Відгуки про автошколу

Якщо Ви бажаєте залишити відгук про нашу роботу, або маєте до нас якісь запитання - скористайтесь формою зворотнього звязку

Андрій Кузик 29/03/2018

Хочу подякувати інструктору Владиславу за витримку та терпіння під час основного курсу. Найбільше сподобались його поради про котнр-аварійне водіння та питання "чому", відповіді на які потрібно будо доказати згідно ПДР.
Рекомендую!

Олена Чумаченко 28/03/2018

27/03/2018 року закінчила курс "Початковий". Права вже були, але чітких навичок водіння бракувало. Навчання відбувалося на автоматичній коробці передач, що значно спростило процес навчання. Адже не потрібно було акцентувати увагу на щепленні та перемиканні передач. Були проблеми із розумінням габаритів автомобіля, кутом огляду за допомогою дзеркал, складність із правильним заходом в повороти, повна відсутність досвіду паркування та страх перед зустрічними машинами. Завдяки професіоналізму та терплячості інструктора Андрія вдалося вдосконалити свої навички. Інструктор застосовував різні методи пояснення матеріалу: малюнки перехресть та схем проїзду у блокноті, використання мобільного телефону в якості зменшеної копії автомобіля для пояснення траєкторії руху авта, поянення ситуації таким чином, щоб учень сам дійшов до висновку. Рекомендую і школу, і інструктора. До слова, Андрій навчив кермувати автомобіль свою дружину, що вкотре доводить його високопрофесіоналізм та неймовірну терплячість. Дякую)

Байдала Віктор 01/03/2018

Сьогодні, на жаль, закінчив "Зимовий професійний курс". Неймовірні враження, нові навики, впевненість на слизькому покритті і просто позитивні емоції - це все я отримав від даного курсу. Хочу сказати окреме спасибі тренерам Олександру Сагайдак та Роману Струсу за їх терпіння і професіоналізм. Дуже задоволений, що звернувся до вас. Гроші вкладенні у свої знання і навики - це найкраща інвестиція, і я радий що її зробив. REGA - ви справжні професіонали і я з нетерпінням чекаю нової зустрічі на "Курсі екстремального водіння". Нехай вам щастить. Так тримати!

Філіповська Олександра 01/03/2018

Пройшла в цій чудовій школі два курси водіння: початковий, а вчора закінчила зимовий курс у Романа Струса. Чудовий досвід, прекрасне навчання, Море адреналіну. Дуже дякую Роману за зарозуміле роз"яснення різних нюансів зимового водіння, а саме: вміння їздити на слизькій, засніженій дорозі, уникати 2-го і 3-го заносів)), правильно гальмувати, як правильно вийти з заносу, як правильно користуватись ручніком. РОМАН - Ви справжній професіонал!!! Дуже задоволена навчанням!!! Велике дякую професійній команді, а Особливо РОМАНУ!!!

Галина Дацьо 20/02/2018

  Завдяки грамотним та терплячим урокам мені вдалося набути практичних навичок необхідних для керування у місті. Щиро вдячна інструктору Владеславу за основний курс навчання. Це дійсно автошкола професіоналів. Всім рекомендую.