Новини

18/03/2019 Новини школи

Змагання з Motogymkhana 2019, на які ми всі так чекали, зовсім скоро! І вже відома попередня дата тренування – 7.04.2019 року.

Запрошуємо до участі всіх бажаючих, адже тренування буде корисним всім – як початківцям, так і професіоналам.

Мотоджимхана сприяє виробленню у мотоциклістів-початківців навичок правильного управління мотоциклом, розвитку майстерності у досвідчених райдерів і досягненню високих результатів у професійних спортсменів.

Чекаємо на Вас 7.04.2019 в 11.00 на навчальному майданчику школи “Rega”, на території стадіону «Арена Львів».

Інфо: 098-444-12-40, (032)290-26-06.

 

14/03/2019 Новини школи

Ми в школі водійської майстерності «Rega» переконані - вчитись правильно керувати автомобілем найкраще з дитинства. Знання та навики, отримані в ранньому віці, стануть міцним фундаментом майбутньої водійської майстерності.

Як свідчить наш багаторічний досвід роботи з водіями-початківцями - те, що зазвичай доводиться пояснювати дорослим, підлітки виконують вже підсвідомо.

Всі заняття з підлітками проводяться у безпечних умовах - на закритому, спеціально обладнаному майданчику, де Ваша дитина навчиться не просто механічно управляти автомобілем, але й отримає досвід прогнозування розвитку небезпечних подій та навчиться впливати на їх результат.

На фото – Олег, йому всього 12 років. Але його тренеру Олегу Пилату вже після першого заняття було зрозуміло – перед ним, в майбутньому, вправний та обережний водій. Крім того, після навчання в автошколі, Олег буде вдвічі обережніше переходити дорогу, адже тепер він поглянув на ситуацію очима не тільки пішохода і пасажира, але й водія.

 

13/03/2019 Новини школи

Ми започатковуємо нову традицію.
Тепер випускники нашої школи, які займалися за програмою «Початковий курс» мають можливість збиратися разом – для вдосконалення отриманих навиків та обміну досвідом. 
Запрошуємо Вас відвідати наші тренувальні збори які проводяться один раз на місяць у вихідний день - в суботу або неділю. 
Тренування триває 2 години і буде актуальним для Вас якщо:
- Ви навчалися за програмою «Початковий курс» і мали не значну перерву;
- Ви рідко керуєте автомобілем і не хочете втрачати кваліфікацію;
- Ви змінили автомобіль і маєте потребу пристосуватися до габаритів у безпечних умовах;
- Ви вже керуєте авто самостійно але під час їзди містом/при паркуванні у Вас виникають труднощі.

Запишіться в телефонному режимі і коли буде відома дата наступного тренування - адміністратор Вам зателефонує.

Телефон для запису: (032)290-26-06, 098-444-12-40.
Увага, кількість місць обмежена.

11/03/2019 Новини школи

В сім'ї яка часто та далеко подорожує обов’язково повинно бути два водії - для того щоб допомагати та підміняти один одного у довгих поїздках.

Дружина-водій це вже не просто вірний штурман та весела компанія, це - безцінний помічник, який дозволить розслабитись та отримувати задоволення від дороги.

Дмитро вирішив допомогти Василині зробити перші кроки у водінні і на день св. Валентина подарував сертифікат на курс водіння в нашій школі.

Василина вже завершує навчання за програмою «Початковий курс», залишилось лише відточити паркування на власному автомобілі і - ВПЕРЕД ДО ПРИГОД.

 

06/03/2019 Новини школи

Цього тижня навчання за програмою « Основний курс» завершує Наталя.

Учениця Дмитра Вороніна вже мала хороший початковий досвід водіння та добре знала свої сильні та слабкі сторони. Тому, складаючи план навчання, тренер прийняв рішення особливу увагу приділити:

  1. руху містом та вивченню нових маршрутів;
  2. проїзду складних перехресть та руху по колу;
  3. паркуваню у реальних ситуаціях.

