Відгуки про автошколу

Якщо Ви бажаєте залишити відгук про нашу роботу, або маєте до нас якісь запитання - скористайтесь формою зворотнього звязку

Anna Mamikonyan 18/10/2018

Тиждень тому пройшла початковий курс з Андрієм Сидорівим. Хочу подякувати Андрію за його професіоналізм і терпіння. Він детально аналізує всі мої помилки і дає чіткі інструкції до всіх складних ситуацій. Після його уроків проходить невпевненість і страх до водіння. Велике спасибі Андрію за це !!! Всім рекомендую школу Рега, у них все дуже добре організована.

Титар Вікторія 24/09/2018

Хочу залишити відгук про інструктора, який проводив у мене основний курс водіння, Владислава Жулкевського. З великим задоволенням рекомендую його всім, кому протрібен терплячий, НАДЗВИЧАЙНО багато пояснюючий(за що окреме і велике дякую!), спокійний, пунктуальний та кваліфікований викладач. З його допомогою я освоїла проїзд складних перехресть, суттєво покращила навички паркування та краще призвичаїлася до габаритів автомобіля. Владиславе, успіхів вам у роботі, зустрінемось на зимовому курсі водіння!

Наталя Галецька 25/07/2018

Завершила “початковий курс‘‘ і я дуже задоволена результатом. Після курсу, вже не має такого страху до водіння, як був раніше, я сідаю за кермо і їду (за місяць навчання (9 занять), я думала, що це буде нереально зробити). Особливо хочу висловити подяку своєму інструктору Зенику, який був надзвичайно терплячим, ввічливим та все доступно пояснював. Від цієї школи у мене тільки позитивні емоції, жодного разу не пошкодувала, що обрала саме її. Успіхів Вам та процвітання!

Богдан Башинський 24/07/2018

Добрий вечір! Сьогодні я закінчив початковий курс з мото підготовки. Хотів би окремо виразити подяку інструктору Олегу, бо саме він мене навчив не тільки їзді на мотоциклі, але і розповів про класифікацію, різновиди, будову і принцип роботи основних вузлів і компонентів. Все це разом вплинуло на мене позитивним чином, і після закінчення курсу в мене виникло тільки одне бажання: записатись на основний курс і пройти його вже на своєму мотоциклі. Дякую всім.

Письменський Антон 13/06/2018

Хочу подякувати школі водійської майстерності "Рега" та моєму інструктору Жулкевському Владиславу. Хороша програма, індивідуальний підхід, залізні нерви, об'єктивний розбір помилок на кожному занятті, розгляд будь-яких дорожніх ситуацій, гнучкий графік занять. Особливо сподобалось те, що за руль сідаєш на першому занятті. 
Удачі Вам. :)