спроби отримавши посвідчення водія категорії «Б».

Для тих студентів, хто ще немає посвідчення водія, нами розроблено комплексну навчальну програму, яка включає не тільки відпрацювання всіх екзаменаційних вправ та завдань. Крім обов’язкового проїзду екзаменаційних маршрутів Ваш тренер кваліфіковано і на прикладах пояснить складні моменти ПДР:

✔Черговість проїзду перехресть та рух по колу;

✔Пояснить значення найменш поширених дорожніх знаків;

✔Розповість про види дорожньої розмітки;

✔Зверне увагу на місця концентрації ДТП, розкаже порушення яких правил найчастіше призводить до аварії.

✔Познайомить з останніми змінами в ПДР.

✔Повторюючи кожне наступне правило за кермом власного авто, Ви будете відразу бачити його практичне застосування, що значно спростить процес запам'ятовування.

 

Детальніше