Новини

30/05/2018 Новини школи

Мрієте відчути свободу яку дарує мотоцикл? Відкрийте для себе нові відчуття та здійсніть свою  мрію разом з REGA! Спробуйте, і у Вас все вийде з допомогою професійного тренера! Ми допоможемо Вам отримати перший досвід та навики керування двохколісним. До Ваших послуг – 8 новеньких, сучасних мотоциклів різних класів та потужності. Мотоцикли для початківців обладнані додатковою страхівкою від падіння.

18/05/2018 Новини школи

У мотопарку нашої школи  поповнення! До мото сім’ї REGA долучився новенький, щойно з салону мотоцикл Yamaha MT-03. Динамічна модель Yamaha MT-03 є представником нового покоління двоколісних. Вертикальне положення водіння та невеликі розміри підкреслюють спортивний та універсальний характер цього мотоцикла. Легкий нейкід МТ-03 ідеально підійде як новачку, так і досвідченому мотоциклісту.

Жива реакція двоциліндрового двигуна з паралельним розташуванням циліндрів об'ємом 321 см.куб і чудова керованість цього мотоцикла Вас порадують і Ви будете з нетерпінням чекати наступного заняття! Запрошуємо на навчання!

17/05/2018 Новини школи

В цьому році Головний сервісний центр МВС розробив чек-лист помилок, за якими екзаменатори оцінюють практичний іспит з водіння на отримання водійського посвідчення

В ньому зазначені перелік вправ та типові помилки, котрих припускаються кандидати на отрмання "прав", а також шкала оцінювання.
Чек-лист, як і іспит, складається з 2 етапів. Перший етап проходить на майданчику для навчання з початкового керування, другий - на визначеному маршруті в умовах дорожнього руху. Всі маршрути по Україні є сайті hsc.gov.ua. На першому етапі перевіряються такі вміння водія, як підготовка до початку руху, зупинка авто на підйомі/спуску, заїзд у двір чи "гараж" з правого/лівого боку, тощо. На другому етапі іспиту – маневрування у потоці, дотримання швидкості руху та вимог дорожньої розмітки і дорожніх знаків тощо.
Під час іспиту чек-лист друкується на зворотній частині екзаменаційного листа, його наявність гарантує прозорість та зрозумілість системи оцінювання навичок кандидата у водії. Після завершення іспиту кандидат у водії зможе ознайомитися із зазначеними помилками, залишивши на чек-листі свій підпис. Після завершення іспитів екзаменаційні листи зберігаються у сервісному центрі МВС протягом 3 років.

17/05/2018 Новини школи

Як відомо, практичний іспит з водіння складається з двох етапів. Перший етап проходить на майданчику для навчання з початкового керування, другий - на визначеному маршруті в умовах дорожнього руху. Всі маршрути по Україні є сайті hsc.gov.ua. В цьому році Головний сервісний центр МВС розробив чек-лист помилок, за якими екзаменатори оцінюють  практичний  іспит з водіння на отримання водійського посвідчення.Майданчик для проходження першого етапу іспиту Регіонального сервісного центру МВС у Львівській області виглядає так:

01/05/2018 Новини школи

Вітаємо переможців з Мото Джимхани 2018!

30/04/2018 Новини школи

Львів відкриває Джимханою мотосезон 2018

23/04/2018 Новини школи

У неділю, 22 квітня 2018 року відбулися тренування до змагань з Мото Джимхани 2018.

16/04/2018 Новини школи

Зустрічайте! Ще одне  поповнення автопарку школи «REGA» - FORD Focus. Це 10-те, ювілейне авто Ford у нашому автопарку.Дякуючи нашому постійному партнеру «Велет Авто» черги на навчання в цьому році значно менші, а вибір навчальних автомобілів – ще більший. До Ваших послуг 16-ть навчальних авто та 7 навчальних мотоциклів. І як завжди – на якому авто навчатися – обираєте Ви. А ми зробимо усе можливе, щоб Ви змогли приступити до навчання якнайшвидше. Записуйтесь сьогодні та приступайте до навчання протягом 2-х тижнів (у період з 11:00 до 17:00).

16/04/2018 Новини школи

Останнім часом у нас все більше учнів з інших міст України. Так, Олег Корягин із м. Чернівці спеціально приїхав у Львів щоб повчитися керувати мотоциклом у нашій мотошколі. Бажаємо Олегу насиченого та яскравого першого мотосезону!

16/04/2018 Новини школи

Завжди перевозьте дитину в автокріслі!