І до хороших новин.
І до хороших новин.
Вітаємо Софію Матвіїшин, випускницю програми «Start level», яка в цю суботу склала практичний іспит з водіння з ПЕРШОЇ спроби!
І це незважаючи на те, що перший екзамен у Софії був запланований на 25 лютого, і наша студентка, як і багато інших, мала значну перерву у керуванні, адже коли відновлять іспити ніхто не знав.
Дякуючи оперативній роботі Головного сервісного центку МВС вже 13 квітня було не тільки відновлено складання практичних іспитів з водіння, але й значно спростили саму процедуру - тепер іспит на категорію Б відбувається лише в один етап - на дорогах загального користування.
————————————
Школа водійської майстерності «Rega»
вул. Стрийська,199 (територія стадіону "Арена Львів")
тел. 098-444-12-40, (032)290-26-06.
Інші новини
- Хто навчиться долати смугу перешкод та систему лабіринтів на нашому «Основному курсі» - точно не буде мати проблем з паркуванням в майбутньому.
- Ви вже далеко не початківець на мото, але для впевненої їзди містом бракує досвіду?
- Нагадуємо, що кілька тижнів тому Сервісні центри оновили список маршрутів для практичного іспиту. На сьогодні на сайті Головного сервісного центру МВС є 10 маршрутів.
- Перший в сезоні спільний виїзд випускників мотошколи “REGA”.
- Навчання стає ефективним коли відбувається системно та послідовно.
- Нарешті погода сприяє нашим тренуванням.
- Перша спроба, лише одна помилка - і Олена, випускниця програми «Start level» - водій!