Відгуки про автошколу

Якщо Ви бажаєте залишити відгук про нашу роботу, або маєте до нас якісь запитання - скористайтесь формою зворотнього звязку

Петрусяк-Малик Зоряна 03/12/2018

Думала, що навчитися водити авто можна лише у більш юному віці. Але терпіння, майстерність та моральна підтримка Дмитра Цвигуна зробили диво. Я тепер впевнено почуваюся за кермом . Дякую велике!

 

Marta Stefanchuk 12/11/2018

Ніколи не думала, що зможу сісти за кермо і поїхати, особливо, враховуючи ситуацію на дорогах Львова, де майже всі порушують, обганяють, не включають повороти і тд) в мене навіть почалась якась фобія, просто боялась сісти за кермо.
Але в якийсь момент зрозуміла, що треба з цим боротись і вирішила піти у школу, про яку було найбільше позитивних відгуків Автошкола водійської майстерності REGA
Зараз вже від'їздила всі заняття і останнє провели на нашій машині. В загальному наїздила близько 300 км по місту і почала навіть самостійно виїжджати в місто. 
Хочу подякувати інструктору Nazar Kravets за те, що вселив впевненість в себе, за настанови, за те, що тепер знаю як забезпечити безпеку на дорозі для себе і для оточуючих

Оксана Багнат 06/11/2018

Завершую основний курс і дуже щаслива, що звернулась саме у Rega. Це зовсім інша концепція навчання, яка суттєво відрізняється від звичайних автошкіл. Відпрацювання саме тих навичок, які потрібні конкретному учню. 
В загальному сподобалось: пунктуальність інструкторів (взагалі всіх, не тільки мого), відсутність поїздок з метою задоволення власних потреб інструктора (щось відвезти, привезти – як це часто буває), майданчик, а саме головне – ставлення до занять. 
Особливості навчання в школі Rega: паркування в реальних умовах та відчуття відповідальності – адже розумієш, що додаткового гальма інструктор не має, але в цьому є дуже велика перевага – при самостійній їзді відсутнє почуття страху, його немає взагалі. 
До цього в мене було декілька інструкторів, про жодного з яких я не хочу сказати нічого поганого, але Влад Жулкевський – це особливий випадок. Він запропонував не просто вивчення прийомів керування та паркування, він вчить розуміти авто та адекватно реагувати в різних ситуаціях. Це вищій пілотаж інструкторської майстерності. Після навчання у Влада водій запаркується на будь-якому майданчику, зможе спокійно їздити навіть по незнайомих вулицях та досить складних маршрутах, відчуваючи впевненість у своїх знаннях та вміннях. Що ще сподобалось? Більш спокійного інструктора з водіння я в житті не бачила. Навіть якщо щось не вдавалось, він не нервував, не квапив, не сварив. В критичній ситуації реакція була дуже стриманою, за що я теж дуже вдячна.
Застереження! Деякі речі, які пропонує Владислав, здаються взагалі неприйнятними або навіть шокуючими – це зовсім не те, чому нас навчають в автошколах. Але вже за декілька занять я переконалася, що таки він запропонував кращі варіанти керування, в тому числі рушання вгору, з місця, гальмування. 
До зустрічі на професійному курсі - ми не прощаємось) 

Інна Гринечко 01/11/2018

Хочу залишити свій відгук про навчання на початковому курсі з інструктором Роман Пигитяк. Дякуючи його професіоналізму я змогла подолати страх і невпевненність за кермом. Роман навчив з "0" керувати авто,рушати з гірки і впевненно відчувати себе на дорозі в місті. Дякую Вам за віру і терпіння.

Олена Косилова 29/10/2018

Записалася у цю школа завдяки великій кількості позитивних відгуків про всіх інструкторів. Так і трапилося, від телефонних розмов до занять з інструктором все сподобалося. Закінчила основний курс на власному авто з інструктором Владиславом. Після кількох років перерви водіння і невміння паркуватися - з 5-го заняття вже їздила по Львову сама. Владислав дуже зрозуміло все пояснює, прислухається до проблем. З ним також дуже легко навчитися паркуватися і зрозуміти сам принцип. Дуже задоволена. Рекомендую інструктора та школу Рега. Це дійсно найкраща школа у Львові.