Основний курс
Ефективне навчання водінню базується не лише на практиці, а й на принципах науки про пізнавальні процеси та роботу мозку.
Саме тому програма «Основного курсу» в REGA розроблена так, щоб формувати не тимчасові знання для складання іспиту, а довготривалі навички безпечного керування.
Пам’ять і повторення.
Дослідження свідчать: інформація краще закріплюється завдяки систематичному повторенню у різних контекстах. Заняття на майданчику, у місті та на трасі створюють різноманітні ситуації, що активують різні види пам’яті – від короткочасної до довготривалої.
Рефлекси та автоматизація.
Коли водій багаторазово повторює одну й ту ж дію, вона переходить у сферу моторної пам’яті та стає автоматичною. Це дозволяє швидко й правильно реагувати у стресових чи несподіваних умовах, не перевантажуючи свідомість.
Контекстне навчання.
Людина краще запам’ятовує та застосовує знання тоді, коли вчиться у максимально наближених до реальних умовах. Саме тому індивідуальні маршрути, паркування та різні дорожні сценарії у REGA допомагають підготуватися до впевненого водіння.