Новини

03/06/2019 Новини школи

Основний мотокурс в школі «Rega» – це можливість отримати досвід та навики керування мотоциклом в міському трафіку під «прикриттям» досвідченого тренера. Супровід буде здійснюватися за допомогою сучасної системи радіозв’язку.

Мета курсу - підготовка байкерів до суворих міських умов. Навчальна програма не містить змійок та вісімок, які ми вивчаємо на Початковому мотокурсі, а складається з максимальної кількості виїздів на дорогу загального користування та моделювання найскладніших дорожніх ситуацій на закритому навчальної майданчику.

Пройшовши навчання за програмою Основний мотокурс, Ви:

 • навчитесь взаємодії з іншими учасниками дорожнього руху;
 • отримаєте навички маневрування у швидкісному потоці;
 • відточите вміння контролювати сліпі зони;
 • дізнаєтесь які небезпеки на Вас чекають та як їх уникнути;
 • навчитесь займати правильне положення на дорозі;
 • отримаєте досвід управління мотоциклом на позаміських дорогах.

 

31/05/2019 Новини школи

Христина, студентка тренера Віктора Усика, закінчила навчання за програмою «Початквий курс» в нашій школі, а от отримувати посвідчення водія буде вже в Німеччині.

 Як і в багатьох інших країнах, для того щоб отримати посвідчення водія в Німеччині, потрібно здати теоретичний та практичний іспити.  Практичний іспит триває  до 45 хвилин і включає технічні питання перед початком руху (як перевірити рівень масла, де включаються габаритні вогні, як перевірити шини і тому подібне), рух по місту і рух по автобану. В чому основні відмінності в навчанні та складанні іспитів:

 1. Медкомісію проходити не доведеться, обов’язковою є лише  перевірка зору.
 2. Перед записом в автошколу потрібно пройти Курс першої допомоги, який триває близько 8 годин.  Вас навчать основним прийомам, необхідним водію в екстремальній ситуації: як робити штучне дихання, накладати шину на зламану ногу і багато іншого.
 3. В теоретичній частині іспиту  є великий блок  запитань, пов'язаних з велосипедистами на дорозі а також низка запитань по екології. Також, потрібно знати кілька формул, наприклад, як розрахувати гальмівний шлях.
 4. Якщо Ви отримуєте посвідчення водія вперше – повинні від’їздити з інструктором мінімум 12 годин: 3 години вночі, 4 години по автобанам.
 5. Отримати посвідчення водія можна в 17 років, але до 18-ти їздити можна лише у супроводі дорослого.

Бажаємо Христині успіху на іспитах і дякуємо за допомогу у підготовці матеріалу нашій студентці Олені Яремко, яка також отримувала посвідчення водія в Німеччині.

31/05/2019 Новини школи

Старший тренер школи «Rega» Олександр Сагайдак проводить щорічну оцінку рівня водійської майстерності співробітників для компанії «Кастрол Україна».

Ми маємо значний досвід впровадження сучасних стандартів безпечного водіння на підприємствах, що дозволяє скоротити витрати на експлуатацію та ремонт транспорту, а також уникнути недоотримання прибутку, яке неминуче при виході з ладу службових транспортних засобів.

Ми пропонуємо наступний комплекс послуг:

- Тестування кандидатів у водії;

- Оцінка рівня водійської майстерності в компанії;

- Розробка і впровадження стандартів автомобільної безпеки;

- Навчання співробітників.

 

29/05/2019 Новини школи

З появою дитини життя сучасної дівчини змінюється. Тепер потрібно буде встигати ще більше справ в обмежений час. І вміння майбутньою мамою керувати авто значно полегшить життя сім’ї, в якої маленька дитина.

На заняттях за програмою «Початковий курс» Юля освоїла всі навички, потрібні для того щоб підвищити власну безпеку та безпеку дитини під час руху. Учениця тренера Олега Барабаша навчилась правильному і плавному маневруванню, м'якому гальмуванню та всьому необхідному щоб зробити пересування автомобілем з малюком максимально комфортним та простим.

Бажаємо нашій випускниці легких поїздок і чекаємо в гості з малюком - при потребі, ми також навчимо правильно кріпити автокрісло і надамо поради з його вибору.

 

 

27/05/2019 Новини школи

Будь-яке навчання стає ефективним коли відбувається системно та комплексно.

Саме тому у наш «Початковий мотокурс», на відміну від програм більшості класичних автошкіл, входять не тільки базові елементи управління мотоциклом, такі як «змійка» або «вісімка».

На заняттях за програмою «Початковий мотокурс» Ваш тренер також розповість про тонкощі обслуговування мототехніки, про небезпеки які чекають на байкера на дорозі та способи їх уникнення. Якщо Ви ще не купили власний байк, то в процесі навчання наші інструктори розкажуть про особливості різних типів мотоциклів, їх плюси та мінуси. Порекомендують модель та марку конкретно для вас, орієнтуючись на Ваші потреби та динаміку навчання в мотошколі.

