Відгуки про автошколу

Якщо Ви бажаєте залишити відгук про нашу роботу, або маєте до нас якісь запитання - скористайтесь формою зворотнього звязку

Кінаш-Равлінко Зеновій 15/09/2017

Пройшов основний курс водіння під чітким наглядом інструктора Владислава.
Все дуже доступно пояснював, вказував на зроблені помилки і одразу ж аналізували як потрібно було зробити правильно.
Дякую за хороше навчання!!!

Олег 20/09/2017

Хороший професійний курс. Отримав масу вражень і задоволення. Інструктори вказують на помилки і причини їх виникнення в разі потреби демонструють правильне виконання. Рекомендую

Любомира Іванчишин 06/09/2017

Трохи більше тижня тому закінчила початковий курс водіння у Владислава Жулкевського. Хочу щиро подякувати йому за професіоналізм, виваженість, терпіння і віру в мене, якої мені так бракувало. Навчатись у Вас, Владиславе, було справжнім задоволенням, я з нетерпінням чекала наступного заняття. Результат не забарився – уже на третій день після закінчення курсу обставини змусили мене самостійно сісти за кермо. І я це зробила! Без паралізуючого страху, спокійно, пригадуючи всі ваші настанови. В кінці маршруту зрозуміла, що мрія здійснилась – я воджу авто! Дякую, Владиславе! Дякую автошколі за те, що ви є, за вашу працю! Успіхів вашій команді!

Оксана Вовчик 08/09/2017

Сьогодні я закінчила основний ( базовий) курс навчання...
Велике ДЯКУЮ інструктору Роману!
За професійний і індивідуальний підхід, а також за витримку під час 365 моїх помилок при паркуванні. Після навчання водити машину і паркуватись стало набагато легше і навіть цікаво. Планую пройти навчання на зимовому курсі.
Дуже рада, що Ваша Школа має високий професійний рівень навчання, що забезпечує нашу безпеку на дорогах.

Драбич Люда 04/09/2017

Доброго дня,шановні працівники "REGA".Закінчила у вас "Початковий курс"водійської майстерності 2 місяці тому.Дякую вам за вашу роботу.Хочу відмітити вашого СУПЕР-інструктора Дмитра Цвигуна.Вдячна йому за його терпіння,професіоналізм,спокій в дорозі.Його знання допомогли мені стати більш впевненнішою на дорозі!!! Так тримати.Прийду на "Зимовий курс"