Відгуки про автошколу

Якщо Ви бажаєте залишити відгук про нашу роботу, або маєте до нас якісь запитання - скористайтесь формою зворотнього звязку

Наталя Галецька 25/07/2018

Завершила “початковий курс‘‘ і я дуже задоволена результатом. Після курсу, вже не має такого страху до водіння, як був раніше, я сідаю за кермо і їду (за місяць навчання (9 занять), я думала, що це буде нереально зробити). Особливо хочу висловити подяку своєму інструктору Зенику, який був надзвичайно терплячим, ввічливим та все доступно пояснював. Від цієї школи у мене тільки позитивні емоції, жодного разу не пошкодувала, що обрала саме її. Успіхів Вам та процвітання!

Богдан Башинський 24/07/2018

Добрий вечір! Сьогодні я закінчив початковий курс з мото підготовки. Хотів би окремо виразити подяку інструктору Олегу, бо саме він мене навчив не тільки їзді на мотоциклі, але і розповів про класифікацію, різновиди, будову і принцип роботи основних вузлів і компонентів. Все це разом вплинуло на мене позитивним чином, і після закінчення курсу в мене виникло тільки одне бажання: записатись на основний курс і пройти його вже на своєму мотоциклі. Дякую всім.

Письменський Антон 13/06/2018

Хочу подякувати школі водійської майстерності "Рега" та моєму інструктору Жулкевському Владиславу. Хороша програма, індивідуальний підхід, залізні нерви, об'єктивний розбір помилок на кожному занятті, розгляд будь-яких дорожніх ситуацій, гнучкий графік занять. Особливо сподобалось те, що за руль сідаєш на першому занятті. 
Удачі Вам. :)

Ірина 24/05/2018

Доброго дня! Недавно закінчила початковий курс водіння. Дякую усій команді за те, що ви є. Окремо хочу подякувати інструктору Зеновію за велику терплячість і професійність!!! Він вселив в мене впевненість і справді навчив їздити. Тепер керую власним автомобілем кожного дня і отримую задоволення. Тому рекомендую!!!

Зоряна Кунинець 14/05/2018

Недавно проходила навчання для початківців у школі водіння ".Rega.." Xoчу поділитись своїми враженнями, а саме у школі діє гнучкий графік навчання з врахуванням індивідуальних побажань, в автопарку - сучасні автомобілі. Процес навчання - комфортний та легкий, отримала хороший практичний досвід управління автомобілем та навики кермування. Окреме дякую інструктору Сидорів Андрію за професіоналізм, компетентність, терплячість, порядність. Результатом навчання - дуже задоволена, в майбутньому планую пройти додаткові курси, дану школу буду однозначно рекомендувати всім своїм знайомим.