Новини

11/03/2019 Новини школи

В сім'ї яка часто та далеко подорожує обов’язково повинно бути два водії - для того щоб допомагати та підміняти один одного у довгих поїздках.

Дружина-водій це вже не просто вірний штурман та весела компанія, це - безцінний помічник, який дозволить розслабитись та отримувати задоволення від дороги.

Дмитро вирішив допомогти Василині зробити перші кроки у водінні і на день св. Валентина подарував сертифікат на курс водіння в нашій школі.

Василина вже завершує навчання за програмою «Початковий курс», залишилось лише відточити паркування на власному автомобілі і - ВПЕРЕД ДО ПРИГОД.

 

06/03/2019 Новини школи

Цього тижня навчання за програмою « Основний курс» завершує Наталя.

Учениця Дмитра Вороніна вже мала хороший початковий досвід водіння та добре знала свої сильні та слабкі сторони. Тому, складаючи план навчання, тренер прийняв рішення особливу увагу приділити:

  1. руху містом та вивченню нових маршрутів;
  2. проїзду складних перехресть та руху по колу;
  3. паркуваню у реальних ситуаціях.

Оскільки Наталя кожен день долає великі відстані і пересувається, в основному, через центральну частину міста - акцент у навчанні також був зроблений на розвиток вміння правильно аналізувати дорожню ситуацію та швидко приймати необхідне рішення – адже взаємодія з іншими учасниками руху це важливий елемент особистої безпеки водія.

 

 

28/02/2019 Новини школи

2 за ціною одного, або навчання за системою «50 на 50»

Навчання за системою «50 на 50» - це можливість пройти одну з наших навчальних програм одночасно двом особам, а сплатити лише за одного. Навчальний час ділиться порівну між студентами, а деякі вправи виконуватимуться разом. Вимога до такої міні-групи - однаковий рівень водіння. Переваги такого навчання:

Партнера для навчання та час занять Ви обираєте самостійно.

Студенти одного рівня при виконанні завдань допускають одинакові помилки та зіштовхуються з однаковими труднощами. А тому мають унікальну можливість вчитись не лише на своїх помилках, а й на помилках товариша по навчанню.

Коли інструктор звертає увагу водія на його дії, інший учасник групи теж отримає можливість переусвідомити інформацію і таким чином теж прийматиме безпосередню участь у навчальному процесі.

26/02/2019 Новини школи

Друзі, незважаючи на те що на календарі ще лютий, запис на мотонавчання дуже жвавий.

Досить відкладати на потім - якщо бажаєте отримати перший досвід та навики керування двоколісним ще цієї весни – телефонуйте якнайшвидше, адже зараз ми здійснюємо запис вже на другу половину квітня.

Інфо: 098-444-12-40, (032)290-26-06.

 

25/02/2019 Новини школи

Габаритна підготовка – це останнє, заключне заняття в програмі «Початковий курс».

Така підготовка є комплексом вправ, що спрямовані на вироблення глибокого відчуття габаритів автомобіля та автоматизації навику крутіння керма під час руху.

Навіть якщо Ви навчалися на автомобілі школи – радимо це заняття пройти на власному автомобілі.

Учень Назара Кравця Ростислав пройшов «Початковий курс» на автомобілі школи Ford Fiesta, а вже через місяць приїхав на останнє заняття на власному авто – відточити всі тонкощі паркування.

20/02/2019 Новини школи

Лише кілька місяців тому Ярослав отримав посвідчення водія та проходив навчання за програмою «Основний курс» в нашій школі.

Тато Ярослава – Андрій - одразу записав сина і на «Зимовий курс», щоб допомогти водію-початківцю адаптуватися до особливостей керування автомобілем в зимових умовах. Ярослав займався як на власному авто, так і на автомобілі батька, що значно більший по габаритах. Проте, учень тренера Олександра почував себе однаково впевнено як на одному авто, так і на другому. Не віриться, але цієї зими Ярослав вперше за кермом.

P.S. До речі, навчання в нашій школі проходила і сестра Ярослава – Марта. І це - найвища оцінка нашої роботи - коли після закінчення наших курсів Ви рекомендуєте нас знайомим та записуєте на навчання рідних.

