Відгуки про автошколу

Якщо Ви бажаєте залишити відгук про нашу роботу, або маєте до нас якісь запитання - скористайтесь формою зворотнього звязку

Marina Butlya 12/11/2017

Нещодавна закінчила початковий курс.Дуже вдячна інструкторк Назару за професіоналізм і терпіння)Планую пройти ще основний курс і обов'язково з Назаром.Рекомендую!

Ждиняк Наталія 19/10/2017

Дякую професійності інструктору Дмитру Цвигуну. Він чудовий вчитель.На 5 уроці навчання я сама вже сіла за кермо і їхала. Я отримую тепер масу задоволень, що вмію вже водити автомобіль.Все завдяки ,звичайно, вчителю! Дмитро, велике вам і вашій школі спасибі.Всім рекомендую,хто ще вагається.Головне бажання навчитись.Дякую.Ви молодці.Ставлю 12 балів (по 12 бальній системі).

Ярка Уляна 19/10/2017

Добре, коли ти починаєш водити автомобіль в молодому віці, але не все так в житті складається, часом починати треба і в 40. Це набагато складніше і складається враження, що ти вже не зможеш. Тому особлива подяка Владиславу Жулкевському за його надзвичайне терпіння і приємну вдачу, за те, що вселив в мене думку і вміння, що я все таки зможу водити і тепер на дорозі почуваюся комфортно. Дякую школі, що набираєте таких надзвичайно кваліфікованих інструкторів))))

Cергій Головачев 17/10/2017

Хочу подякувати інструктору Зенику за якісний і професійний початковий курс. Після закінчення курсу, їжджу по місту з впененістю - що, власне, і хотів отримати від курсів. Школу Рега можна радити усім бажаючим навчитись самотужки їздити дорогами міста.

Кінаш-Равлінко Зеновій 15/09/2017

Пройшов основний курс водіння під чітким наглядом інструктора Владислава.
Все дуже доступно пояснював, вказував на зроблені помилки і одразу ж аналізували як потрібно було зробити правильно.
Дякую за хороше навчання!!!