Новини

11/11/2019 Новини школи

Катя, студентка тренера Олега Грицая, після ретельної підготовки на майданчику школи «Rega», відпрацьовує паркування заднім ходом у реальних умовах.

Паркування заднім ходом - один з найбільш необхідних маневрів в міських умовах. Місць для стоянки стає все менше, тому водіям частенько доводиться паркуватися в дуже складних умовах. При цьому, навіть у досвідчених водіїв подібна процедура може викликати труднощі.

Для того, щоб безпечно маневрувати в обмеженому просторі, потрібно добре відчувати габарити свого автомобіля. Таке відчуття власного авто, його розмірів (крайніх точок) приходить на спеціально обладнаному майданчику школи, де на заняттях за програмою «Основний курс» Ви:

✅Зрозумієте скільки місця в реальності займає Ваше авто, відчуєте поперечно-повздовжні габарити автомобіля;

✅Навчитесь безпечно маневрувати в обмеженому просторі;

✅До автоматизму відпрацюєте точність дій та правильність траєкторій при паркуванні;

✅Розберете найпоширеніші помилки водіїв на парковках та навчитись уникати їх.

 

Детальніше

08/11/2019 Новини школи

Одним з найбільш важливих моментів навчання за програмою «Початковий курс управління мотоциклом» є усвідомлення ваги мотоцикла та його габаритів. Завдяки комплексу спеціальних вправ, Ви навчитесь легко та впевнено управляти важким байком на різних швидкостях, здійснювати необхідні маневри швидко та безпечно.

Детальніше

08/11/2019 Новини школи

Будьмо взаємно ввічливими.
Увімкнути покажчик повороту — просто. Однак, неодноразово трапляються ситуації, коли водії забувають або свідомо ігнорують цю просту дію.
Виконуючи маневри без попередження, можна з легкістю створити аварійну ситуацію. Вмикати покажчики повороту необхідно незалежно від того, чи є на дорозі інші автомобілі чи ні. Адже таким чином водії інформують про маневр не тільки інших водіїв, а й пішоходів, велосипедистів.
     Подавати сигнал покажчиками повороту або рукою належить завчасно до початку маневру (з урахуванням швидкості руху), але не менш як за 50–100 м у населених пунктах і за 150–200 м поза ними, і припиняти негайно після його закінчення (подавання сигналу рукою слід закінчити безпосередньо перед початком виконання маневру). Сигнал забороняється подавати, якщо він може бути не зрозумілим для інших учасників руху.
     Водій повинен подавати сигнали світловими покажчиками повороту відповідного напрямку:

  • перед початком руху і зупинкою;
  • перед перестроюванням, поворотом або розворотом.

✔️У разі відсутності або несправності світлових покажчиків повороту сигнали початку руху від правого краю проїзної частини, зупинки зліва, повороту ліворуч, розвороту або перестроювання на смугу руху ліворуч подаються лівою рукою, витягнутою вбік, або правою рукою, витягнутою вбік і зігнутою у лікті під прямим кутом угору.
✔️Сигнали початку руху від лівого краю проїзної частини, зупинки справа, повороту праворуч, перестроювання на смугу руху праворуч подаються правою рукою, витягнутою вбік, або лівою рукою, витягнутою вбік і зігнутою у лікті під прямим кутом угору.
✔️У разі відсутності або несправності сигналів гальмування такий сигнал подається лівою або правою рукою, піднятою вгору.
Відповідальність за порушення правил використання сигналів поворотів передбачено ч.2 статті 122 КУпАП. Тому будьте відповідальними та не порушуйте!

Детальніше

06/11/2019 Новини школи

Дощовий осінній ранок - не привід сумувати, а ще один стимул для того щоб навчитись керувати автомобілем. Адже в салоні авто завжди тепло і затишно. А ще - не потрібно чекати громадський транспорт на холодній зупинці.

Наша школа працює за авторською методикою, перевіреною часом, завдяки чому навчання в "Rega" це 100 процентний результат та гарантія Ваших впевненості та безпеки на дорозі.

Детальніше

04/11/2019 Новини школи

З настанням осені погодні умови погіршуються і пересуватися на байку стає складніше.

Осінь у Львові - це час дощів, вітру і ранкових туманів. Якщо автомобіліст достатньо захищений від негативних погодних явищ, перебуваючи в теплому і затишному салоні машини, то мотоцикліст дуже гостро відчуває на собі всі коливання погоди.

В такий час варто особливо подбати про безпеку - їзда в негоду вимагає не тільки спеціальної підготовки техніки та відповідного екіпірування, але й хороших навичок водіння.

Заняття за програмою «Професійний курс управління мотоциклом» допоможе Вам підготуватися до будь-яких сюрпризів погоди і несприятливих дорожніх обставин!

Інфо: 098-444-12-40.

 

Детальніше

01/11/2019 Новини школи

Сьогодні Ірина Оптимістка - впевнений та обережний водій, яка проїхала за кермом власного авто не одну тисячу кілометрів. На фото - перші заняття Ірини за програмою «Початковий курс», шість місяців тому.

Кожен водій-початківець, який щойно завершив навчання в автошколі та отримав посвідчення водія, потребує майбутнього самовдосконалення і поступового накопичення досвіду. Адже навичок, отриманих в класичній автошколі, частенько зовсім недостатньо для того, щоб познайомитися з усіма можливими ситуаціями на дорозі, з усіма випадковостями і несподіванками дорожнього руху.

