Відгуки про автошколу

Якщо Ви бажаєте залишити відгук про нашу роботу, або маєте до нас якісь запитання - скористайтесь формою зворотнього звязку

Марко Лаврух 11/01/2018

Дуже класні курси. Я вівдвідав "Професійний курс" - дуже задоволений! Інструктори Олександр та Роман чудово проводили заняття, достуно пояснювали ситуації, які виникали під час занять, коментували поведінку автомобіля на дорозі.
Після даного курсу набагато краще відчуваю свій автомобіль, його можливості, впевненіше почуваюся на дорозі.
Дуже рекомендую даний курс всім, хто прагне покращити свої вміння при керуванні автомобілем!
Дякую Олександру і Роману!!!

 

Taras L 28/12/2017

  Дуже задоволений ,що обрав вашу школу і не помилився, ще одне заняття лишилось початкового курсу, аж не хочеться вірити;). Окрема подяка Роману,моєму інструктору, сподіваюсь ,в вас вони всі такі веселі ,спокійні і професійні,бо повернуся на наступний курс. Рекомендую всім,хто ще сумнівається.

 

Любов Червук 20/12/2017

Доброго дня! Хочу поділитися величезною радістю- я здала тест-драйв на автодромі «Чайка» у Києві! І все це завдяки навчанню у Автошколі Водійської Майстерності Рега, а саме кваліфікованим, грамотним, терпеливим інструкторам Олександру, Андрію і Олегу! Вони за надзвичайно короткий термін допомогли мені оволодіти всіма необхідними навиками, щоб почуватись за кермом автомобіля впевненно і спокійно. Із задоволенням хочу порекомендувати всім автомобілістам або початківцям удосконалювати свої навики саме у автошколі Рега - це круто!

Уляна 11/12/2017

Закінчила курс екстремального водіння, надзвичайно задоволена, кожне заняття проходило насичено і цікаво. Здавалося б, що не отримаю нічого нового, так як маю великий досвід, та багато наїжджених кілометрів, але настільки вдало розроблена програма, що з кожної вправи є що взяти собі до уваги, та є над чим працювати, головне це постійно розвиватись та бути відкритим до нового, я рекомендую усім школу Тараса Реги, дякую що є така змога вдосконалювати свої вміння, також дякую інструкторам Саші та Роману за професіоналізм, розуміння, та повагу, все пройшло чудово, до Вас на зимовий курс, впевнена що отримую ще більше вміння у засніжену погоду та ожеледицю.

Галина Дацьо 05/12/2017

Добрий вечір! Сьогодні закічила навчання в професійній "Школі водійської майстерності "Рега". Особлива подяка інструктору - людина дуже спокійна, добра, навчатися у нього одне задоволення, завжди розкаже, як правильно діяти в любій ситуації. З допомогою інструктора Зеновія Дудака, я навчилася впевнено керувати авто, правильно переключати коробку передач, а також проїжджати кільце. Велике спасибі за такого чудового, кваліфікованого і відповідального інструктора.