Відгуки про автошколу

Якщо Ви бажаєте залишити відгук про нашу роботу, або маєте до нас якісь запитання - скористайтесь формою зворотнього звязку

Письменський Антон 13/06/2018

Хочу подякувати школі водійської майстерності "Рега" та моєму інструктору Жулкевському Владиславу. Хороша програма, індивідуальний підхід, залізні нерви, об'єктивний розбір помилок на кожному занятті, розгляд будь-яких дорожніх ситуацій, гнучкий графік занять. Особливо сподобалось те, що за руль сідаєш на першому занятті. 
Удачі Вам. :)

Ірина 24/05/2018

Доброго дня! Недавно закінчила початковий курс водіння. Дякую усій команді за те, що ви є. Окремо хочу подякувати інструктору Зеновію за велику терплячість і професійність!!! Він вселив в мене впевненість і справді навчив їздити. Тепер керую власним автомобілем кожного дня і отримую задоволення. Тому рекомендую!!!

Зоряна Кунинець 14/05/2018

Недавно проходила навчання для початківців у школі водіння ".Rega.." Xoчу поділитись своїми враженнями, а саме у школі діє гнучкий графік навчання з врахуванням індивідуальних побажань, в автопарку - сучасні автомобілі. Процес навчання - комфортний та легкий, отримала хороший практичний досвід управління автомобілем та навики кермування. Окреме дякую інструктору Сидорів Андрію за професіоналізм, компетентність, терплячість, порядність. Результатом навчання - дуже задоволена, в майбутньому планую пройти додаткові курси, дану школу буду однозначно рекомендувати всім своїм знайомим.

Lidiia Duzhych 30/04/2018

Дуже задоволена навчанням, особлива подяка Олександру Сагайдак! Завдяки його професіоналізму та терпінню :) успішно підготувалася до іспиту з водіння авто на мехінічній коробці передач! Всім рекомендую!

Андрій Кузик 29/03/2018

Хочу подякувати інструктору Владиславу за витримку та терпіння під час основного курсу. Найбільше сподобались його поради про котнр-аварійне водіння та питання "чому", відповіді на які потрібно будо доказати згідно ПДР.
Рекомендую!