Команда школи «REGA» із задоволенням поділиться з Вами своїм досвідом та допоможе пройти шлях від початківця до впевненого водія швидко, легко і без зайвих стресів.

 

Детальніше

31/10/2019 Новини школи

Останнє заняття за програмою «Основний мотокурс» Катерини. Цього разу для навчання учениця Дмитра Вороніна обрала мотоцикл Yamaha MT-03, а для виїзду на дорогу загального користування - мотоцикл Honda xr 150L.

«Основний мотокурс» складається з максимальної кількості виїздів на дорогу загального користування та моделювання найскладніших дорожніх ситуацій на закритому навчальної майданчику. Адже наше завдання - підготувати Вас до самостійного, безпечного руху в умовах міського трафіку.

Чекаємо на Катерину на наших тренуваннях випускників - для вдосконалення та обміну досвідом, що є важливою складовою навчання в мотошколі «Rega».

 

Детальніше

30/10/2019 Новини школи

Довезти себе до роботи, з’їздити в цент міста у час пік, або навіть відвезти себе у відпустку – все це та багато іншого тепер доступно для Марти, учениці тренера Назара Кравця!

Після отримання посвідчення водія пройшло багато часу, отримані раніше знання недостатні або призабулися? Навчання за програмою «Основний курс» в школі водійської майстерності «REGA» - саме те що Вам потрібно. В програмі курсу:

✅Комунікація і взаємодія з іншими учасниками руху;

✅Проїзд простих та складних перехресть;

✅Контроль дистанції;

✅Вибір безпечного швидкісного режиму;

✅Правильне планування маршруту і орієнтування на ньому з урахуванням ділянок підвищеного ризику;

✅Розвиток вміння швидко приймати правильне рішення в різних дорожньо-транспортних ситуаціях.

✅Паркування у складних місцях.

 

Детальніше

29/10/2019 Новини школи

Третє заняття за програмою «Основний курс» Юлії, учениці тренера Олега Грицая. Крок за кроком, за допомогою спеціальних вправ, формуємо правильні навички паркування.

У безпечних умовах, на навчальному майданчику нашої школи, Ви до автоматизму відпрацюєте точність дій та правильність траєкторій при паркуванні. Далі - паркування у реальних умовах - в центральній частині міста, на паркінках торгових центрів та інших проблемних місцях.

 

Детальніше

28/10/2019 Новини школи

Що таке VIN-код. Для чого він потрібен та як його розшифрувати.

VIN-код - унікальний ідентифікаційний номер транспортного засобу (англ. Vehicle identification number), який у більшості випадків складається з 17 символів. За допомогою VIN-коду можна дізнатися рік випуску, країну виготовлення, виробника, тип двигуна і багато іншої корисної інформації. Код розміщується на тих частинах кузова або шасі, які не можна зняти, або на спеціально виготовлених номерних табличках. Код є обов'язковим елементом маркування та індивідуальний для кожного ТЗ.
Більшість автовиробників використовує VIN-код, структура якого визначається міжнародними стандартами ISO 3779-1983 та ISO 3780, що дозволяє не тільки легко ідентифікувати автомобіль, але і служить захистом від викрадень. Адже VIN-код складається з букв і цифр, комбінацію яких неможливо підробити, оскільки при створенні коду застосовується алгоритм обчислення контрольного числа, за яким можна перевірити машину на викрадення.
Вперше VIN-код почали використовувати в 1977 році канадські і американські автовиробники, в цих країнах дотримуються стандарту і зараз, а от у Європі - не завжди.
Відповідно до стандарту, у VIN-коді дозволено використовувати всі арабські цифри і латинські букви (А В CDF Е G Н J До LN М Р RS Т VWUXYZ), за винятком букв Q, O, I. Ці букви заборонені для використання, оскільки O і Q схожі між собою, а I і O можна сплутати з 0 і 1.
Місця нанесення ідентифікаційного номера виробник зазвичай вказує в технічній документації до транспортного засобу. Способи маркування та місця знаходження коду можуть відрізнятися. Кожна автомобільна фірма має свої особливості та переваги, і все ж в більшості випадків сучасні автомобілі мають ідентифікаційні номери в наступних містах:

  • на лівій верхній частині панелі приладів, внизу лобового скла. Причому розташування номера кузова таке, що побачити VIN-код можна тільки зовні автомобіля;
  • поруч з водійським сидінням в самому низу арки. Номер видно тільки в тому випадку, якщо водійські дверцята відкриті;
  • під кріслом водія. Для того щоб побачити ідентифікаційний номер, необхідно відсунути водійське сидіння і відігнути килимок;
  • під капотом. VIN код вибитий на спеціальній маркувальної таблиці, яка закріплена в зручному для огляду місці за допомогою заклепок або гвинтів;
  • безпосередньо на двигуні.

В склад VIN коду входять 3 обов'язкові частини:

  • WMI (містить 3 символи) - дозволяє дізнатися країну походження та виробника автомобіля.
  • VDS (містить 6 символів) - описова частина, дозволяє визначити модель автомобіля і його головні характеристики: тип двигуна,його серію та модель, а також містить дані про тип кузова.
  • VIS (містить 8 символів) - частина, в якій можна дізнатися рік випуску транспортного засобу, модельний рік та на якому заводі вироблено ТЗ.

 

Детальніше