Відгуки про автошколу

Якщо Ви бажаєте залишити відгук про нашу роботу, або маєте до нас якісь запитання - скористайтесь формою зворотнього звязку

Дмитро Кулінічев 09/01/2019

Дякую автошколі в особі Олег Грицай за навчання на основному курсі, набуті навички додали впевненості у повсякденному водінні та допомагають вирішити нестандартні ситуації. Дуже Вам вдячний, пане Олег!

 

Валерій Колодій 03/01/2019

Хочу дуже Вам подякувати за Вашу школу і особливо за інструктора Назара Кравця! Завдяки таким людям як він я завжди буду рекомендувати REGA!!!

Ірина Мошовська 11/12/2018

Добрий вечір ,я завершила Початковий курс ,і з вдячністю хочу сказати ,що можу сама водити автомобіль ,без страху.Дякуючи Зенику за його терпіння.

Петрусяк-Малик Зоряна 03/12/2018

Думала, що навчитися водити авто можна лише у більш юному віці. Але терпіння, майстерність та моральна підтримка Дмитра Цвигуна зробили диво. Я тепер впевнено почуваюся за кермом . Дякую велике!

 

Marta Stefanchuk 12/11/2018

Ніколи не думала, що зможу сісти за кермо і поїхати, особливо, враховуючи ситуацію на дорогах Львова, де майже всі порушують, обганяють, не включають повороти і тд) в мене навіть почалась якась фобія, просто боялась сісти за кермо.
Але в якийсь момент зрозуміла, що треба з цим боротись і вирішила піти у школу, про яку було найбільше позитивних відгуків Автошкола водійської майстерності REGA
Зараз вже від'їздила всі заняття і останнє провели на нашій машині. В загальному наїздила близько 300 км по місту і почала навіть самостійно виїжджати в місто. 
Хочу подякувати інструктору Nazar Kravets за те, що вселив впевненість в себе, за настанови, за те, що тепер знаю як забезпечити безпеку на дорозі для себе і для оточуючих