Новини

31/05/2019 Новини школи

Старший тренер школи «Rega» Олександр Сагайдак проводить щорічну оцінку рівня водійської майстерності співробітників для компанії «Кастрол Україна».

Ми маємо значний досвід впровадження сучасних стандартів безпечного водіння на підприємствах, що дозволяє скоротити витрати на експлуатацію та ремонт транспорту, а також уникнути недоотримання прибутку, яке неминуче при виході з ладу службових транспортних засобів.

Ми пропонуємо наступний комплекс послуг:

- Тестування кандидатів у водії;

- Оцінка рівня водійської майстерності в компанії;

- Розробка і впровадження стандартів автомобільної безпеки;

- Навчання співробітників.

 

29/05/2019 Новини школи

З появою дитини життя сучасної дівчини змінюється. Тепер потрібно буде встигати ще більше справ в обмежений час. І вміння майбутньою мамою керувати авто значно полегшить життя сім’ї, в якої маленька дитина.

На заняттях за програмою «Початковий курс» Юля освоїла всі навички, потрібні для того щоб підвищити власну безпеку та безпеку дитини під час руху. Учениця тренера Олега Барабаша навчилась правильному і плавному маневруванню, м'якому гальмуванню та всьому необхідному щоб зробити пересування автомобілем з малюком максимально комфортним та простим.

Бажаємо нашій випускниці легких поїздок і чекаємо в гості з малюком - при потребі, ми також навчимо правильно кріпити автокрісло і надамо поради з його вибору.

 

 

27/05/2019 Новини школи

Будь-яке навчання стає ефективним коли відбувається системно та комплексно.

Саме тому у наш «Початковий мотокурс», на відміну від програм більшості класичних автошкіл, входять не тільки базові елементи управління мотоциклом, такі як «змійка» або «вісімка».

На заняттях за програмою «Початковий мотокурс» Ваш тренер також розповість про тонкощі обслуговування мототехніки, про небезпеки які чекають на байкера на дорозі та способи їх уникнення. Якщо Ви ще не купили власний байк, то в процесі навчання наші інструктори розкажуть про особливості різних типів мотоциклів, їх плюси та мінуси. Порекомендують модель та марку конкретно для вас, орієнтуючись на Ваші потреби та динаміку навчання в мотошколі.

Інфо: 098-444-12-40, (032)290-26-06.

 

24/05/2019 Новини школи

Небо над Ареною захмарилось. Але учні тренерів Дмитра Вороніна та Олега Грицая дощу не бояться, адже в майбутньому доведеться їздити у будь-яку погоду.

Ми в мотошколі «Rega» підготуємо Вас до будь-яких несподіванок на дорозі, і погана погода не виключення.

 

22/05/2019 Новини школи

Ви нещодавно отримали посвідчення водія, або мали перерву в керуванні автомобілем? Ми розробили для Вас спеціальну програму навчання, яка дозволить Вашому початковому водійському досвіду закріпитися на рефлекторному рівні, м’язовій пам’яті та стилі мислення.

«Основний курс» в школі водійської майстерності «Rega” - це поглиблене закріплення базових навичок, а також вивчення прийомів та технік управління автомобілем які не входять в програму жодної автошколи.

Христина отримала посвідчення водія рік тому, але для того щоб почувати себе за кермом впевнено та безпечно вирішила пройти навчання за програмою «Основний курс» в тренера Назара Кравця в якого, до речі, навчалась і мама Христини.

Дякуємо, що обираєте нашу школу.

 

17/05/2019 Новини школи

Навчання за програмою «Підлітковий курс».

Більшість водіїв, які щойно отримали посвідчення водія, мають дуже мало реального досвіду. Тому, навіть за умови ідеального знання ПДР та здачі практичного іспиту з водіння часто почувають себе не впевнено на дорозі та приймають хибні рішення.

У такій не простій та відповідальній справі, як керування автомобілем досвід, отриманий в ранньому віці, стане міцним фундаментом майбутньої водійської майстерності. Саме шкільний вік є найкращим для засвоєння моторних навиків.

Дарія вже завершила навчання за програмою «Підлітковий курс». Тепер практичний іспит з водіння, який чекає на кожного кандидата у водії в сервісному центрі МВС, буде для учениці тренера Віктора Усика не складним.

