Готуєтесь до практичного іспиту на отримання посвідчення водія?

22/10/2020

Готуєтесь до практичного іспиту на отримання посвідчення водія? Перевірте себе за допомогою чек-листа. В ньому зазначені перелік вправ та типові помилки, котрих припускаються кандидати у водії під час практичного іспиту та шкала оцінювання.

Практичний іспит складається з 2 етапів: перший етап проходить на майданчику для навчання з початкового керування, другий — на визначеному маршруті в умовах дорожнього руху. На першому етапі іспиту тестуються такі вміння водія як: підготовка до початку руху, зупинка транспорту на підйомі/спуску, заїзд у двір «гараж» з правого/лівого боку тощо. На другому етапі іспиту – маневрування у потоці, дотримання швидкості руху та вимог дорожньої розмітки і дорожніх знаків тощо.

Нагадуємо:

  • Практичний етап іспиту має тривати не більше години: не менше 10 хвилин на майданчику та не менше 20 хвилин на дорозі.
  • Під час проведення практичного етапу іспиту можливе відхилення від заданого маршруту, якщо подальший рух цим маршрутом неможливий (у випадку затору, дорожніх робіт, ДТП і т.п.).
  • Фото-, відеофіксація відбувається від початку кожного іспиту та ведеться безперервно до його завершення.
  • Результати іспиту можна оскаржити протягом 10 робочих днів.

 

Назад до новин

Інші новини