Відгуки про автошколу

Якщо Ви бажаєте залишити відгук про нашу роботу, або маєте до нас якісь запитання - скористайтесь формою зворотнього звязку

Ярослав 05/03/2019

Ходив на основний курс до Владислава. Залишився дуже задоволений. Все, чого мені бракувало навчили, пояснили, якесь дуже невимушене спілкування і концентрація на все, чого мені бракувало. Дуже рекомендую!

 

Бережанська Уляна 26/02/2019

Завершила ''Початковий'' та ''Основний'' курси в школі "Рега". Я мега щаслива, що випала нагода повчитись зимою за різних погодніх умов! За цей час пройшла шлях від "боюсь сідати за кермо" до "самостійного водіння з дитиною по місту і за його межами". Дякую автошколі за можливість повчитися в Назара Кравця, бо завдяки його індивідуальному підходу зник страх виїхати дальше свого двору, великої кількості машин навколо, тягучок, кілець і пішохідних переходів. Натомість з'явились впевненість за кермом, чітке розуміння ситуації на дорозі, відчуття габаритів і відстаней, план паркування і хороші емоції від водіння. Я навіть почала слухати музику, бо перші заняття вона мене дуже відволікала. Це так приємно сісти в машину і поїхати, куди треба, особливо зимою, коли хочеться тепла і комфорту. Дякую Назару за професіоналізм, ввічливість, можливість обирати зручний час для занять і веселий настрій!

Звісно, ще потрібно вчитись, багато їздити, розвивати набуті навики, але класно, що є розуміння, куди рухатись. Однозначно рекомендую інструктора Назара і школу водійської майстерності "Рега"!

 

Валерій 07/02/2019

Вчора придбав подарунковий сертифікат і надзвичайно задоволений рівнем сервісу і відношенням! Дуже за все дякую, особливо за те що пішли на зустріч і доставили сертифікат. Буду Вас рекомендувати усім та сам із задоволенням ще не раз скористаюся Вашими послугами !!!

 

Івасишин Христина 04/02/2019

Дуже рада, що потрапила на "Основний курс" до інструктора Владислава. Дуже класно все пояснюав, чітко і зрозуміло відповідав на мої питання, все "розклав по полочках"))) Щиро дякую за професіоналізм.

 

Дмитро Кулінічев 09/01/2019

Дякую автошколі в особі Олег Грицай за навчання на основному курсі, набуті навички додали впевненості у повсякденному водінні та допомагають вирішити нестандартні ситуації. Дуже Вам вдячний, пане Олег!