Наша команда

Тарас Рега

Засновник та директор Школи Водійської Майстерності. Призер Чемпіонату України з Авторалі. Є магістром олімпійського та професійного спорту. Тарас розробив багаторівневу систему навчання – від початкового до рівня водія-професіонала. Працює у цій галузі понад 10 років

Олег Грицай

Заступник директора Школи Водійської Майстерності та старший інструктор з досвідом роботи понад 10 років. Спеціалізується на авто- та мотонавчанні, тренер з проведення корпоративних заходів.

Олександр Сагайдак

Старший інструктор та один з найдосвідченіших працівників Школи Водійської Майстерності. Дотримується думки, що не буває поганих учнів - бувають погані вчителі. Спеціалізується на автонавчанні(початковий, основний, професійний курси).

Олег Пилат

Спеціалізується на навчанні початковому курсу. Постійні схвальні відгуки учнів про роботу Олега свідчать про його майстерність та високий професіоналізм.

Дмитро Воронін

Інструктор з великим досвідом роботи у сфері автонавчання, з хорошим почуттям гумору та непорушним спокоєм. Навчає початковому та основному курсів, а також водінню комерційного транспорту.

Назар Кравець

Людина з великим серцем та філософським поглядом на життя. Спеціалізується на навчанні початківців та водіїв з не великим досвідом. Педагог за освітою, Назар переконаний, що підхід можна знайти до кожного.

Дмитро Цвигун

Спеціалізується на навчанні початковому та основному курсів. Захоплюється мотоциклами та спортивними автомобілями. Дмитро є гарячим прихильником автоспорту.

Роман Струс

Інструктор з початкового, основного та професійного курсів. Стриманий та надзвичайно уважний викладач. Роман завжди терплячий до помилок своїх учнів.

Владислав Жулкевський

Навчає основному та початковому курсам, дуже любить автомобілі та все, що з ними пов’язано.

Віктор Усик

Спеціалізується на навчанні початковому та підлітковому курсів. Інструктор з хорошим почуттям гумору, який не втрачає оптимізму навіть в напруженій дорожній ситуації.

Тарас Горін

Помічник інструктора, наймолодший та дуже талановитий член нашого колективу. Великий шанувальник автоспорту.

Горбань Юрій

Спеціалізується на навчанні початківців та підлітків.Завдяки своєму оптимізму та легкому характеру Юра здатний знайти спільну мову з будь-ким.

Олег Барабаш

Навчає підлітковому та початковому курсів. Дивіз Олега – немає межі досконалості, а тому йому дуже подобається вчитися чогось нового і допомагати вдосконалюватися іншим.

Андрій Сидорів

Спеціалізується на навчанні початковому та підлітковому курсів. Андрій не втрачає спокою навіть у складній дорожній ситуації.

Валя Дячук

Завжди ввічлива та привітна адміністратор Школи Водійської Майстерності. З задоволенням відповість на будь-які запитання.