Наша команда

Тарас Рега

Засновник та директор Школи Водійської Майстерності. Призер Чемпіонату України з Авторалі. Є магістром олімпійського та професійного спорту. Тарас розробив багаторівневу систему навчання – від початкового до рівня водія-професіонала. Працює у цій галузі понад 10 років

Олег Грицай

Заступник директора Школи Водійської Майстерності та старший інструктор з досвідом роботи понад 10 років. Спеціалізується на авто- та мотонавчанні, тренер з проведення корпоративних заходів.

Валя Дячук

Завжди ввічлива та привітна адміністратор Школи Водійської Майстерності. З задоволенням відповість на будь-які запитання.

Олександр Сагайдак

Старший інструктор та один з найдосвідченіших працівників Школи Водійської Майстерності. Дотримується думки, що не буває поганих учнів - бувають погані вчителі. Спеціалізується на автонавчанні(початковий, основний, професійний курси).

Олег Пилат

Спеціалізується на навчанні початковому та основному курсів. Постійні схвальні відгуки учнів про роботу Олега свідчать про його майстерність та високий професіоналізм.

Дмитро Воронін

Інструктор з великим досвідом викладання, з хорошим почуттям гумору та непорушним спокоєм - вивести з рівноваги Дмитра ще не вдалося нікому! Навчає початковому та основному курсів, водінню комерційного транспорту та керуванню мотоциклом.

Богдан Матвіїв

Проводить навчання за програмами Початкового та Підліткового курсів. Завжди наголошує своїм студентам, що знання та дотримання правил дорожнього руху - головний захист від всіх необережних учасників дорожнього руху.

Назар Кравець

Людина з великим серцем та філософським поглядом на життя. Спеціалізується на навчанні початківців та водіїв з не великим досвідом. Педагог за освітою, Назар переконаний, що підхід можна знайти до кожного.

Дмитро Цвигун

Спеціалізується на навчанні початковому та основному курсів. Захоплюється мотоциклами та спортивними автомобілями. Дмитро є гарячим прихильником автоспорту.

Роман Струс

Інструктор з початкового, основного та професійного курсів. Стриманий та надзвичайно уважний викладач. Роман за освітою педагог, а тому любить пояснювати, завжди терплячий до помилок своїх учнів.

Владислав Жулкевський

Навчає основному та початковому курсам, дуже любить автомобілі та все, що з ними пов’язано. Працюючи інструктором в школі "Rega" Владислав зумів поєднати улюблене заняття - захоплення автомобілями з роботою. І тепер кожен день робить вагомий внесок у підвищення безпеки та культури на дорозі.

Юрій Горбань

Спеціалізується на навчанні початківців та підлітків.Завдяки своєму оптимізму та легкому характеру Юра здатний знайти спільну мову з будь-ким, тому з ентузіазмом пояснює своїм учням складні моменти, ніколи не поспішає і завжди готовий повторювати пояснення чи виконання вправи ще раз і ще раз.

Михайло Чаус

Педагог за освітою та покликанням, Михайло викладає початковий та підлітковий курси. Має досвід роботи в патрульній поліції, де навчав патрульних адміністративного права, Правил дорожнього руху та контраварійного водіння.

Олег Барабаш

Навчає основному та початковому курсів, а також керуванню мотоциклом. Девіз Олега – немає межі досконалості, а тому йому дуже подобається вчитися чогось нового і допомагати вдосконалюватися іншим.

Андрій Сидорів

Спеціалізується на навчанні початковому та основному курсів. Андрій не втрачає спокою навіть у складній дорожній ситуації. Завдяки аналітичним здібностям Андрій допоможе Вам розібратися у великій кількості інформації,відділити корисну від другорядної та систематизувати її.

Тарас Горін

Помічник інструктора, наймолодший та дуже талановитий член нашого колективу. Великий шанувальник автоспорту.

Ярослав Пінтоха

Спеціалізується на навчанні початківців та підлітків. Ярослав легко налагоджує контакт з людьми, любить передавати учням свої знання та досвід. Вважає, що основне в роботі інструктора - навчити якомога більше людей дотримуватися правил дорожнього руху та доброзичливо ставитися до всіх учасників дорожнього руху.