Відгуки про автошколу

Якщо Ви бажаєте залишити відгук про нашу роботу, або маєте до нас якісь запитання - скористайтесь формою зворотнього звязку

Наталія 10/05/2019

Хочу подякувати інструктору школи, Владиславу Жулкевському, в якого я проходила "Основний курс" навчання водінню: за ввічливе ставлення, терплячість, високий професіоналізм та знання, пунктуальність та організованість, добре продумані заняття, гарний настрій та впевненість, яку я отримала завдяки його настановам!

 

Андрій 06/05/2019

Дякую за професійні кроки та терпіння інструктору Олег Барабаш. Маю надію на продовження навчання вже на власному авто)

 

Юлія Каліновська 17/04/2019

Рега, дякую що змінюєте стереотипи про школу водійської майстерності. Це той випадок, коли інвестиція виправдана на 300 % до кожної копієчки. Ви надаєте якісні послуги. Дякую моєму інструктору Дмитру Цвигуну, з яким було цікаво, комфортно, інформативно, пізнавально разом пройти "Початковий курс". Дмитро дуже тактовний та терпеливий, підтримує, підбадьорює, мотивує. Поборовши свої страхи - кермую і Вас заохочую.

 

Діана Далькевич 04/04/2019

Дуже задоволена навчанням в школі і раджу своїм знайомим. Дякую за вашу роботу!

Надія Кушнір 03/04/2019

Я займалася у пана Андрія, він просто вражає своєю терплячістю і адекватністю. Все навчання відбувалося поступово, непомітно, без зайвих нервів і страхів, і більше нагадувало за своїм ефектом прийом у психотерапевта, тому що потім йшла щаслива додому.

Трьох наступних бажаючих навчитися в Регу вже заслала:)

Дякую!