Відгуки про автошколу

Якщо Ви бажаєте залишити відгук про нашу роботу, або маєте до нас якісь запитання - скористайтесь формою зворотнього звязку

Лідія Цимбала 01/07/2017

Сьогодні закінчила "Початковий курс" у "Школі водійської майстерності"REGA".Дякую усім,хто причетний до створення цієї школи.
Хочу особливо відмітити інструктора Владислава,його професіоналізм,залізне терпіння,врівноваженість,пунктуальність.Навчання з Владиславом дозволило освоїти техніку безпечного керування автомобілем,прогнозувати дорожню ситуацію,що дало можливість вільно і впевнено почуватись поміж інших учасників руху.Індивідуальний підхід,який розпочався з елементарних дій,закінчився складними паркуваннями у малому просторі.Якщо Ви хочете досягнути хороший результат в максимально короткий час,мерщій в "Школу водійської майстерності"REGA" до Владислава.
Владислав інструктор від Бога!!!Гарний хлопець,який дуже любить свою роботу.Дякую,Владиславу і всій команді "Школі водійської майстерності"REGA"

Тетяна Дитина 30/06/2017

В описі Основного курсу неодноразово фігурує слово "впевненість". На нього я спокусилася, коли записувалася, і, зрештою, її 100% отримала уже після кількох занять. Секрет успіху школи - продумана методологія і грамотне планування курсу. Професіоналізм відчувається у всьому. 
Особиста подяка інструктору Дмитрові Цвигуну :) Хороших вам учнів!

 

Лісова Світлана 30/06/2017

Доброго дня! Хочу подякувати школі "Рега", а зокрема інструктору Олегу Пилату, за успішне завершення "Початкового курсу". Олег справді фахівець своєї справи, терпеливий і виважений інструктор.
Ще два місяця тому, мені важко було себе уявити за кермом, але завдяки правильній роботі Олега, я без абсолютного остраху їздила по місту)))
Бажаю Вам процвітання, а всім хто має бажання водити автомобіль, але боїться, без вагань звертайтесь в школу і ви однозначно поїдете)))

Мороз Ірина 30/06/2017

Виявилося, що згадати старі та набути нові навики водіння автомобілем не так важко, особливо з таким інструктором як Дмитро Цвигун. Його високий професіоналізм, незворушний спокій, виваженість, завжди позитивний настрій, доброзичливість і толерантність вселили мені віру в успіх та допомогли подолати психологічний бар"єр. Діма, дуже дякую та обіцяю не підвести на дорогах!

Тамара Долішня 29/06/2017

Тиждень тому завершила "Початковий курс" з інструктором Олегом Пилатом. Не можу підібрати слів, щоб висловити вдячність цьому неймовірному інструктору і просто хорошій людині, який допоміг подолати страх водіння, навчив безлічі речей за такий, здавалось би, невеликий термін.
Олег, дякую за науку, за терплячість і хороший настрій! Обов'язково прийду ще на "Основний курс" :)