 

18/02/2019 Новини школи

Друзі, запрошуємо на відкриття МОТОСЕЗОНУ 2019 у Львові!

Цього року, відкриття проходитиме 14 квітня і традиційно, відбудуться змагання з GYMKHANA, які стають початком нового мотосезону вже декілька років поспіль.

Шановні байкери та поціновувачі моторуху в Україні, запрошуємо вас разом із друзями та братами по духу проїхатися колоною на очах у тисячі глядачів прямо до  Aria Group - група автомобільних компаній. Арія Моторс – офіційний дилер Honda та Автошкола водійської майстерності REGA спільно з мотоклубами Huligan MFC, Biker Club LX та Lions MC Ukraine bikers club відкривають Мотосезон 2019 у Львові!

Дата проведення: 14 квітня, неділя.

Традиційно на вас чекає гучне святкування на території Арії Моторс – змагання з Мото Джимхани, апетитна байкерська кухня та дуже драйвова атмосфера (вул. Городоцька, 306. Арія Моторс).

За детальнішою інформацією звертайтесь за номером: ‎‎0677502765 Валентин.

Чекаємо всіх!

 

14/02/2019 Новини школи

Будь-яке навчання це, насамперед, інвестиція в себе. А навчання водінню – це те що дозволить якісно змінити Ваше життя, подарує комфорт та незалежність.

Після проходження навчання за програмою «Початкового курсу» Ви зможете:

- довезти себе до роботи в теплі та комфорті;

- без проблем припаркуватися на перевантаженому паркінгу торгового центру;

- і, навіть, самостійно з’їздити у відпустку або просто на природу!

Будьте впевнені в собі і у Вас все вийде – як і в учениці тренера Олега Пилата. Всього тиждень тому Наталя закінчила навчання за програмою «Початковий курс» і вже самостійно та впевнено керує власним автомобілем.

Не вагайтесь – і Ви станете на один великий крок ближче до мрії.

 

12/02/2019 Новини школи

Заняття за програмою «Професійний курс».

Навіть якщо Ви – досвідчений водій та добре знаєте всі свої сильні та слабкі сторони - не вагайтеся, професійні тренера з екстремального водіння Олександр Сагайдак та Роман Струс завжди знайдуть, чим Вас зацікавити та здивувати. Курс включає:

- вибір ефективного методу гальмування в залежності від ситуації та покриття

- керування з використанням прийомів розподілу ваги автомобіля;

- долання ям, “лежачих поліцейських”, відкритих люків;

- побудова траєкторії для швидкого проїзду повороту;

- гальмування, підхід до повороту і фази руху у ньому;

- проходження повороту з врахуванням особливостей дорожнього покриття;

- динамічне відчуття габаритів;

- гальмування з об’їздом перешкоди;

- об’їзд перешкоди без гальмування;

- вправи на розвиток реакції;

- аналіз допущених помилок їх виправлення.

Все це та багато іншого чекає Вас на заняттях «Професійного курсу»! Обіцяємо, ми не дамо нудьгувати нікому.

 

11/02/2019 Новини школи

Зима відступає, але це явище – тимчасове.

Ольга розпочала заняття «Основного курсу» в зимових умовах, а продовжуватиме коли потепліє і сніг під колесами перетвориться у калюжі які, зазвичай, приховують глибокі ями. Важко переоцінити їх небезпеку. Це:

- пошкодження ходової;

- пошкодження диску або резини;

- виникнення аварійної ситуація у зв’язку зі зміною напрямку руху авто.

Але учениця Дмитра Вороніна вже опанувала базові навики керування автомобілем, попереду - вправи які допоможуть перейти на вищу ступінь водійської майстерності та навчитись краще відчувати автомобіль, швидко та безпечно пристосовуватись до різноманітних ситуацій. Ольга навчиться:

-  проїжджати ями, вибоїни та «лежачі поліцейські»;

-  уникати аварійних ділянок дороги;

-  передбачати та уникати обставин, які можуть призвести до аварії.