Наша команда

Тарас Рега

Засновник та директор Школи Водійської Майстерності. Призер Чемпіонату України з Авторалі. Є магістром олімпійського та професійного спорту. Тарас розробив багаторівневу систему навчання – від початкового до рівня водія-професіонала. Працює у цій галузі понад 10 років

Олег Грицай

Заступник директора Школи Водійської Майстерності та старший інструктор з досвідом роботи понад 10 років. Спеціалізується на авто- та мотонавчанні, тренер з проведення корпоративних заходів.

Олександр Сагайдак

Старший інструктор та один з найдосвідченіших працівників Школи Водійської Майстерності. Дотримується думки, що не буває поганих учнів - бувають погані вчителі. Спеціалізується на автонавчанні(початковий, основний, професійний курси).

Дмитро Воронін

Інструктор з великим досвідом викладання, з хорошим почуттям гумору та непорушним спокоєм - вивести з рівноваги Дмитра ще не вдалося нікому! Навчає початковому та основному курсів, водінню комерційного транспорту та керуванню мотоциклом.

Олег Пилат

Спеціалізується на навчанні початковому та основному курсів. Постійні схвальні відгуки учнів про роботу Олега свідчать про його майстерність та високий професіоналізм.

Аліна Бондарчук

Завжди ввічлива та привітна адміністратор Школи Водійської Майстерності. З задоволенням відповість на будь-які запитання.

Богдан Матвіїв

Проводить навчання за програмами Початкового та Підліткового курсів. Завжди наголошує своїм студентам, що знання та дотримання правил дорожнього руху - головний захист від всіх необережних учасників дорожнього руху.

Михайло Чаус

Педагог за освітою та покликанням, Михайло викладає Початковий та Основний курси. Має досвід роботи в патрульній поліції, де навчав патрульних адміністративного права, Правил дорожнього руху та контраварійного водіння.

Юрій Горбань

Спеціалізується на навчанні початковому та основному курсів.Завдяки своєму оптимізму та легкому характеру Юра здатний знайти спільну мову з будь-ким, тому з ентузіазмом пояснює своїм учням складні моменти, ніколи не поспішає і завжди готовий повторювати пояснення чи виконання вправи ще раз і ще раз.

Роман Струс

Інструктор з початкового, основного та професійного курсів. Стриманий та надзвичайно уважний викладач. Роман за освітою педагог, а тому любить пояснювати, завжди терплячий до помилок своїх учнів.

Ігор Мігулка

Навчає початковому та підлітковому курсів. Вважає, що основне у підготовці майбутніх водіїв - це комплексність та поступовість. Тому переходити на наступний, складніший рівень навчальної програми можна лише тоді, коли студент добре впорався із попереднім.

Олег Дмитрук

Спеціалізується на навчанні початковому та підлітковому курсів. Олег впевнений - хороших результатів у водінні може досягнути кожен, головне - власне бажання і сумлінне виконання всіх рекомендацій тренера. І тоді результат не примусить себе довго чекати.

Олег Барабаш

Навчає основному та початковому курсів, а також керуванню мотоциклом. Девіз Олега – немає межі досконалості, а тому йому дуже подобається вчитися чогось нового і допомагати вдосконалюватися іншим. А ще - Олег багаторазовий переможець змагань з Мотоджимхани!

Андрій Сидорів

Спеціалізується на навчанні початковому та основному курсів. Андрій не втрачає спокою навіть у складній дорожній ситуації. Завдяки аналітичним здібностям Андрій допоможе Вам розібратися у великій кількості інформації,відділити корисну від другорядної та систематизувати її.

Микола Косандяк

Микола викладає водійську майстерність майже 10 років і переконаний - стати безпечним водієм може кожен! І для цього не обов’язково мати 5, 10, 20 років водійського стажу - потрібно просто пройти якісну підготовку.

Тарас Чаус

Спеціалізується на навчанні початковому та підлітковому курсів. Тарас любить і вміє пояснювати, адже тривалий час працював тренером з активних видів спорту. А ще захоплюється пішим та велотуризмом, тому допоможе поглянути на процес керування автомобілем не лише як водій, а й очима пішохода або велосипедиста.

В'ячеслав Сенів

Проводить навчання за програмами Початкового та Підліткового курсів. В'ячеслав вважає, що кожен студент повинен займатися у своєму власному темпі, ніколи нікого не підганяє, але й не дає нудьгувати.

Тарас Горін

Помічник інструктора, наймолодший та дуже талановитий член нашого колективу. Великий шанувальник автоспорту.