Новини

21/08/2019 Новини школи

Викладачі теж вчаться. Представники школи водійської майстерності “Rega”, разом з нашими випускниками, вчились визначати пріоритети при наданні першої допомоги при ДТП:
- зупинка масивних кровотеч;
- серцево-легенева реанімація;
- непритомність;
- травма шиї/хребта;
- травма грудної клітки;
- опіки та переохолодження;
- переломи та вивихи, краш-синдром;
- зупинка некритичних кровотеч.

19/08/2019 Новини школи

Школа водійської майстерності «REGA» - експерт у галузі безпечного водіння - запрошує на Спецкурс «Перша допомога при ДТП», який для студентів та випускників нашої школи проведуть сертифіковані інструктори з Курси першої допомоги CAB.
-Заняття відбудуться 20.08.19 та 22.08.19 з 18:00 до 21:30. Курс складається з 2-х занять, кожне з яких триватиме по 3 год. 30 хв.
-Приймає та пригощає кавою - Мотосалон Procar Lemberg (с. Сокільники, вул. Скнилівська, 23).
-Цей курс рекомендований для всіх учасників дорожнього руху – водіїв, пасажирів, мотоциклістів, велосипедистів і пішоходів.

19/08/2019 Новини школи

Незабаром мотоспільнота Львова стане більше, поповнившись ще одним безпечним райдером. В п’ятницю у Ані було лише четверте заняття за програмою «Початковий курс управління мотоциклом» і учениця тренера Олега Грицая не тільки майже без помилок виконує всі завдання курсу, але й вже самостійно приїжджає на заняття.

16/08/2019 Новини школи

Після уроку з габаритної підготовки Ольга, учениця тренера Олександра Сагайдака, відразу вирушила в центр міста - застосовувати здобуті знання на практиці. Дякуємо за фотозвіт :-)

14/08/2019 Новини школи

Друзі, будьте обережні за кермом сьогодні: зменшіть швидкість та збільшіть дистанцію і, обов‘язково, вмикайте фари.
Пункт 19.1 ПДР України говорить:
-У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості незалежно від ступеня освітлення дороги, а також у тунелях на транспортному засобі, що рухається, повинні бути ввімкнені такі світлові пристрої:
-на всіх механічних транспортних засобах — фари ближнього (дальнього) світла;
-на мопедах (велосипедах) і гужових возах (санях) — фари або ліхтарі;
-на причепах та транспортних засобах, що буксируються, — габаритні ліхтарі.
Примітка. В умовах недостатньої видимості на механічних транспортних засобах дозволяється замість фар ближнього (дальнього) світла ввімкнути протитуманні фари.

12/08/2019 Новини школи

Старший тренер школи «Rega» - Олександр Сагайдак готує представників львівської служби поліції охорони до змагання зі Швидкісного маневрування на автомобілі серед поліцейських-водіїв органів поліції охорони.Чергові змагання відбудуться вже зовсім скоро в Києві і в них, зазвичай, бере участь близько 30 команд.
Бажаємо перемоги команді зі Львова!

12/08/2019 Новини школи

Що обрати? Традиційне авто з бензиновим двигуном, маневренний та економічний мотоцикл чи транспорт майбутнього – електромобіль? Сьогодні представники львівського офісу PLvision робили нелегкий вибір з допомогою тренерів школи REGA. Дякуємо салону "Артенерго Мотор. Електромобілі" за можливість випробувати електрокари різних класів та потужностей

09/08/2019 Новини школи

Не секрет, що велосипедистам, зазвичай, швидко вдається навчитись керувати і мотоциклом. А що вже казати про прихильників гіроборду.

Іван, студент тренера Олега Грицая, приїзжає на заняття на одному колесі, тому і навчання на «Початковому мотокурсі» йому вдається легко.

08/08/2019 Новини школи

«Основний курс» в школі водійської майстерності «Rega» - це авторська методика навчання, спрямована на вироблення безпечного стилю водіння.

У нас Ви буде не просто пересуватись дорогами міста, а навчитесь контролювати ситуацію навколо Вашого автомобіля та отримаєте розуміння того, як правильно взаємодіяти з іншими учасниками руху.

Ви значно розвинете навички спостереження за дорожньою ситуацією, навчитесь розпізнавати приховані небезпеки і планувати свої дії.

В програму входять:

 Проїзд простих та складних перехресть;

✅ Контроль дистанції під час початку руху та при гальмуванні;

 Вибір швидкісного режиму;

 Правильне планування маршруту з урахуванням ділянок підвищеного ризику;

 Розвиток вміння швидко приймати рішення в різних дорожньо-транспортних ситуаціях;

 Комунікація на дорозі та взаємодія з іншими учасниками руху;

 Паркування на майданчиках школи та в реальних умовах.

 

07/08/2019 Новини школи

Навіть якщо Ви вже не перший рік за кермом мотоциклу, важкі погодні умови - туман, сильний дощ, а також їзда у сутінки посилюють невпевненість та породжують відчуття тривоги. Навчання за програмою «Професійний курс управління мотоциклом» допоможе:

- вчасно та правильно реагувати на всі зміни дорожньої обстановки;

- уникати найбільш поширених помилок, що здійснюють байкери;

- виробити алгоритм виходу з небезпечних ситуацій.