Інфо: 098-444-12-40, (032)290-26-06.

 

24/05/2019 Новини школи

Небо над Ареною захмарилось. Але учні тренерів Дмитра Вороніна та Олега Грицая дощу не бояться, адже в майбутньому доведеться їздити у будь-яку погоду.

Ми в мотошколі «Rega» підготуємо Вас до будь-яких несподіванок на дорозі, і погана погода не виключення.

 

22/05/2019 Новини школи

Ви нещодавно отримали посвідчення водія, або мали перерву в керуванні автомобілем? Ми розробили для Вас спеціальну програму навчання, яка дозволить Вашому початковому водійському досвіду закріпитися на рефлекторному рівні, м’язовій пам’яті та стилі мислення.

«Основний курс» в школі водійської майстерності «Rega” - це поглиблене закріплення базових навичок, а також вивчення прийомів та технік управління автомобілем які не входять в програму жодної автошколи.

Христина отримала посвідчення водія рік тому, але для того щоб почувати себе за кермом впевнено та безпечно вирішила пройти навчання за програмою «Основний курс» в тренера Назара Кравця в якого, до речі, навчалась і мама Христини.

Дякуємо, що обираєте нашу школу.

 

17/05/2019 Новини школи

Навчання за програмою «Підлітковий курс».

Більшість водіїв, які щойно отримали посвідчення водія, мають дуже мало реального досвіду. Тому, навіть за умови ідеального знання ПДР та здачі практичного іспиту з водіння часто почувають себе не впевнено на дорозі та приймають хибні рішення.

У такій не простій та відповідальній справі, як керування автомобілем досвід, отриманий в ранньому віці, стане міцним фундаментом майбутньої водійської майстерності. Саме шкільний вік є найкращим для засвоєння моторних навиків.

Дарія вже завершила навчання за програмою «Підлітковий курс». Тепер практичний іспит з водіння, який чекає на кожного кандидата у водії в сервісному центрі МВС, буде для учениці тренера Віктора Усика не складним.

 

16/05/2019 Новини школи

Професійний курс в школі Rega - для досвідчених водіїв, які не зупиняються на досягнутому та прагнуть сформувати стійкі навички для дій в критичних ситуаціях.

 

14/05/2019 Новини школи

Що має бути в автомобільній аптечці. Повний перелік.

Щодо комплектації аптечки в Україні діє стандарт від 2013 року. У 2018 році МОЗ України підготувало проект наказу змін, проте це лише проект, який поки що не пройшов жодного узгодження і не адаптований до українських стандартів.

На сьогодні аптечка має бути укомплектована згідно ДСТУ 3961-2000 «Аптечка медична автомобільна» з урахуванням останніх змін від 01.09.2013 р.

Стандарт передбачає два типи аптечок – № 1 і № 2, відповідно для автомобілів з кількістю людей в салоні до 9 та більше. Кожен тип аптечки містить два обов’язкові набори, які повинні бути вкладені в окремі поліетиленові пакети-кишені. Перший так званий аварійний – для зупинки кровотечі, другий – експлуатаційний, для застосування при травмах.

"Автомобільна аптечка №1 - обов'язковий набір №1"

- джгут для зупинки кровотечі -1 шт.
- бинт еластичний (5м х 10см) - 1 шт.
- бинт марлевий стерильний (5м х 10см) - 2 шт.
- бинт марлевий стерильний (7м х 14см) - 1 шт.
- бинт марлевий нестерильний (5м х 5см) – 2 шт.
- бинт марлевий нестерильний (7м х 14см) -2 шт.
- серветки з хлоргексидом (або замінники) (6см х 10см), смужки на гелевій основі с антимікробною дією полігексаметилен гуанідин гідрохлорида (або замінники) (10см х 50см) - 2 шт.
- серветки марлеві стерильні середні - 1 шт.
- вата нестерильна 50 г - 1 шт.
- лейкопластир (5 м х 5 см) у рулоні - 1 шт.
- пластир бактерицидний (2,3 см х 7,2 см) – 4 шт.
- серветки кровоспинні з фурагіном (або його замінники) (6см х 10см) – 2 шт.
- серветки стерильні (6см х 10см) – 6 шт.
- пакет перев’язувальний стерильний – 1 шт.
- ножиці парамедичні (19 см) – 1 шт.
 

Автомобільна аптечка №1 - обов'язковий набір №2

- косинка медична перев’язувальна з будь-якої тканини (50 см х 50 см) – 1 шт.
- гелева пов’язка у разі опіків – 1 шт.
- плівка (клапан) для проведення штучного вентилювання легенів – 1 шт.
- рукавички медичні №8 з поліетилену, комплект– 1 шт.
- термопокривало (160см х 210см) – 1 шт.
- пінцет анатомічний – 1 шт.
- булавки англійські – 2 шт.