Оскільки Наталя кожен день долає великі відстані і пересувається, в основному, через центральну частину міста - акцент у навчанні також був зроблений на розвиток вміння правильно аналізувати дорожню ситуацію та швидко приймати необхідне рішення – адже взаємодія з іншими учасниками руху це важливий елемент особистої безпеки водія.

 

 

28/02/2019 Новини школи

2 за ціною одного, або навчання за системою «50 на 50»

Навчання за системою «50 на 50» - це можливість пройти одну з наших навчальних програм одночасно двом особам, а сплатити лише за одного. Навчальний час ділиться порівну між студентами, а деякі вправи виконуватимуться разом. Вимога до такої міні-групи - однаковий рівень водіння. Переваги такого навчання:

Партнера для навчання та час занять Ви обираєте самостійно.

Студенти одного рівня при виконанні завдань допускають одинакові помилки та зіштовхуються з однаковими труднощами. А тому мають унікальну можливість вчитись не лише на своїх помилках, а й на помилках товариша по навчанню.

Коли інструктор звертає увагу водія на його дії, інший учасник групи теж отримає можливість переусвідомити інформацію і таким чином теж прийматиме безпосередню участь у навчальному процесі.

26/02/2019 Новини школи

Друзі, незважаючи на те що на календарі ще лютий, запис на мотонавчання дуже жвавий.

Досить відкладати на потім - якщо бажаєте отримати перший досвід та навики керування двоколісним ще цієї весни – телефонуйте якнайшвидше, адже зараз ми здійснюємо запис вже на другу половину квітня.

Інфо: 098-444-12-40, (032)290-26-06.

 

25/02/2019 Новини школи

Габаритна підготовка – це останнє, заключне заняття в програмі «Початковий курс».

Така підготовка є комплексом вправ, що спрямовані на вироблення глибокого відчуття габаритів автомобіля та автоматизації навику крутіння керма під час руху.

Навіть якщо Ви навчалися на автомобілі школи – радимо це заняття пройти на власному автомобілі.

Учень Назара Кравця Ростислав пройшов «Початковий курс» на автомобілі школи Ford Fiesta, а вже через місяць приїхав на останнє заняття на власному авто – відточити всі тонкощі паркування.

20/02/2019 Новини школи

Лише кілька місяців тому Ярослав отримав посвідчення водія та проходив навчання за програмою «Основний курс» в нашій школі.

Тато Ярослава – Андрій - одразу записав сина і на «Зимовий курс», щоб допомогти водію-початківцю адаптуватися до особливостей керування автомобілем в зимових умовах. Ярослав займався як на власному авто, так і на автомобілі батька, що значно більший по габаритах. Проте, учень тренера Олександра почував себе однаково впевнено як на одному авто, так і на другому. Не віриться, але цієї зими Ярослав вперше за кермом.

P.S. До речі, навчання в нашій школі проходила і сестра Ярослава – Марта. І це - найвища оцінка нашої роботи - коли після закінчення наших курсів Ви рекомендуєте нас знайомим та записуєте на навчання рідних.

 

18/02/2019 Новини школи

Друзі, запрошуємо на відкриття МОТОСЕЗОНУ 2019 у Львові!

Цього року, відкриття проходитиме 14 квітня і традиційно, відбудуться змагання з GYMKHANA, які стають початком нового мотосезону вже декілька років поспіль.

Шановні байкери та поціновувачі моторуху в Україні, запрошуємо вас разом із друзями та братами по духу проїхатися колоною на очах у тисячі глядачів прямо до  Aria Group - група автомобільних компаній. Арія Моторс – офіційний дилер Honda та Автошкола водійської майстерності REGA спільно з мотоклубами Huligan MFC, Biker Club LX та Lions MC Ukraine bikers club відкривають Мотосезон 2019 у Львові!

Дата проведення: 14 квітня, неділя.

Традиційно на вас чекає гучне святкування на території Арії Моторс – змагання з Мото Джимхани, апетитна байкерська кухня та дуже драйвова атмосфера (вул. Городоцька, 306. Арія Моторс).

За детальнішою інформацією звертайтесь за номером: ‎‎0677502765 Валентин.

Чекаємо всіх!