Новини

17/12/2018 Новини школи

Наші клієнти і Ford

Як Ви знаєте, партнером школи водійської майстерності “REGA” є автосалон Ford у Львові “Велет Авто”. Тому, більшість автомобілів в нашому автопарку - саме цієї марки.
Учениця Олександра Сагайдака , Віра, є щасливою власницею автомобіля Ford Focus вже більше чотирьох років. Віра розповіла тренеру, що свою машину обожнює, адже Focus жодного разу не підводив свою власницю - обслуговувався автомобіль лише по регламенту - на планових ТО. А для Віри безпека та надійність, як і для нашої школи - на першому місці, оскільки пасажирами Віри кожен день є дві її маленькі донечки

 

 

 

12/12/2018 Новини школи

Акція до дня св. Миколая!

Подбайте про своїх близьких, обравши у якості подарунку курс водіння у школі «REGA». Адже, подарунковий сертифікат на курс водіння – це безцінні навики, які завжди стануть у пригоді.

До дня св. Миколая ми даруємо клієнтам та партнерам можливість придбати подарунковий сертифікат на будь-який курс водіння в автошколі «REGA» зі знижкою 15% .

Акція діє з 12.12.2018 до 19.12.2018.

Інфо: 098-444-12-40, (032)290-26-06.

11/12/2018 Новини школи

Деякі з навчальних автомобілей школи «Rega” обладнані додатковими педалями. Це означає, що на них можуть навчатися студенти які ще не мають посвідчення водія. Таким чином, Ви можете проходити теорію в будь-якій автошколі Львова, а практику - в школі «Rega”.
Так, Юля проходила навчання практичному водінню в нашій автошколі, а теорії навчалася в державному курсовому комбінаті. Тепер у Юлі попереду - іспит у Сервісному Центрі МВС. Бажаємо успіху!!!

 

10/12/2018 Новини школи

Увага, погана видимість!

Пам’ятайте, ПДР України, пунк 19.1 говорить:

У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості незалежно від ступеня освітлення дороги, а також у тунелях на транспортному засобі, що рухається, повинні бути ввімкнені такі світлові пристрої:
a)на всіх механічних транспортних засобах — фари ближнього (дальнього) світла;
б)на мопедах (велосипедах) і гужових возах (санях) — фари або ліхтарі;
в)на причепах та транспортних засобах, що буксируються, — габаритні ліхтарі.

Примітка. В умовах недостатньої видимості на механічних транспортних засобах дозволяється замість фар ближнього (дальнього) світла ввімкнути протитуманні фари.

07/12/2018 Новини школи

Прийшовши на навчання за програмою "Початковий курс" в школі "REGA" Lyana Deputovych за короткий проміжок часу освоїла всі навики необхідні для водія-початківця. Вже на 9-те заняття учениця Дмитра Цвигуна приїхала на власному автомобілі - для того, щоб відточити особливості індивідуального паркування та звикнути до габаритів нового авто

05/12/2018 Новини школи

Придбайте автомобіль Ford в салоні «Велет Авто»  та отримайте курс водіння від школи «REGA» у подарунок! А для того, щоб Ви переконалися у перевагах авто цієї марки, під час навчання у нас Ви маєте можливість обрати автомобіль Ford. До Ваших послуг у нашому автопарку 7 автомобілів Ford – 6 авто Ford Fiesta та 1 авто Ford Focus.

Інфо: ‎098-444-12-40, ‎(032)290-26-06, сайт: http://www.rega.lviv.ua

 

03/12/2018 Новини школи

Сьогодні навчання за програмою «Початковий курс» закінчує Оксана. Ще залишилось відточити навики паркування на власному авто і можна сміливо починати автомобільне життя. А тренер Дмитрий Цвигун чекає Оксану на заняття з габаритної підготовки на наступному тижні. Ми завжди радимо проводити це заняття на власному авто, навіть якщо навчання відбувалося на автомобілі школи - так Ви швидше адаптуєтесь до габаритів та органів управління автомобіля, яким будете управляти кожен день.

 

30/11/2018 Новини школи

Вероніка закінчила навчання вже більше місяця тому. І вже місяць самостійно керує авто. Ми завжди стараємося тримати зв‘язок з нашими випускниками та дізнаватися про їх успіхи у водінні. Тому, навіть якщо Ви вже давненько закінчили навчання в нашій школі, але у Вас є запитання, або Ви просто бажаєте поділитися своїми успіхами - телефонуйте, будемо раді чути!

27/11/2018 Новини школи

Вітаємо Оксану Гнідець з закінченням навчання у школі водійської майстерності REGA за програмою «Початковий курс». З інструктором Зеновієм  Дудаком працювали над  роботою з органами управління автомобіля, рушанням під гірку, динамічним розгоном і ефективним гальмуванням до зазначеного місця, вивченням необхідних маршрутів, особливостями індивідуального  паркування, аналізом дорожніх ситуацій.

Бажаємо нашій випускниці рівних доріг, чемних учасників руху і безліч цікавих подорожей за кермом

26/11/2018 Новини школи

Ті, хто пройшов навчання за програмою «Професійного курсу» - готові до будь-яких сюрпризів погоди. І ранковим снігом їх не здивуєш.