 

16/05/2019 Новини школи

Професійний курс в школі Rega - для досвідчених водіїв, які не зупиняються на досягнутому та прагнуть сформувати стійкі навички для дій в критичних ситуаціях.

 

14/05/2019 Новини школи

Що має бути в автомобільній аптечці. Повний перелік.

Щодо комплектації аптечки в Україні діє стандарт від 2013 року. У 2018 році МОЗ України підготувало проект наказу змін, проте це лише проект, який поки що не пройшов жодного узгодження і не адаптований до українських стандартів.

На сьогодні аптечка має бути укомплектована згідно ДСТУ 3961-2000 «Аптечка медична автомобільна» з урахуванням останніх змін від 01.09.2013 р.

Стандарт передбачає два типи аптечок – № 1 і № 2, відповідно для автомобілів з кількістю людей в салоні до 9 та більше. Кожен тип аптечки містить два обов’язкові набори, які повинні бути вкладені в окремі поліетиленові пакети-кишені. Перший так званий аварійний – для зупинки кровотечі, другий – експлуатаційний, для застосування при травмах.

"Автомобільна аптечка №1 - обов'язковий набір №1"

- джгут для зупинки кровотечі -1 шт.
- бинт еластичний (5м х 10см) - 1 шт.
- бинт марлевий стерильний (5м х 10см) - 2 шт.
- бинт марлевий стерильний (7м х 14см) - 1 шт.
- бинт марлевий нестерильний (5м х 5см) – 2 шт.
- бинт марлевий нестерильний (7м х 14см) -2 шт.
- серветки з хлоргексидом (або замінники) (6см х 10см), смужки на гелевій основі с антимікробною дією полігексаметилен гуанідин гідрохлорида (або замінники) (10см х 50см) - 2 шт.
- серветки марлеві стерильні середні - 1 шт.
- вата нестерильна 50 г - 1 шт.
- лейкопластир (5 м х 5 см) у рулоні - 1 шт.
- пластир бактерицидний (2,3 см х 7,2 см) – 4 шт.
- серветки кровоспинні з фурагіном (або його замінники) (6см х 10см) – 2 шт.
- серветки стерильні (6см х 10см) – 6 шт.
- пакет перев’язувальний стерильний – 1 шт.
- ножиці парамедичні (19 см) – 1 шт.
 

Автомобільна аптечка №1 - обов'язковий набір №2

- косинка медична перев’язувальна з будь-якої тканини (50 см х 50 см) – 1 шт.
- гелева пов’язка у разі опіків – 1 шт.
- плівка (клапан) для проведення штучного вентилювання легенів – 1 шт.
- рукавички медичні №8 з поліетилену, комплект– 1 шт.
- термопокривало (160см х 210см) – 1 шт.
- пінцет анатомічний – 1 шт.
- булавки англійські – 2 шт.

13/05/2019 Новини школи

Клуб вихідного дня в школі "Rega". Запрошуємо випускників нашої школи, які займалися за програмою «Початковий курс» та студентів інших автошкіл для вдосконалення отриманих навиків та обміну досвідом.

Наші тренувальні збори проводяться один раз на місяць у вихідний день - в суботу або неділю. Тренування триває 2 години і буде актуальним для Вас якщо:

- Ви навчалися за програмою «Початковий курс» і мали не значну перерву;

- Ви рідко керуєте автомобілем і не хочете втрачати кваліфікацію;

- Ви змінили автомобіль і маєте потребу пристосуватися до габаритів у безпечних умовах;

- Ви вже керуєте авто самостійно але під час їзди містом/при паркуванні у Вас виникають труднощі;

- Ви отримали першопочаткові навики водіння в іншій автошколі. Але отриманих знань та вмінь для того щоб почувати себе безпечно серед інших учасників руху Вам не вистачає.

 

10/05/2019 Новини школи

Вечірні заняття за програмою «Професійний курс управління мотоциклом» - для досвідчених мотоциклістів або випускників мотошколи «Rega». Ми допоможемо відчути максимальні можливості та межі мотоцикла, навчимо контролювати свої думки, емоції, тіло та мотоцикл в надзвичайних умовах. Рівень складності завдань змінюється в процесі навчання - ми починаємо з простих дистанцій з великими проміжками між перешкодами і поступово переходимо до маневрування по складних траєкторіях. Курс дозволить перейти на новий рівень управління мотоциклом та розширить Ваше розуміння принципів керування байком.